Stellar Blade – Zaginiona Arka i lokalizacje terminali – Poradnik


Utknąłeś w zadaniu pobocznym „Zaginiona Arka” w Stellar Blade? Nie wiesz, gdzie szukać terminali i jaki jest kod dostępu do Arki? Ten szczegółowy poradnik poprowadzi Cię krok po kroku przez rozwiązanie zagadki i zdobycie nagród!

Aby rozpocząć zadanie „Zaginiona Arka”, porozmawiaj z Mannem obok The Orcal w Xionie. Zadanie powinno automatycznie pojawić się po odkryciu Altess Levoire w ramach fabuły gry. Jeśli jednak nadal go nie widzisz, spróbuj wykonać kilka dodatkowych zadań pobocznych i zleceń w Xionie i okolicach.

Pierwszym krokiem jest odnalezienie sześciu terminali Arki rozsianych po Xionie. Każdy terminal wyświetli symbol, który będzie Ci potrzebny do rozwiązania zagadki. Powyżej znajdziesz mapę przedstawiającą lokalizacje terminali a poniżej znajdziesz szczegółowy opis każdego miejsca:

  • Terminal 1: Północna część Xionu, tuż pod zamkniętą bramą, przy wejściu do zaułka, gdzie znalazłeś martwego rebelianta.
  • Terminal 2: Główny plac Xionu, południowo-zachodni narożnik, za krzesłami na zewnątrz, w pobliżu schodów.
  • Terminal 3: Główne schody w Xionie. Po zejściu spójrz na lewą ścianę. Terminal znajduje się obok zamkniętej żaluzji, po prawej stronie ogrodzenia z dużą dziurą.
  • Terminal 4: Zaułek na północ od tablicy ogłoszeń, obok luźnych krzeseł.
  • Terminal 5: Schody prowadzące w dół do Sister’s Junk w centrum Xionu. Terminal znajduje się pod balkonem po drodze w dół.
  • Terminal 6: Południowy kraniec Xionu, po lewej stronie sklepu na końcu zaułka, w pobliżu automatów sprzedających.
Stellar Blade - Zaginiona Arka i wszystkie terminale oraz wskazówki - Poradnik

Odkryj hasło do Arki w Stellar Blade

Po znalezieniu wszystkich sześciu terminali czas rozwiązać zagadkę i otworzyć drzwi do tajemniczej Arki! Hasłem do Arki w Stellar Blade jest Oukaer (θμkαετ). Hasło możecie też zobaczyć na powyższym filmie, który nagrałem do tego zadania. Udaj się do zamkniętej bramy na północy Xionu i wprowadź hasło na panelu sterowania. Wejdź do środka Arki i zbadaj otoczenie. Po zapoznaniu się z aktami na zwłokach przy wejściu, zejdź windą na dół. Uwaga! Po skorzystaniu z terminala w głębi pomieszczenia musisz szybko się ewakuować! Włączy się alarm. Udaj się na tyły pomieszczenia i zniszcz czerwoną migającą skrzynkę, aby otworzyć drzwi i uciec.

Po ucieczce wróć do Manna, aby zakończyć zadanie „Zaginiona Arka” i odebrać nagrody:

  • Punkty umiejętności
  • 2x Miny Inteligentne
  • 2x Granaty Impulsowe

I to by było na tyle, jeżeli chodzi o zadanie Arka w Stellar Blade. Na naszym portalu znajdziesz wiele poradników do tej gry, między innymi poradnik osiągnięć czy też poradnik łowienia ryb. Stellar Blade możesz kupić między innymi na ceneo (a klikając link i kupując grę będziesz nas wspierać).

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Starfield wreszcie naprawiony? Pojawiła się duża aktualizacja!
Następny Królestwo Planety Małp - Recenzja ze spoilerami - Razem Silni!