Cyberpunk 2077 2.0 Phantom Liberty – Jak kupować samochody? – Poradnik


Dzięki aktualizacji 2.0 do Cyberpunk 2077 zakup samochodów jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wcześniej, aby kupić samochód, trzeba było czekać na wiadomość tekstową od Fixera, która mogła przyjść w każdej chwili. Następnie należało udać się do wskazanego miejsca i dopiero tam kupić samochód. Patch 2.0 wprowadza nowy, prostszy sposób zakupu samochodów. Wystarczy znaleźć jeden z nowych terminali rozmieszczonych w całym mieście i wybrać interesujący nas pojazd.

Wcześniej, aby kupić samochód w Cyberpunk 2077, trzeba było czekać na wiadomość tekstową od Fixera. Mogło to potrwać długo, ponieważ Fixer wysyłał wiadomości losowo. Aktualizacja 2.0 wprowadziła Terminale Autofixer, które są rozmieszczone w całej Night City. Dzięki nim można kupić samochód w dowolnym momencie bez konieczności czekania na wiadomość od Fixera. Terminale Autofixer można znaleźć na mapie lub uzyskać do nich dostęp za pomocą komputera w mieszkaniu. W Phantom Liberty pojawiło się także parę nowych stacji radiowych, sprawdź nasz tekst na ten temat.

Terminale Autofixera pozwalają na zakup samochodów w dowolnym momencie bez konieczności czekania na wiadomość od Fixera. Aby zakupić samochód, wystarczy wejść w interakcję z terminalem i wybrać interesujący nas pojazd. Po zakupie pojazd zostanie dodany do naszego telefonu i będzie mógł być przywołany w dowolnym momencie. Rodzaj pojazdów, które możemy kupić za pomocą Terminali Autofixer, jest uzależniony od naszego Street Cred. Street Cred to wskaźnik naszej reputacji jako najemnika w Night City. Im wyższy Street Cred, tym bardziej luksusowe pojazdy będą dostępne do zakupu. Część samochodów możemy też odblokować w Phantom Liberty wykonując zadania związane z kradzieżami samochodów.

Fixer El Capitan prowadzi stronę internetową Autofixer, na której gracze mogą kupić samochody. Samochody dostępne do zakupu są uzależnione od poziomu Street Cred, czyli reputacji V jako najemnika w Night City. Street Cred można zdobyć poprzez wykonywanie zadań pobocznych i zleceń dla Fixerów oraz zabijanie przestępców poszukiwanych przez NCPD. Aby kupić samochód, należy przytrzymać przycisk Kwadrat/X, aby otworzyć stronę główną Autofixer. Następnie należy wybrać producenta samochodów i model pojazdu. Po zakupie pojazd zostanie dodany do telefonu V i będzie mógł być przywołany w dowolnym momencie. Aktualizacja Phantom Liberty i 2.0 dodała również do gry pojazdy z zamontowanymi na nich broniami. Pojazdy te są oznaczone symbolem amunicji lub pocisku, wskazującym, jaki typ broni posiadają.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty - Wszystkie 24 lokacje kart tarota w grze

Nie bądź elf, dej suba!

Poprzednio Lords of the Fallen - Recenzja - Wybrukowane marzeniami
Następny Microsoft nie pozwoli na używanie nieautoryzowanego sprzętu