Robinson Crusoe – Przetłumaczony Scenariusz Łowcy


Tym razem coś szybkiego. Znalazłem w sieci przetłumaczony scenariusz łowcy w wersji 2.0. Napisany w całości przez Wojciecha Wonsa. Poniżej daję pliki do pobrania i zachęcam do drukowania i przekazywania dalej – scenariusz jest po prostu genialny!

Zapraszam do pobrania wystarczy że tylko klikniesz!

Robinson Crusoe Scenariusz Łowcy 2.0 Big Bad Dice
Tak wygląda pierwsza wersja

 

A tak wygląda plansza z dodatku. Polecam zajrzeć do pliku PDF Do pobrania z linku wyżej. Plik posiada inną szatę graficzną. Sami wybierzcie co wam bardziej odpowiada :)
A tak wygląda plansza z dodatku. Polecam zajrzeć do pliku PDF Do pobrania z linku wyżej. Plik posiada inną szatę graficzną. Sami wybierzcie co wam bardziej odpowiada 🙂

 

Dzisiaj nie chciałem nic wstawiać, jednak pomyślałem że warto podzielić się tym scenariuszem z uwagi na fakt że wersja angielska tego scenariusza, którą widzieliście w innym moim wpisie jest po prostu znakomita. Na jutro szykuję wam recenzję znakomitej gry kooperacyjnej Mistfall o której mogliście poczytać dwa tygodnie temu jak przygotowywałem wam unboxing. Na wstępie powiem wam że gra jest genialna, jednak posiada kilka mankamentów :). Więcej szczegółów jutro lub pojutrze. Pozdrawiam!

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Terraformacja Marsa - zapowiedź gry
Następny Mistfall - Recenzja Spośród Mgieł