3 pomysły na prezent od Hasbro Pulse!


prezent od Hasbro Pulse

Spójrzcie na te 3 pomysły na prezent od Hasbro Pulse! Przypominamy, że zbliża się Dzień Ojca!

Ojcowie, którzy dorastali w latach 70., 80. lub 90., zasługują na Dzień Ojca, który przeniesie ich z powrotem do dzieciństwa! Rozbudź nostalgię dzięki kolekcjonerskim reedycjom lub figurkom z ulubionych serii – pomyśl o kultowych seriach, takich jak Star Wars, Transformers i G.I. Joe. Jakie nowości pojawiły się właśnie na rynku?

The Mandalorian Electronic Helmet

Okryty tajemnicą samotny wojownik przemierza granicę galaktyki. Odziany w zbroję z bliznami po bitwie Mandalorianin to siła, z którą należy się liczyć. Jego milczenie mówi wiele, wskazując na niebezpieczną przeszłość w galaktyce balansującej na krawędzi chaosu.

Wyobraź sobie, że jesteś w sercu galaktyki Gwiezdnych Wojen, dzierżąc broń (lub akcesorium) z Star Wars The Black Series! Ta linia przedmiotów do odgrywania ról charakteryzuje się skomplikowanymi detalami, realistycznymi projektami i doskonałymi wykończeniami, zupełnie jak sprzęt używany w filmach. Te niesamowite repliki idealnie nadają się do ożywienia sagi Gwiezdnych Wojen w Twoim własnym domu i stanowią wspaniały dodatek do kolekcji każdego fana.

Ten hełm jest wyposażony w odłączaną lampkę taktyczną, dzięki której możesz wyobrazić sobie Bobę Fetta poszukującego nagród w ciemności. Ma nawet wewnętrzne światła, zupełnie jak wtedy, gdy zakłada swoją kultową zbroję. Zostań legendarnym łowcą nagród lub odtwórz ekscytujące chwile, w których Boba Fett chroni tajemniczego kosmitę przed szponami Imperium.

Koniecznie zobaczcie jak wygląda hełm Klona, który dostaliśmy niedawno od Hasbro Pulse: Różnice pomiędzy pancerzami Klonów w Gwiezdnych Wojnach: Faza I i Faza II

Autobots Stand United 5-Pack

prezent od Hasbro Pulse

Zwiększaj swoje rangi Autobotów dzięki pięciopakowi Transformers Generations Selects Autobots Stand United! Ten ekskluzywny zestaw przeznaczony jest dla prawdziwych fanów Transformers i zawiera specjalne edycje figurek ukochanych postaci, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Pakiet łączy pięciu kultowych bohaterów: Jazz, Sunstreaker, Trailbreaker, Wheeljack i Hound.

Każda figurka płynnie przełącza się między trybem potężnego robota i klasycznego pojazdu, pozwalając ci przeżyć emocje związane z oryginalną kreskówką G1 Transformers. Autentycznie szczegółowe i wyposażone w dołączone akcesoria do blasterów, które działają w obu trybach, te figurki są idealne do pozowania, pokazów lub epickich bitew Autobotów.

ie przegap tej szansy na dodanie specjalnego fragmentu historii Transformers do swojej kolekcji! Dzięki tym autentycznym figurkom możesz odtworzyć ulubione sceny z serialu lub wyobrazić sobie własne ekscytujące przygody.

Zobacz też: Transformers – Kim są Stunticons i potężny Menasor?

Cobra Ferret Scout & Cobra Ferret ATV

prezent od Hasbro Pulse

GI. Joe jest pierwszą na linią obrony świata. Ten doskonale wyszkolony, międzynarodowy zespół agentów jest pod telefonem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby walczyć z Cobrą, okrutną organizacją przestępczą mającą na celowniku globalną dominację. Żadne środowisko nie jest zbyt trudne, żadna misja nie jest możliwa. Od upalnego upału dżungli po mrożącą krew w żyłach Arktykę, G.I. Joe jest tam, gdzie jest potrzebny. Ci odważni mężczyźni i kobiety są najlepsi z najlepszych, gotowi stawić czoła każdemu zagrożeniu i bronić wolności wszędzie tam, gdzie jest ona atakowana.

Ta seria G.I. Joe Classified właśnie doczekała się nikczemnego ulepszenia wraz z pojawieniem się Zwiadowcy – Cobra Ferret Scout i ATV Cobra Ferret! Figurka Cobra Ferret Scout ma wiele punktów ruchu, dzięki czemu możesz ustawić ją w dynamicznych pozycjach akcji, gdy wykonuje sprytne strategie Cobry lub wyprowadza niszczycielskie ataki. Scout jest w pełni wyposażony na każdą misję z 4 akcesoriami inspirowanymi postaciami, w tym hełmem, nożem bojowym i 2 dodatkami do broni.

Prawdziwą gwiazdą programu może być jednak ATV Cobra Ferret. To nie jest zwykły pojazd terenowy – to konfigurowalna maszyna Cobry do podboju świata! W zestawie znajduje się 14 niezmontowanych elementów, dzięki czemu możesz spersonalizować swój pojazd do każdego środowiska. Można go wyposażyć w regulowaną kierownicę zapewniającą precyzyjne sterowanie, tylną szynę do przechowywania sprzętu, wytrzymałą wyciągarkę na trudne sytuacje, regulowane działo zapewniające ofensywną siłę ognia, a nawet odłączane rakiety do ataku z zaskoczenia.

Dzięki Cobra Ferret Scout i Cobra Ferret ATV masz wszystko, czego potrzebujesz, aby odtworzyć klasyczne operacje Cobry lub przeprowadzić nowe, śmiałe ataki. Los świata wisi na włosku!

 

Po więcej szczegółów zajrzyjcie na stronę Hasbro Pulse! 

Zobacz też: 3 premiery Hasbro Pulse – Gwiezdne Wojny i Marvel!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Homeworld 3 - Poradnik Solucja - Pełne przejście gry
Następny Wszystkie nowe gry zapowiedziane na Summer Game Fest 2024