Darksiders Genesis stał się dla mnie jedną z najlepszych oraz najważniejszych gier 2019 roku. Niesamowicie wciągający, klimatyczny i posiadający jednocześnie czasami trudne zagadki. Właśnie dlatego powstał ten poradnik.

Całą grę Darksiders Genesis ukończyliśmy na naszym kanale YouTube, a odcinki cieszą się olbrzymią popularnością. Cała seria ma w tym momencie ponad 10000 wyświetleń, co jest świetnym wynikiem, z uwagi na fakt, że nasz kanał jest raczej mały i kieruję go tylko do moich czytelników. Poniżej więc macie wszystkie filmy z pełnego przejścia gry Darksiders Genesis. Jeżeli macie problem z jakimkolwiek etapem zabawy, to na pewno bardzo przydadzą się Wam te nagrania. Parę założeń:

 • Będę bardzo wdzięczny za dwie rzeczy – subskrypcje oraz komentarze. Zwłaszcza te krytyczne, ale konstruktywnie będą mile widziane. Ciągle się uczę i rozwijam i dalej nie wiem np. czy lepiej nagrywać z komentarzem, czyli moim gadaniem, jak na przykład tutaj: Pełne przejście gry A Plague Tale: Innocence czy też tak jak w poniższych nagraniach bez gadania. Póki co kieruje się po prostu tym, że jeżeli w grze wymagane są wyjaśnienia (jak np. ostatnio w Mechwarrior 5: Mercenaries, które ma znamiona symulatora) to gadam, a jak mamy luźną strzelaninę lub akcję, to nie gadam;

Subskrybuj nasz kanał na YouTube

 • Poniższe nagrania nie pokazują w jaki sposób odkryć wszystkie sekrety w grze, ale ich większość. Grę przechodziłem chronologicznie, a żeby ukończyć w niej 100%, należy powtarzać etapy. Dokładnie tak, elementy metroidvani. Większość jednak sekretów, w tym sekretnego bossa, odnalazłem. Jakbyście mieli problem z jakąś zagadką której nie ma na nagraniu, to prawdopodobnie będziecie mogli ją odblokować później. Ewentualnie zawsze możecie zapytać mnie poniżej.
 • Poziom trudności na jakim przechodziłem grę to w większości misji Wysoki (w tym bossowie). Część z nich przez przypadek ukończyłem na normalnym, np. po za nagraniem wracałem do starszych poziomów by coś odblokować albo znaleźć, a potem zapominałem go zmienić;
 • Zrobiłem także parę aren i nagrałem z nich też nagrania, ale one są tylko dla zabawy. Znajdziecie je na kanale jeżeli chcecie obejrzeć.

Rozdział #1 Zdetronizowany

YouTube player

Rozdział #1.5 Pustka Vulgrima

YouTube player

Rozdział #2 Jaskinia Popiołów

YouTube player

Rozdział #3 Piekielny Skarbiec

YouTube player

Rozdział #4 Mroźna Grota

YouTube player

Rozdział #5 Skarbiec Mammona

YouTube player

Rozdział #6 Boss MAMMON

YouTube player

Rozdział #7 Zgnilizna

YouTube player

Rozdział #8 Tama

YouTube player

Rozdział #9 Boss BELIAL

YouTube player

Rozdział #10 Boss ASTARTE

YouTube player

Rozdział #11 Bastion Upada

YouTube player

Rozdział #12 Wir

YouTube player

Rozdział #13 Boss DAGON

YouTube player

Rozdział #14 Bargowisko

YouTube player

Rozdział #15 Machina Wojenna

YouTube player

Rozdział #16 Boss MOLOCH

YouTube player

SPECIAL: SEKRETNY BOSS w Darksiders Genesis!

YouTube player

Jak go odblokować? To bardzo proste – wystarczy, że otworzysz wszystkie skarbce w grze. Jeżeli pójdziesz za sklep Vulgrima w pustce, znajdziesz tajemnicze drzwi z lampkami. Jedna lampka oznacza jedne z drzwi, które znajdują się na którejś z map. Będziesz więc jednocześnie potrzebować wszystkich kluczy dostępnych w grze (albo prawie wszystkich). Wielu z nich nie odblokujesz przed końcem gry, więc proponuję po prostu ją ukończyć i potem, jak już będziesz miał odblokowane wszystkie zabawki potrzebne do odblokowywania przejść, powtórzyć poziomy w których musisz coś odnaleźć.

 

6 komentarzy

 1. Adik
  15 kwietnia 2020
  Odpowiedz

  Witam otworzyłem wszystkie dzwi oszusta zdobyłem wszystkie klucze a wciąż niemoge wejść w pustce do owych dzwi czy muszę zdobyć również wszystkie ulepszenia?

  • 19 maja 2020
   Odpowiedz

   Musisz otworzyć wszystkie drzwi, a nie zdobyć wszystkie klucze. Każda lampka na drzwiach to jedne drzwi oszusta. Sprawdź gdzie zostały jakieś zamknięte. Piszę o tym tutaj

   https://www.youtube.com/watch?v=VO6GveO50RI

   Przy okazji będę wdzięczny za subskrypcje 🙂

   • Adrian
    22 listopada 2020
    Odpowiedz

    Z każdego etapu mam otworzone wszystkie drzwi oszusta. I też mi brakuje ostatniej kropki do otwarcia tych drzwi. Jakiws są Ukryte? Może w pustce co nie mogę znaleźć?

    • 23 listopada 2020
     Odpowiedz

     Jedne drzwi są w pustce chyba na końcu tych szalonych jumping puzzle. Wymagają też sześciu kluczy więc wykup wszystkie wcześniej 🙂

 2. Awers
  19 maja 2020
  Odpowiedz

  Gram na PS4. Mam problem z zapaleniem lampionów, jestem w Mroźnej Grocie. Celuję, dysk trafia w lampion ale się odbija i leci w drugą stronę. Włączyłam sobie Twój filmik, ustawiam się analogicznie i nie wiem dlaczego nie mogę trafić żeby zapalić latarnię. Mógłbyś mi coś doradzić? Z góry dzięki.

  • 19 maja 2020
   Odpowiedz

   Tak jak odpisałem na Facebooku w twojej wiadomości: musisz oznaczyć wszystkie punkty od których ma odbić się glewia. Nie wiem jak to zrobić na PS4, sprawdź w konfiguracji gry.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gunjou no Magmel Netflix - Recenzja - Monster Hunter World Anime
Następny Znajdź mnie - RECENZJA - Zamiast łosia jest koń