PREMIERY NA VOD W KWIETNIU 2023 ROKU! CO OBEJRZEĆ W WEEKEND?


Sprawdźmy premiery na VOD w kwietniu 2023 roku. Co pojawiło się na Netflixie, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video w tym tygodniu? A co warto obejrzeć w kinie? Zapraszam do zestawienia nowości.

NETFLIX

SIEDMIU KRÓLÓW MUSI UMRZEĆ

premiery na VOD w kwietniu 2023

zwiastun: w linku

Filmowy sequel do serialu Upadek Królestwa. Po śmierci króla Edwarda najeźdźcy i rywalizujący ze sobą spadkobiercy walczą o tron, a Uhtred musi wyruszyć w kolejną podróż ze swoimi przyjaciółmi, aby stworzyć zjednoczoną Anglię.

EROZJA

premiery na VOD w kwietniu 2023

Krótkometrażowy film dramatyczny. Pisarka, która straciła dziecko i prawie umarła podczas porodu, samotnie przeżywa żałobę, doświadczając niepokojących wizji i przerażających ataków.

OBSESJA

Obsession | Official Trailer | Netflix

Serial telewizyjny, którego fabułę oparto na podstawie książki Josephine Hart „Damage”.  Uczucia Williama do Anny, swojej przyszłej synowej, stale rosną. Prawda zawsze wychodzi na jaw i ktoś ucierpi. Jak zareaguje syn Williama na romans swojej narzeczonej z ojcem?

HBO MAX

SNOWDEN

Thriller biograficzny z 2016 roku, oparty na książkach The Snowden Files” i „Time of the Octopus”. W 2013 roku jeden z pracowników NSA, Edward Snowden, udostępnił mediom tysiące ściśle tajnych dokumentów, ujawniających nielegalne praktyki szpiegowskie agencji. Poszukiwany przez USA za ujawnianie tajemnic państwowych oraz szpiegostwo, udał się po azyl do Rosji, gdzie niedawno otrzymał obywatelstwo.

ASSASSIN’S CREED

premiery na VOD w kwietniu 2023

Film oparty na słynnej serii gier komputerowych. Przed konfrontacją z tajną organizacją,  Callum Lynch zagłębia się w wspomnienia własnego przodka Aguilara de Nerha i rozwija swoje umiejętności mistrza asasynów.

DISNEY+

RENOWACJE JEREMY’EGO

premiery na VOD w kwietniu 2023

Miniserial, w którym aktor Jeremy Renner, znany najbardziej jako marvelowy Hawkeye, w ramach działalności charytatywnej będzie przekształcał pojazdy. W produkcji wystąpią też inni aktorzy, np. Anthony Mackie, czy Vanessa Hudgens.

AMAZON PRIME VIDEO

WSPANIAŁA PANI MAISEL

Życie Pani Maisel jest właściwie idealne- mąż, dzieci, wszystko układa się po jej myśli. Sielanka trwa jednak do czasu kiedy na jaw wychodzi romans jej męża, po czym para rozstaje się. Pani Maisel jest jednak wspaniała, odkrywa w sobie talent do stand up’u a jej kariera nabiera ogromnego tempa.

JURY DUTY

premiery na VOD w kwietniu 2023

Prześmiewczy dokument komediowy o systemie amerykańskiego sądownictwa. Jeden z ławników, Ronald, nie jest świadomy tego, że wszyscy w ławie przysięgłych oprócz niego są aktorami i że jego wezwanie do pełnienia funkcji ławy przysięgłych nie było uzasadnione. Zarówno na sali sądowej, jak i poza nią, wszystko, co się dzieje, jest z góry zaplanowane.

KINO

RENFIELD

premiery na VOD w kwietniu 2023

Renfield to amerykański horror komediowy z udziałem Draculi – bohatera  powieści z 1897 roku autorstwa Brama Stokera. Oddany lokaj hrabiego Draculi, R. M. Renfield, dostaje szansę na nowe życie w Nowym Orleanie, z ukochaną kobietą u boku. Codziennie marzy o wolności, aż wreszcie podejmuje decyzję, by w końcu stawić czoła wampirowi i spróbować zakończyć swoje zniewolenie.

Egzorcysta Papieża

premiery na VOD w kwietniu 2023

Egzorcysta Papieża  to horror, który został oparty na rzeczywistych dokumentach sporządzonych przez księdza Gabriele Amortha pełniącego funkcję Głównego Egzorcysty Watykanu. Fabuła filmu podąża za Amorthem, który bada straszliwe opętanie młodego chłopca i odkrywa wieloletni spisek, który Watykan gorączkowo starał się utrzymać w tajemnicy.

BEZMIAR

To francusko – włoski film dramatyczny osadzony  w Rzymie lat 70. Opowiada historię rodziny – Clary i Felice będących w nieszczęśliwym związku małżeńskim oraz ich dzieci. Jedno z nich – Adriana ma dysforię płciową i woli nosić imię Andrea (czyli głównie męskie imię w języku włoskim).  Nastolatka znajduje wsparcie w niecodziennej osobie – sekretarce i kochance ojca.

DUNGEONS & DRAGONS: ZŁODZIEJSKI HONOR

premiery na VOD w kwietniu 2023

Film oparty został na popularnej grze D&D. Jego akcja będzie miała miejsce w Zapomnianych Krainach, czyli największym świecie w tejże grze. Złodziej i grupa poszukiwaczy przygód wyruszają w podróż po zaginioną relikwię, jednak coś idzie kompletnie nie tak i zadają się z niewłaściwym tłumem.

 

 

W zeszłym tygodniu: Kwietniowe premiery na Netflixie, HBO Max i Prime Video [2023]

1 komentarz

  1. niegesi
    13 kwietnia 2023
    Odpowiedz

    Dzięki za listę 😉

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Skład katalogu gier PlayStation Plus Premium i Ekstra - Kwiecień 2023
Następny NCWW – Na jakie planszowe nowości wydać wypłatę? – Kwiecień 2023