God of War Ragnarok otrzyma Nową Grę Plus w 2023


God of War Ragnarok otrzyma Nową Grę Plus w 2023

Studio Sony Santa Monica ogłosiło, że tryb Nowa Gra Plus pojawi się w God of War Ragnarok wiosną 2023 roku.

„Wiemy, że wielu z was o to pytało, dlatego z przyjemnością potwierdzamy, że Nowa Gra Plus pojawi się w #GodofWarRagnarok wiosną 2023 roku” — ujawniło oficjalne konto Sony Santa Monica na Twitterze. „Podamy więcej szczegółów, gdy zbliżymy się do premiery!”

God of War (2018) dodał tryb Nowa Gra Plus kilka miesięcy po premierze. Gracze mogli przenosić zdobyty sprzęt i umiejętności. Gracze mieli również możliwość tworzenia nowych zestawów zbroi dla Kratosa i Atreusa, a także możliwość przekształcania talizmanów w zaklęcia. Nowy tryb Gra Plus zmienił także wzorce ataków dla Walkirii i wprowadził Czasowe Łzy Wymiaru.

Chociaż nie podano jeszcze żadnych szczegółów na temat trybu Nowa Gra Plus dla God of War Ragnarok, prawdopodobnie będzie on podobny do tego, co zaimplementowano w pierwszej grze, na przykład przenoszenie sprzętu i zmiana wzorców ataku Berserkerów, tak jak to zrobili dla Walkirii.

Przypomnijmy, że z początkiem grudnia do gry trafił rozbudowany tryb fotograficzny, pozwalający na tworzenie wyjątkowych ujęć oraz potencjalnej tapety na pulpit.

Niestety, Nowa Gra Plus może okazać się równocześnie ostatnią dużą aktualizacją do gry. Jak bowiem zasugerował reżyser Eric Williams, nie powinniśmy nastawiać się na DLC. Zdaniem dewelopera, „w grze znalazło się już wszystko, co powinno”.

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Świąteczne oferty laptopów! Oto najlepsze propozycje
Następny Zamek Inferno - mały sneak peek oraz podsumowanie AMA