Pierwszy akt kampanii Warcraft 3 Re-Reforged dostępny do pobrania


Każdy kto interesuje się grami Blizzarda albo po prostu samym Warcraftem słyszał o komedii jaką jest Warcraft 3: Refun… Reforged. Jak wiadomo nie dostaliśmy tego co Blizzard obiecał, a dodatkowo zmasakrowali klasycznego Warcrafta 3. Z pomocą przychodzą moderzy, czyli ludzie, na których zawsze można liczyć. Kilka dni temu do pobrania został udostępniony pierwszy akt kampanii Warcraft Re-Reforged czyli moda sprawiającego, że możemy zagrać w taką kampanię jaką Blizzard obiecywał. Moda można pobrać tutaj.

Co zmienia mod?

-Zmienione in-game cinematici z ustawieniem kamery, interfacem i stylem bardzo mocno zbliżonym do tego pokazanego na Blizzconie 2018.

-Zmienione mapy i misje z ładnymi i ładnymi do nawigowania terenami, unowocześniony gameplay, redesign questów i więcej eventów, często mających wpływa na mapy w ciekawy sposób.

-Poszerzone lore, większe skupienie na postaciach oraz stare jak i nowe interakcje z nawiązaniami do World of Warcraft.

-Rebalance poziomu trudności z nowymi skryptami AI stworzonymi aby dawać przeciwnikom więcej „osobowości”.

-Wsparcie wielu języków, w tym trochę voice actingu oraz kompatybilność z modami graficznymi. Tak, jest również wsparcie dla języka polskiego.

-Nowe i zgodne z lore sekrety i wiele więcej o czym możemy przekonać się grając w moda.

Instrukcja instalacji po polsku:

Blizzard dalej nie dodał wsparcia dla customowych kampanii, więc moda należy zainstalować w jeden z następujących sposobów:

  1. Pobrać mapy -> wypakować je do folderu Warcraft III\Maps\Download (znajduje się on w dokumentach) -> Uruchomić grę -> Nacisnąć singleplayer -> Customowa gra -> wybrać misję, w którą chcemy zagrać.
  2. Pobrać mapy -> wypakować gdziekolwiek chcemy -> otworzyć world editor -> nacisnąć na plik -> otworzyć mapę -> kiedy mapa się załaduje możemy na niej zagrać naciskając na Test Map albo naciskając Ctrl+F9.
Warcraft 3 Re-Reforged: The Scourge of Lordaeron Act I - Release Trailer

 

 

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Co obejrzeć w weekend? HBO GO, NETFLIX I KINO
Następny Planszowe donosy z tygodnia vol.11