Robocop: Rogue City – Poradnik Osiągnięć – Jak zdobyć platynę?


Jak zdobyć platynę, czyli osiągnięcie za zdobycie wszystkich trofeów w Robocop: Rogue City? Zapraszam do naszego poradnika, gdzie oprócz podzielonych i rozpisanych osiągnięć na kategorie, to przygotowałem dla Was krótką roadmapę z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Na szczęście dla nas Robocop: Rogue City nie będzie posiadał zbyt trudnego osiągnięcia platynowego. Gra posiada jedynie 28 osiągnięć, w tym platynę. Przejdźmy więc do najczęściej zadawanych pytań.

Ile razy muszę przejść Robocop: Rogue City by zdobyć platynę?

Robocop: Rogue City możesz przejść tylko raz i zdobyć wszystkie osiągnięcia. Cały myk polega na tym, że po każdym zadaniu w grze gra automatycznie się zapisuje, przez co nawet jeżeli pominiecie jakieś osiągnięcie, to będziecie mogli wrócić do danej misji i zdobyć je ponownie. Gra nie posiada standardowego i znanego nam wybierania misji, jednak po każdym zadaniu znajdziemy w menu autozapis i będziemy mogli do niego wrócić.

Czy Robocop: Rogue City posiada osiągnięcia związane z poziomem trudności?

Robocop: Rogue City nie posiada żadnych osiągnięć związanych z poziomem trudności. Możesz grać zarówno na najniższym, jak i najwyższym poziomie, więc wybierz taki, który najbardziej Tobie odpowiada.

W ile czasu można zdobyć platynę w Robocop: Rogue City?

Platynę w Robocop: Rogue City zdobywa się stosunkowo szybko, bo można to zrobić nawet w 15 godzin. Wiele zależy jednak od szczęścia i umiejętności, a także od konsoli na jakiej gracie. Niektóre osiągnięcia, jak zdobycie 250 punktów na strzelnicy może być bardzo trudne przy celowanie padem.

Ile jest pomijalnych osiągnięć w Robocop: Rogue City?

Pytanie podchwytliwe, bo jako, że możemy dowolnie wracać do każdej misji w Robocop: Rogue City, to nie ma pomijalnych osiągnięć. Istnieje jednak parę z nich, które na pewno ciężko będzie wykonać i łatwo pominąć, bo są przypisane do poszczególnych misji. Wyszczególniłem je oddzielnie w poniższej liście.

A skoro o liście mowa, to może czas do niej przejść. Tradycyjnie podzieliłem osiągnięcia na kategorie, dzięki czemu będziecie w stanie łatwo wyszczególnić te, na których musicie się w danym momencie skupić, a którym nie powinniście się przejmować bo i tak wpadną.

Zobacz też nasz poradnik osiągnięć do gry Alan Wake 2

Osiągnięcia związane z kampanią Robocop: Rogue City

Osiągnięcia: 11/28

Pierwsze 10 osiągnięć jest związana jedynie z kampanią fabularną i żeby zdobyć je wszystkie, wystarczy że ukończysz grę na dowolnym poziomie trudności. Ostatnie osiągnięcie będzie związane oczywiści z samym przejściem gry.

Hard Boiled

All Adds Up

Night Has Just Begun

Dead or Alive

Twenty Seconds to Comply

Don’t Mess With the Money!

Book Him!

Let’s Talk

Cashing Out

Not Arresting You Anymore

„Nice shooting, son”

Osiągnięcia związane ze strzelnicą

Osiągnięcia: 14/28

Poniższe osiągnięcia są związane ze strzelnicą. Nie musisz ich robić od razu, później znajdziesz ulepszenia do swojego pistoletu, dzięki którym będzie łatwiej zdobyć te osiągnięcia.

Dead-On

Musisz zdobyć 150 punktów na strzelnicy.

„This Guy Is Really Good”

Musisz zdobyć 200 punktów na strzelnicy.

SuperCop

Musisz zdobyć 250 punktów na strzelnicy.

Zobacz nasz artykuł z informacjami, które powinieneś wiedzieć przed zagraniem w Robocop: Rogue City

Osiągnięcia do zdobycia podczas misji

Osiągnięcia: 21/28

Poniższe osiągnięcia są związane ze specyficznym działaniem podczas różnych misji w grze. Jeżeli nie uda Ci się ich zdobyć, to prawdopodobnie będziesz musiał powtarzać misję.

Uphold the Law

W drugiej misji będziesz mógł wystawić mandat dla osoby, która źle zaparkowała samochód. Skanuj każdy z nich, aż trafisz na ten, który źle został zaparkowany. Jak podejdziesz do niego, to będziesz mógł wystawić mandat.

No stone unturned

W trzeciej misji musisz odnaleźć sekretną lokację za napisem Nuke. Znajdziesz ją wciskając przycisk przy biurku właściciela Arcade. Po rozmowie z nim, nie wychodź z lokalu, tylko znajdź przycisk, wciśnij go i wróć do napisu Nuke.

Good eyes, Murphy!

W szóstej misji musisz odnaleźć ulepszenie PCB do Auto-9 w sekretnej lokacji. Znajdziesz to w drugiej części lokacji, przy wagonach. Jedną lokomotywę musisz uruchomić i kiedy się zatrzyma, wejdź na nią. Na górze będzie skrzynka.

Live by the bike…

W 6 misji trafisz na motocykle. Musisz zniszczyć jeden z nich trafiając w bak. Może być ciężko, bo motocykliści będą jeździć, ale jak się nie uda, to wczytaj checkpoint i spróbuj ponownie.

A Real Hero

W 20 misji będziesz uciekać z płonącego hotelu. Zaraz po tym, jak rozpocznie się zadanie, w pewnym momencie usłyszysz miauczenie. Znajdź kotka i uratuj go. Jestem z Ciebie dumny, prawdziwy bohaterze <3

May Be Used Against You

Ponownie w 20 misji będziesz mógł shakować wieżyczkę. Żeby to zrobić, potrzebujesz 6 punktów w umiejętności inżynieria.

There Can Only Be One

W misji numer 15 będziesz walczyć z falami robotów, musisz zabić wszystkich wrogów w 10 minut. Zrobisz to między innymi używając rozrzuconych tu i tam kanistrów z benzyną.

Pozostałe, dziwne osiągnięcia

Ostatnie osiągnięcia, to te które ciężko sklasyfikować gdziekolwiek indziej.

Zip This Up

Musisz trafić wroga w jądra. Twórcom wydawało się to śmieszne.

Strikeout!

Musisz pokonać wroga rzucanym przedmiotem. Na przykład granatem albo kanistrem.

Officer of the month

Musisz zdobyć rangę A w dowolnej misji przynajmniej raz. Zdobywasz to zbierając łącznie 2500 punktów doświadczenia w misji. Punkty się dostaje za:

  • cel główny – 1000 doświadczenia, dostajesz je zawsze;
  • cele dodatkowe – od 100 do 500 doświadczenia na każdy cel;
  • śledztwo – od 100 do 500 doświadczenia za każde śledztwo;
  • praca policyjna – w zależności od zbieranych przedmiotów możesz zdobyć tutaj od 100 do 500 doświadczenia.

Istnieje więc spory margines błędu i nie musisz robić wszystkiego.

Nukem!

Musisz zabić trzech wrogów za pomocą jednej eksplozji. Dużo zależy od szczęścia, ale dobre miejsce jest w czwartej misji, kiedy to w pewnym momencie zza drzwi wyjdzie trzech wrogów, a obok są kanistry z gazem. Weź ten kanister i rzuć w nich. Jak się nie uda, to wczytaj zapis gry.

I’d Buy That For a Dollar!

Musisz odnaleźć jakiś OCP dysk w grze. Jest ich trochę na każdym z poziomów, wystarczy że znajdziesz jeden.

Practice Makes Perfect

Musisz w pełni rozwinąć jakieś drzewo umiejętności, czyli wydać tam 8 punktów.

Platyna

Osiągnięcia:28/28

To serve and protect

Gratulacje! Udało się zdobyć platynę i jesteś prawdziwym strażnikiem Detroit. Robocop by nie zrobił tego lepiej.

Poprzednio Microsoft wkurza użytkowników Xboxa dzięki Modern Warfare 3
Następny Fabuła filmów Harry Potter - streszczenie najważniejszych informacji