Armored Core 6 – Strider – Jak pokonać bossa?


Zmagania z bossami w grach video są często najbardziej emocjonującym i wyzwającym elementem każdej gry. Jednym z takich bossów w grze Armored Core 6 jest Strider, którego spotkasz podczas głównej misji w rozdziale 1, zatytułowanej „Zniszcz Uzbrojony Statek Górniczy”. W ramach naszego przewodnika po Armored Core 6 ujawnimy, jak pokonać Stridera.

Przed rozpoczęciem walki warto wiedzieć, że zanim staniesz oko w oko z Striderem, masz już znaczącą przewagę, ponieważ udało ci się zabrać mu ponad połowę zdrowia, niszcząc wcześniej podgeneratory w misji. Mimo to, walka ta nie będzie prosta. Strider to ogromne oko wyposażone w laser i rakiety, które będziesz musiał unikać. Aby zablokować cel i zacząć strzelać pociskami i rakietami, będziesz musiał zbliżyć się do bossa, więc postępuj ostrożnie, unikając przeszkód w powietrzu lub używając przedmiotów na ziemi jako osłony.

EB-0309 STRIDER - ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON Boss #02

Ze względu na odległość, którą trzeba pokonać, aby zbliżyć się do bossa, zdecydowanie zalecamy używanie rakiet zamiast jakiejkolwiek broni białej, aby zadawać obrażenia. Wystrzeliwuj rakiety, jak tylko się przeładują, i nie powinieneś mieć większych problemów z pokonaniem tego bossa. Dopóki zwracasz uwagę na jego laser i rakiety, unikając ich w miarę możliwości, powinien on upaść niedługo potem.

Nawet jeśli nie uda ci się za pierwszym razem, będziesz w lepszej pozycji niż poprzednio. Masz punkt kontrolny na początku starcia, a twoje AP i zestawy naprawcze zostaną uzupełnione jeżeli padniesz. Jeśli chcesz naprawdę ułatwić sobie tego bossa, po prostu wczytaj punkt kontrolny od razu, a następnie będziesz miał dostęp do całej puli zdrowia, i wszystkich zestawów naprawczych.

Pokonanie Stridera w Armored Core 6 może być wyzwaniem, ale z odpowiednią strategią i wytrwałością jest to z pewnością możliwe. Pamiętaj, aby zawsze zwracać uwagę na laser i rakiety bossa, unikać ich w miarę możliwości, i wystrzeliwuj rakiety, jak tylko się przeładują. Jeśli zastosujesz te wskazówki i porady, Strider nie będzie dla ciebie problemem. Powodzenia!

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Jak wybrać dobry serwis laptopów
Następny Najlepsze alternatywy dla Starfield, jeżeli wolisz grać na Playstation