Co obejrzeć we wrześniowy weekend? Netflix, Prime, HBO!


Zobaczmy co obejrzeć we wrześniowy weekend – premiery na Netflixie, HBO Max, Prime Video, Disney+ i kinowe z tego tygodnia.

NETFLIX

CZERWONY KAPTUREK NA TROPIE

co obejrzeć we wrześniowy weekend

Kryminalny twist w Czerwonym Kapturku? Na królewskiej gali u boku Kopciuszka Czerwony Kapturek natrafia na intrygującą zagadkę. Czy uda jej się ją rozwikłać, zanim zegar wybije północ?

LATO SUMMER – SEZON  2

Drugi sezon australijskiego serialu dla nastolatków. Zbuntowana Summer Torres zostaje wyrzucona ze szkoły średniej na Brooklynie i wysłana do Australii, do rodziny długoletniej przyjaciółki swojej matki. Tam udaje się jej wmieszać pomiędzy grupy rywalizujących ze sobą surferów.

SERCE W CHMURACH

co obejrzeć we wrześniowy weekend

Komedia romantyczna oparta na powieści autorstwa Jennifer E. Smith. Podczas podróży z Nowego Jorku do Londynu Hadley i Oliver zaczynają coś do siebie czuć. Szansa na ponowne spotkanie wydaje się niewielka, ale miłość w połączeniu z magią Londynu może im spłatać figle.

HBO MAX

KRĘGIELNIA SATURN

co obejrzeć we wrześniowy weekend

Thriller z 2022 roku. Po śmierci ojca Guillaume, zmotoryzowany policjant, przekazuje zarządzanie odziedziczoną kręgielnią swojemu przyrodniemu bratu Armandowi, z którym od jakiegoś czasu nie utrzymywał kontaktu. Okazuje się jednak, że ich dziedzictwo jest przeklęte i oboje wpadają w krainę zamieszania i agresji.

WOLNE

Dramat romantyczny będący adaptacją książki Grahama Swifta. Akcja rozgrywa się w Anglii, tuż  po I wojnie światowej. Bohaterka – dyskretna pokojówka wybiera się spotkanie z ukochanym mężczyzną, zanim ten wyruszy, by poślubić inną kobietę.

SUFRAŻYSTKA

co obejrzeć we wrześniowy weekend

Brytyjski dramat historyczny skupiający się na ruchu sufrażystek w Wielkiej Brytanii na początku XX wieku, który walczył o prawo kobiet do głosowania. Historia opowiedziana jest oczami Maud Watts, kobiety z klasy robotniczej, która angażuje się w ruch sufrażystek. Film ukazuje osobiste poświęcenia, aktywizm i obywatelskie nieposłuszeństwo, jakich wiele kobiet podjęło w walce o równość.

WILK

Świeży brytyjski serial z gatunku thrillerów kryminalnych. Detektywa Jacka Caffery’ego trawi podejrzenie, że w latach 90. jego sąsiad zabił jego młodszego brata. Jednocześnie pewna zamożna rodzina z Monmouthshire staje się ofiarą zastraszania ze strony nieznajomego dręczyciela. Jak policjant poradzi sobie z problemami?

DISNEY+

RANDKA CARLA

co obejrzeć we wrześniowy weekend

Epilog do cudownej bajki Odlot. To film animowany, wyprodukowany przez Pixar Animation Studios. Przedstawia Carla Fredricksen, który z wahaniem, po raz pierwszy od śmierci swojej ukochanej żony Ellie, wyrusza w świat randek, czując się przy tym, jakby był zagubiony pomiędzy z zawiłościami współczesnego romansu.

MIĘDZY NAMI ŻYWIOŁAMI

Między nami żywiołami to wyjątkowa opowieść, której akcja rozgrywa się w Mieście Żywiołów, gdzie obok siebie żyją przedstawiciele czterech nacji – Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Główna bohaterka, Iskra, jest twardą, wygadaną i wybuchową dziewczyną, która mimo swojego ognistego temperamentu, zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Ta nowa, nieoczekiwana znajomość zmusza Iskrę do zrewidowania swoich dotychczasowych poglądów na życie i na to, co jest naprawdę ważne.

PHOENIX: EDEN17

To anime, w którym Romi i jej towarzyszka opuszczają zniszczoną Ziemię, szukając nowego początku na planecie Eden17. Po przybyciu na miejsce odkrywają, że w tym nowym świecie zginęło całe życie, co zmusza bohaterów do zmagania się z jeszcze trudniejszym życiem.

PRIME VIDEO

WILDERNESS

Serialowy thriller stanowiący kronikę zawiłego romansu, którego zakończenie miało być baśniowe, ale szybko przerodziło się w koszmar.

A MILLION MILES AWAY

co obejrzeć we wrześniowy weekend

Film biograficzny przedstawiający drogę Jose Hernandeza od pracownika rolnego do kariery inżyniera i astronauty. To opowieść o wytrwałości, społecznym wsparciu i osobistym poświęceniu w pogoni za marzeniem, które kiedyś wydawało się nieosiągalne.

STARA SZKOŁA

co obejrzeć we wrześniowy weekend

Western, Nicolasem Cage’em w roli emerytowanego bandyty żądnego zemsty na bandytach, którzy zabili jego żonę. Teraz rewolwerowiec i jego córka stają w obliczu cieni przeszłości, gdy potomstwo mężczyzny, którego zabił wiele lat wcześniej, szuka zemsty.

KINO

DUCHY W WENECJI

Kolejny filmowy odcinek przygód słynnego detektywa Poirota. Po II Wojnie Światowej emerytowany Poirot korzysta z życia na emeryturze. Choć się waha, uczestniczy w seansie. Kiedy jednak jeden z gości wydarzenia umiera, niegdyś znany detektywa zostaje wciągnięty z powrotem w świat śledztw i intryg.

SOUND OF FREEDOM. Dźwięk wolności

co obejrzeć we wrześniowy weekend

Film akcji, będący autentyczną opowieścią o Timie Ballardzie – byłym agencie rządowym USA, który zrezygnował z zawodowej kariery, by dedykować swoje życie misji ratowania dzieci przed handlem ludźmi.

 

 

Zobacz też: Wrześniowe premiery na VOD – początek miesiąca!

Poprzednio AS07: HEAVY WARSHIP - jak pokonać bossa w Armored Core 6? - Poradnik
Następny Starfield - Jak budować posterunki? - Poradnik