W Elden Ring Shadow of the Erdtree powrócą „uwielbiane” trujące bagna?


Czy nowe rozszerzenie do Elden Ring, czyli Shadow of Erdtree przyniesie traumatyczny powrót do zatrutego środowiska i obszernych miejscówek pełnych trujących bagien oraz paskudnych wrogów?

Zbliża się premiera dodatku Elden Ring: Shadow of the Erdtree, a wraz z nią coraz więcej przecieków trafia do sieci. Najnowszy rzuca światło na kolejne lokacje, w tym zatrute toksynami bagno oraz inne oszałamiające lokacje.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree – najbardziej wyczekiwany dodatek?

Elden Ring: Shadow of the Erdtree jest prawdopodobnie jednym z najbardziej wyczekiwanych rozszerzeń wszech czasów. Po, wydającej się trwającej wieczność, przerwie FromSoftware wypuściło zwiastun, który rozgrzał internet do czerwoności spekulacjami na temat nowych broni i potencjalnych bossów. Ostatni zwiastun fabularny dał nam przedsmak tego, czego możemy się spodziewać, ale w typowym stylu FromSoftware, nic nie zostało jasno powiedziane. Do tego stopnia, że gracze nie są nawet pewni, czy w Shadow of the Erdtree pojawią się Miejsca Łaski.

Jedną rzeczą, której możesz być pewien, jest to, że otrzymamy nowe trujące bagno, ponieważ u sterów stoi Hidetaka Miyazaki. W pierwszym zwiastunie dodatku Elden Ring: Shadow of the Erdtree mogliśmy je zobaczyć, jednak nowe przecieki opublikowane na koreańskiej tablicy ogłoszeń Ruliweb przynoszą ekscytujące szczegóły.

ELDEN RING Shadow of the Erdtree | Story Trailer

Czy to powrót Śmiertelnej Zgnilizny?

Chociaż same obrazy są fotografiami ekranu komputera, co nieco pogarsza jakość, nadal można wiele wywnioskować. Końcem tego nowego zatrutego bagna wydaje się być nowe Lochy Legendarne o wyraźnie karolińskim wyglądzie.

Nie wiadomo, czy jest to obawiane przez fanów bagno ze Śmiertelną Zgnilizną, ale woda u podstaw tego nowego lochów jest zdecydowanie skażona. Co najmniej złote kwiaty otaczające bagno, pokazane na innym obrazie, nie wyglądają na Zroszoną Herbę, używaną do tworzenia Odmładzających Bolusów, które leczą Śmiertelną Zgniliznę. Miejmy nadzieję, że to dobry znak.

Pozostałe obrazy udostępnione w tym przecieku dotyczącym Shadow of the Erdtree są nieco mniej mroczne. Na uwagę zasługują spokojne wodospady u podnóża wielkiego, poskręcanego drzewa, widocznego na głównej grafice dodatku, oraz lepsze spojrzenie na spokojną łąkę z jarzącymi się niebieskimi kwiatami, widzianą w zwiastunach.

Kiedy premiera Shadow of the Erdtree?

Do premiery dodatku Shadow of the Erdtree, która odbędzie się 21 czerwca 2024 roku, pozostał mniej niż miesiąc. Jeśli jednak chcesz zobaczyć te nowe lokacje na własne oczy, musisz najpierw pokonać Pogromcę Gwiazd Radahna i Mogha, Władcę Krwi. Sprawdź nasz poradnik na mój ulubiony build, czyli magiczny samuraj w Elden Ring, a także sprawdźcie nasz kanał YouTube, gdzie nagraliśmy walki ze wszystkimi bossami (właśnie korzystając z magicznego samuraja).

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Własne doświadczenie z depilacją. Moja historia
Następny Fallout 1997 - Poradnik Solucja - Pełne przejście gry