AS07: HEAVY WARSHIP – jak pokonać bossa w Armored Core 6? – Poradnik


Chociaż wiele osób zadaje sobie pytanie: „Jak pokonać Heavy Warship w Armored Core 6?”, odpowiedź jest znacznie prostsza, niż by się mogło wydawać. Tego bossa spotkasz pod koniec głównej misji o nazwie „Steal the Survey Data”, która rozpoczyna trzeci rozdział gry. W ramach naszego poradnika do Armored Core 6 ujawniamy, jak pokonać Heavy Warship.

Armored Core 6, najnowsza odsłona popularnej serii gier, przynosi graczom mnóstwo wyzwań w postaci potężnych bossów i intrygujących misji. Wśród tych wyzwań AS07: Heavy Warship stoi jako jedno z najbardziej pamiętnych spotkań. Choć może wydawać się zastraszający, pokonanie tego bossa nie jest tak trudne, jak się wydaje. W poniższym artykule znajdziesz dokładny opis, jak stawić czoła i pokonać tego olbrzyma.

Po intensywnych starciach w misji „Steal the Survey Data”, pojawienie się paska zdrowia bossa na górze ekranu może wywołać dreszcz emocji. Na szczęście nie jest to tradycyjne starcie z bossem. Głównym zagrożeniem tutaj są drony, które przywołuje.

Na początku czeka nas potyczka z grupą wrogich maszyn, głównie zwykli wrogowie, których spotykamy podczas normalnych potyczek. W trakcie walki pojawi się Heavy Warship, który zbombarduje okolicę i wyśle drony na pomoc. Następnie zrzuci dwa zmodyfikowane masowe Armored Core, które będą próbowały cię pokonać. Po chwili, po ich pokonaniu wróci okręt.

Gdy walka się rozpocznie, skoncentruj się na zniszczeniu wszystkich dronów w okolicy. Następnie użyj katapulty, by szybko dostać się do Heavy Warship. Możesz również użyć Assault Boost, aby zbliżyć się do statku. Kiedy już się zbliżysz, skieruj ogień do dział na statku. Wystarczą dwa ataki wręcz w okolicy mostku statku (wysuniętej części na górze, gdzie znajduje się znacznik TGT), aby go zniszczyć. Czy jest to najłatwiejszy boss w grze? Bardzo możliwe.

AS07: HEAVY WARSHIP - ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON Boss #07

Nie bądź elf, dej suba!

Pokonanie Heavy Warship w Armored Core 6 nie musi być trudnym zadaniem, o ile wiesz, jak się do tego przygotować. Głównym kluczem jest skupienie się na dronach i wykorzystanie katapulty oraz Assault Boost, by zbliżyć się do statku. Dwa precyzyjne ataki w kluczowym miejscu statku gwarantują sukces. Z nadzieją, że ten poradnik przysłuży się wielu graczom, zachęcamy do dalszego poznawania tajników Armored Core 6 i radzenia sobie z kolejnymi wyzwaniami.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Nadchodzi Boti: Byteland Overclocked - Sympatyczna gra inspirowana Ratchet & Clank
Następny Co obejrzeć we wrześniowy weekend? Netflix, Prime, HBO!