A Plague Tale: Innocence – Poradnik Solucja – Pełne przejście gry


Poniżej prezentujemy wszystkie filmy które ukazały się na naszym kanale YouTube związane z pełnym przejściem gry A Plague Tale: Innocence.

Od pewnego czasu publikujemy dwa filmy dziennie z różnych gier które recenzujemy. Na pierwszy ogień padło na A Plague Tale: Innocence. W momencie publikacji tego tekstu są ogrywane kolejne gry. Dzięki waszym wiadomościom wiem, że bardzo się przyda kanał z przejściami całych gier o różnych poziomach trudności. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to i na bigbaddice.pl będą się pojawiać teksty z linkami do wszystkich odcinków. Teraz mam do Was parę próśb:

  • Po pierwsze i najważniejsze. Subskrybujcie nasz kanał i komentujcie! Dostaję wiele maili, ale mało komentarzy, bardzo dziękuję za to pierwsze, jednak komentarze także się przydadzą. Zwłaszcza konstruktywna krytyka jest mile widziana! Subksrybować możecie klikając poniższy button. Dzięki temu wiem, że robię dobrą robotę, a Wy będziecie mieć informacje o kolejnych odcinkach serii. I tak, wiem że w pierwszych odcinkach źle wypowiadałem nazwę, dostałem od Was maila 🙂 Potem się poprawiłem.

Nie bądź elf, dej suba!

  • Po drugie, cholernie dla mnie ważny jest feedback. Ciągle się uczę i te materiały są publikowane właśnie dla Was. Jeżeli mogę coś poprawić, to piszcie w komentarzu pod filmem co. Oczywiście znajdą się też kretyni, którzy mnie obrażają (lub inne osoby z ekipy). Oczywiście takie komentarze są usuwane i absolutnie mnie nie ruszają, więc hejterze, tracisz tylko czas.
  • Po trzecie, nagrywam nowości, ale nie dam rady nagrać wszystkiego. Jeżeli jednak macie jakieś propozycje co do ogrywanych tytułów, to dalej piszcie o nich w komentarzach. Jak będę na czysto z wszystkimi grami, to pomyślę o Waszych propozycjach.
  • Po czwarte, wpadnij do nas na discord gdzie gadamy nie tylko o filmach oraz poradnikach, ale umawiamy się na wspólne granie oraz live z gier sieciowych. Chcesz coś ze mną nagrać? Jest taka możliwość, ale dogadujemy się na discordzie – Grupa Big Bad Dice na discordapp.com

Po tym przydługim wstępie zaczynamy. Uwaga! W filmach nie znajdowałem wszystkich przedmiotów. Było to pełne przejście gry, ale bez robienia 100%, wszelkie przedmioty znajdowane odsłaniają nam historię bieżącego okresu oraz informują nas o relacjach między Hugo oraz Amicią. Nie dają one nam jednak żadnej przewagi i ich jedynym praktycznym przeznaczeniem jest achievment. Jeżeli jednak będziecie chcieli, to dajcie znać i przygotuje specjalny materiał ze znajdźami.

Rozdział #1 Dziedzictwo

Rozdział #2 Nieznajomi

Rozdział #3 Odwet

Rozdział #4 Uczeń

Rozdział #5 Czas Kruków

Rozdział #6 Wybrakowany Towar

Rozdział #7 Droga przed nami

Rozdział #8 Nasz dom

Rozdział #9 W cieniu zamkowych murów

Rozdział #10 Ścieżka wśród róż

Rozdział #11 Żyjemy

Rozdział #12 Okruchy Przeszłości

Rozdział #13 Pokuta

Rozdział #14 Więzy krwi

Rozdział #15 Ku pamięci

Rozdział #16 Koronacja, Epilog

Poprzednio Goblin Slayer - Recenzja - Gobliny gorsze niż smoki?
Następny Rage 2 - Recenzja - Bez ambicji, ale nie jest źle