Strażnicy Snów, Aktualizacja do World of Warcraft jest już online!


Dzisiaj, po zakończeniu konserwacji regionalnej, rozpoczęła się kolejna duża aktualizacja zawartości dodatku Dragonflight w World of Warcraft, Strażnicy Snu. W aktualizacji tej wprowadzono nową strefę, Szmaragdowy Sen, nowe wydarzenie publiczne, Superrozkwit, nową ścieżkę sławy, Opiekunowie Snu, oraz aktualizacje dosiadania smoczych wierzchowców.

Szmaragdowy Sen w World of Warcraft to ulotna strefa, w której znajdują się nowe zadania, mieszkańcy, możliwości eksploracji, cele ogólne i wiele więcej. Gracze mogą odkrywać tajemnice tej strefy i pomagać jej mieszkańcom w walce z zagrożeniem ze strony Fyrakka.

Superrozkwit

Superrozkwit to wielopoziomowe wydarzenie publiczne, w którym gracze pomagają starożytnej Koronie Świerku pielęgnować rosnące Drzewo Świata w Szmaragdowym Śnie. Wydarzenie to oferuje niesamowite nowe nagrody, w tym nowe przedmioty, wierzchowce i zwierzaki.

Opiekunowie Snu

Opiekunowie Snu to nowa ścieżka sławy, która oferuje nowe nagrody i aktywności. Gracze mogą wypełniać zadania, odkrywać nowe miejsca i walczyć z wrogami, aby zdobyć punkty sławy i odblokować nagrody, takie jak nowe przedmioty kosmetyczne, przepisy na jedzenie i kredyty na sklep.

Dosiadzanie smokowców

Entuzjaści dosiadania smokowców otrzymają dostęp do nowych torów wyścigowych, glifów, zdolności, personalizacji oraz nowego smoka, Baśniowego Smoka.

Trzeci sezon Dragonflight

14 listopada 2023 roku rozpocznie się trzeci sezon Dragonflight. Sezon ten skupi się na walce z Fyrakkiem, Wcielonym, który szturmuje Szmaragdowy Sen, by przejąć moc nowego Drzewa Świata.

Amirdrassil, Nadzieja Snu

W nowym raidzie, Amirdrassil, Nadzieja Snu, gracze zmierzą się z dziewięcioma bossami, wśród których znajdą się obrońcy Szmaragdowego Snu, najwyżsi rangą podkomendni Fyrakka i jego sojusznicy, a w końcu też sam ognisty Wcielony.

Nowa pula Mythic+

W puli Mythic+ zadebiutują dwa skrzydła megapodziemi Świt Nieskończoności: Upadek Galakronda i Powstanie Murozonda. Cztery podziemia powracające z poprzednich sezonów puli Mythic+ zapewnią nowe wyzwania, aby utrzymać świeżość puli M+. Do tego dwa wcześniejsze podziemia również zostaną przygotowane do puli Mythic+: Tron Mórz.

Zobacz Recenzję gry planszowej World of Warcraft Wrath of the Lich King

Aktualizacja Strażnicy Snu wprowadza wiele nowych treści do dodatku Dragonflight. Gracze mogą odkrywać nową strefę, Szmaragdowy Sen, walczyć z zagrożeniem ze strony Fyrakka w nowym raidzie, Amirdrassil, Nadzieja Snu, oraz brać udział w nowych wydarzeniach publicznych i aktywnościach.

Poprzednio Miles Morales czy Peter Parker - Który Spider Man jest silniejszy?
Następny Terraformacja Marsa: Gra kościana - recenzja - kostki na Marsie!