Nowe gry w Playstation Plus – Marzec 2024


Nadchodzą kolejne gry, które pojawią się w ramach usługi Playstation Plus dostępnej dla wszystkich subskrybentów. W jakie ciekawe gry zagramy w marcu 2024 roku i czy Sony utrzyma wysoki poziom dostarczanych gier?

W lutym Sony bardzo nas rozpieściło w ramach usługi Playstation Plus. Spójrzcie z resztą na nasze poprzednie zestawienie z grami z lutego. Otrzymaliśmy sieciową strzelankę o nazwie Foamstars, oryginalną grę akcji, gdzie na rolkach będziemy walczyć o wolność naszą i waszą, czyli Rollerdrome i wreszcie ciepło przyjętego soulsa o nazwie Steelrising, gdzie będziemy walczyć z różnymi stylowymi maszynami w alternatywnej rzeczywistości. Czy w marcu też nam przyjdzie się bawić z tak ciekawymi tytułami? Zapraszam do przeglądu!

EA Sports F1 23 | PS4, PS5

Przygotuj się na emocje Formuły 1 z grą EA Sports F1 23, oficjalną grą wideo Mistrzostw Świata FIA Formuły 1 2023, dostępną dla użytkowników PlayStation Plus od 5 marca do 1 kwietnia.

Głębsza historia, zacieklejsza rywalizacja: Wrzuć się w wir emocji kolejnego rozdziału trybu fabularnego „Braking Point”, gdzie czekają Cię szybkie wyścigi i zacięta rywalizacja.

Nowe tory, nowe wyzwania: Przekrocz swoje granice na ekscytujących torach Las Vegas i Kataru, które zostały dodane do kalendarza sezonu 2023.

Strategia i szybsze wyścigi: Reaguj na dynamiczne warunki wyścigowe dzięki wprowadzeniu Czerwonych Flag, dodających elementu strategii do Twoich decyzji. Przeżyj więcej emocji w krótszym czasie dzięki opcjonalnemu skróceniu wyścigu do 35% dystansu – idealnemu na intensywne rozgrywki.

Autentyczne doznania: Poczuj moc i precyzję wyścigów Formuły 1 dzięki starannie odwzorowanym samochodom z sezonu 2023, prowadzonym przez oficjalną stawkę 20 Twoich ulubionych kierowców i 10 zespołów. Dopełnieniem immersji jest uwzględnienie sezonu F2 2023 z aktualnymi samochodami i kierowcami.

Zbuduj swój wymarzony zespół: W trybie kariery My Team stwórz własną ekipę F1, rekrutuj talenty, rozwijaj swój samochód i walcz o mistrzostwo.

Szaleństwo multiplayera: Rzuć wyzwanie znajomym w starciach na podzielonym ekranie lub przenieś rywalizację do sieci dzięki rozbudowanemu multiplayerowi cross-platformowemu.

Połącz się i rywalizuj: Wejdź w interakcję z społecznością F1 jak nigdy wcześniej dzięki nowym ligom Racenet Leagues, które oferują nowe możliwości socjalizacji i sportowej rywalizacji.

Użytkownicy PlayStation Plus, jesteście gotowi na wezwanie toru wyścigowego? Wsiądź za kierownicę, wciśnij gaz i doświadcz emocji F1 23!

Sifu | Playstation 4, PS5

Zanurz się w brutalny, lecz stylowy świat „beat-em-upów” z Sifu. To gra od Sloclap, twórców docenionej bijatyki „Absolver” na PS4. Wciel się w młodego adepta kung fu, który kroczy ścieżką zemsty, tropiąc morderców swojej rodziny.

Jeden przeciwko wszystkim: W tej nierównej walce nie masz sojuszników, a przeciwników jest niezliczona ilość. Aby zwyciężyć i ocalić dziedzictwo swojej rodziny, będziesz musiał polegać na unikalnych umiejętnościach kung fu.

Śmierć to część nauki: Sifu wprowadza unikalny mechanizm rozgrywki. Z każdą porażką twój bohater starzeje, zyskując potężniejsze ataki kosztem zmniejszonej witalności. Każda śmierć oznacza kolejny krok w kierunku mistrzostwa, ale też zbliża Cię do nieuchronnego końca.

Mistyczne talizmany: Specjalne mistyczne talizmany mogą uchronić cię przed ostateczną porażką. Jednak za ich moc zapłacisz wysoką cenę – dalsze starzenie się.

Brutalny, ale piękny styl: Sifu łączy surową brutalność z wizualną finezją. Realistyczna walka wręcz rozgrywa się w hipnotyzującej scenerii miejskiej. Otoczenie jest sprzymierzeńcem, a przedmioty codziennego użytku stają się potężną bronią.

Wyzwanie i satysfakcja: Podróż bohatera Sifu opiera się na powtarzaniu i doskonaleniu. Każde podejście do poziomu, każda kolejna śmierć to okazja, by poznać wzorce ataków wrogów i odkryć nowe strategie. Zwycięstwo osiągnięte po wielu porażkach przynosi ogromną satysfakcję.

Czy zdołasz opanować kung fu i pomścić rodzinę… zanim własne życie dobiegnie końca? Odkryj odpowiedź w Sifu na PlayStation Plus!

Hello Neighbor 2 | Playstation 4, PS5

Wciel się w dociekliwego dziennikarza śledczego w Hello Neighbor 2, kontynuacji pełnej dreszczyku logicznej gry rodzinnej. Poznaj pozornie spokojne miasteczko Raven Brooks, gdzie każdy mieszkaniec skrywa mroczną tajemnicę.

Zaginięcie dzieci: Twoim zadaniem jest rozwikłać zagadkę zaginionych dzieci. Poszlaki prowadzą cię do niejakiego Pana Petersona, złowieszczej postaci z pierwszej części gry. Czy uda Ci się odkryć, co zaszło?

Zostań mistrzem skradania: Wciel się w rolę detektywa i przemierzaj okolice w ukryciu. Przeszukuj domy sąsiadów i zbieraj dowody, ale uważaj! Czekają Cię liczne pułapki i przeszkody.

Przeciwnik, który się uczy: Każdy mieszkaniec Raven Brooks jest sterowany przez inteligentną sieć neuronową, która uczy się na podstawie Twoich ruchów i taktyk – a także działań innych graczy! Twoje podejście wpływa na zachowanie przeciwników, co czyni rozgrywkę nieprzewidywalną i wymagającą.

Całe miasto to plac zabaw: Przemierzaj otwarty świat, w którym każdy dom kryje tajemnicę, a każdy mieszkaniec może być Twoim sprzymierzeńcem lub wrogiem. Wykorzystaj otoczenie na swoją korzyść, by uniknąć przeciwników i odkryć prawdę.

Czy uda Ci się rozwiązać zagadkę zniknięcia i odkryć tajemnice Raven Brooks? Przekonaj się w Hello Neighbor 2, dostępnej na PlayStation Plus!

Destiny 2: Witch Queen** | PS4, PS5

Uwaga! Wymagana jest podstawowa wersja gry Destiny 2!

Przekraczając próg Świata Tronowego Savathûn, stajesz się częścią epickiej przygody w ramach dodatku Destiny 2: Królowa-Wiedźma. Zanurz się w jej krainie, gdzie intrygi i mroczne sekrety są tak powszechne, jak oszałamiająca sceneria.

Odsłaniając tajemnice: Poznaj, w jaki sposób Królowa-Wiedźma i jej Świetlisty Rój zdołali ukraść potęgę Światła – moc dotychczas zarezerwowaną dla Strażników. Twoja misja to rozplątanie pajęczyny oszustw i przebicie się do prawdy, której Savathûn chroni z niezwykłą determinacją.

Potęga rzemiosła: Stwórz własny, idealnie spersonalizowany arsenał. Eksperymentuj z unikalnymi modyfikacjami, shaderami i kombinacjami cech, budując niepowtarzalne bronie, które dopasują się do Twojego stylu gry.

Nowa broń – Glewia: Opanuj sztukę walki Glewią. To śmiercionośna hybryda broni białej i dystansowej, pozwalająca wyprowadzać potężne ataki wręcz, strzelać pociskami, a nawet tworzyć tymczasową tarczę energetyczną.

Zmierz się z potężnym wrogiem: Od luksusowych wnętrz pałacu aż po gęsto porośnięte bagna Świata Tronowego, wszędzie tam Królowa-Wiedźma stawia przed Tobą wyzwania. Zmierz się z jej podwładnymi i przetrwaj w świecie pełnym niebezpieczeństw, utrzymując ten kruchy balans pomiędzy siłami Światła i Ciemności.

Czy potrafisz rozwikłać zagadkę Świetlistego Roju? Czy uda Ci się stworzyć potężny ekwipunek i wyjść zwycięsko z tej mrocznej przygody? Odkryj swój potencjał z Destiny 2: Królowa-Wiedźma, już wkrótce dostępnym na PlayStation Plus.

Poprzednio Najciekawsze premiery gier wideo - Marzec 2024
Następny Last Epoch - Poradnik dla początkujących na dobry start