Darksiders Genesis stał się dla mnie jedną z najlepszych oraz najważniejszych gier 2019 roku. Niesamowicie wciągający, klimatyczny i posiadający jednocześnie czasami trudne zagadki. Właśnie dlatego powstał ten poradnik.

Całą grę Darksiders Genesis ukończyliśmy na naszym kanale YouTube, a odcinki cieszą się olbrzymią popularnością. Cała seria ma w tym momencie ponad 10000 wyświetleń, co jest świetnym wynikiem, z uwagi na fakt, że nasz kanał jest raczej mały i kieruję go tylko do moich czytelników. Poniżej więc macie wszystkie filmy z pełnego przejścia gry Darksiders Genesis. Jeżeli macie problem z jakimkolwiek etapem zabawy, to na pewno bardzo przydadzą się Wam te nagrania. Parę założeń:

  • Będę bardzo wdzięczny za dwie rzeczy – subskrypcje oraz komentarze. Zwłaszcza te krytyczne, ale konstruktywnie będą mile widziane. Ciągle się uczę i rozwijam i dalej nie wiem np. czy lepiej nagrywać z komentarzem, czyli moim gadaniem, jak na przykład tutaj: Pełne przejście gry A Plague Tale: Innocence czy też tak jak w poniższych nagraniach bez gadania. Póki co kieruje się po prostu tym, że jeżeli w grze wymagane są wyjaśnienia (jak np. ostatnio w Mechwarrior 5: Mercenaries, które ma znamiona symulatora) to gadam, a jak mamy luźną strzelaninę lub akcję, to nie gadam;

Subskrybuj nasz kanał na YouTube

  • Poniższe nagrania nie pokazują w jaki sposób odkryć wszystkie sekrety w grze, ale ich większość. Grę przechodziłem chronologicznie, a żeby ukończyć w niej 100%, należy powtarzać etapy. Dokładnie tak, elementy metroidvani. Większość jednak sekretów, w tym sekretnego bossa, odnalazłem. Jakbyście mieli problem z jakąś zagadką której nie ma na nagraniu, to prawdopodobnie będziecie mogli ją odblokować później. Ewentualnie zawsze możecie zapytać mnie poniżej.
  • Poziom trudności na jakim przechodziłem grę to w większości misji Wysoki (w tym bossowie). Część z nich przez przypadek ukończyłem na normalnym, np. po za nagraniem wracałem do starszych poziomów by coś odblokować albo znaleźć, a potem zapominałem go zmienić;
  • Zrobiłem także parę aren i nagrałem z nich też nagrania, ale one są tylko dla zabawy. Znajdziecie je na kanale jeżeli chcecie obejrzeć.

Rozdział #1 Zdetronizowany

Rozdział #1.5 Pustka Vulgrima

Rozdział #2 Jaskinia Popiołów

Rozdział #3 Piekielny Skarbiec

Rozdział #4 Mroźna Grota

Rozdział #5 Skarbiec Mammona

Rozdział #6 Boss MAMMON

Rozdział #7 Zgnilizna

Rozdział #8 Tama

Rozdział #9 Boss BELIAL

Rozdział #10 Boss ASTARTE

Rozdział #11 Bastion Upada

Rozdział #12 Wir

Rozdział #13 Boss DAGON

Rozdział #14 Bargowisko

Rozdział #15 Machina Wojenna

Rozdział #16 Boss MOLOCH

SPECIAL: SEKRETNY BOSS w Darksiders Genesis!

Jak go odblokować? To bardzo proste – wystarczy, że otworzysz wszystkie skarbce w grze. Jeżeli pójdziesz za sklep Vulgrima w pustce, znajdziesz tajemnicze drzwi z lampkami. Jedna lampka oznacza jedne z drzwi, które znajdują się na którejś z map. Będziesz więc jednocześnie potrzebować wszystkich kluczy dostępnych w grze (albo prawie wszystkich). Wielu z nich nie odblokujesz przed końcem gry, więc proponuję po prostu ją ukończyć i potem, jak już będziesz miał odblokowane wszystkie zabawki potrzebne do odblokowywania przejść, powtórzyć poziomy w których musisz coś odnaleźć.

 

6 komentarzy

Poprzednio Gunjou no Magmel Netflix - Recenzja - Monster Hunter World Anime
Następny Znajdź mnie - RECENZJA - Zamiast łosia jest koń