Co obejrzeć w marcu na VOD? Netflix, HBO Max, Prime Video!


Co obejrzeć w marcu na VOD? Zapraszam do premier z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video!

NETFLIX

PUNKTY ZWROTNE: BOMBA I ZIMNA WOJNA

Co obejrzeć w marcu na VOD

Serial dokumentalny badający historię zimnej wojny, od powstania bomby atomowej po trwające napięcia geopolityczne. Seria zawiera relacje z pierwszej ręki i wywiady z ważnymi postaciami z całego świata, w tym z przywódcami politycznymi, takimi jak Wołodymyr Zełenski, Jens Stoltenberg, Condoleezza Rice i Robert Gates.

KSIĄŻĘTA – sezon 3

Książę Wilhelm ze Szwecji, młody członek rodziny królewskiej zostaje wysłany do prestiżowej szkoły z internatem Hillerska. Tam nawiązuje romans z innym studentem, Simonem Erikssonem. Sezon 3 koncentruje się na następstwach publicznego coming out’u księcia Wilhelma. Serial przybliży wyzwania, przed którymi stoi on i Simon jako para, zarówno w prestiżowej szkole, jak i w rodzinie królewskiej. Sama szkoła zmaga się z poważnym kryzysem, co dodaje całej historii kolejnego poziomu złożoności.

SPRAWA Z OUTREAU: FRANCUSKI KOSZMAR

Co obejrzeć w marcu na VOD

Mminiserial dokumentalny z 2024 roku, który opisuje jedną z najbardziej haniebnych pomyłek sądowych we Francji. W latach 2000-2004 w miasteczku Outreau na północy Francji grupa 13 osób została fałszywie oskarżona o pedofilię i kazirodztwo. Oskarżenia te, oparte na niepewnych zeznaniach dzieci, doprowadziły do skazania niewinnych ludzi na wieloletnie pozbawienie wolności.

GRATULACJE, TO MORDERSTWO

Co obejrzeć w marcu na VOD

Kryminał z elementami komediowymi. Fabuła koncentruje się wokół śledztwa w sprawie morderstwa prowadzonego przez niekonwencjonalnego funkcjonariusza policji. Zagłębiając się w sprawę, spotyka grupę intrygujących podejrzanych, z których każdy ma własne sekrety i motywy.

HBO MAX

HOLLARSOWIE

Co obejrzeć w marcu na VOD

Thriller komediowy. Johna Hollara, artystę borykającego się z problemami, czeka podwójne wyzwanie. Dowiaduje się, że jego matka, Sally, jest chora i wymaga operacji. Jednocześnie musi wrócić do chaotycznego rodzinnego miasta i uporać się z równie dysfunkcyjną rodziną. Film porusza tematy więzi rodzinnych, stawiania czoła wyzwaniom i odnajdywania humoru w trudnych sytuacjach życiowych.

FOUND

Co obejrzeć w marcu na VOD

Serial z kategorii procedural. Koncentruje się wokół specjalistki Gabi Mosely i i jej oddanego zespołu. Podejmują się trudnego zadania odnajdywania osób zaginionych, zwłaszcza tych, które często są pomijane przez media głównego nurtu i organy ścigania. Każdy członek zespołu ma osobisty związek ze sprawą, ponieważ wszyscy mają doświadczenia związane z zaginięciami w przeszłości. Jednak niekonwencjonalne metody Gabi budzą zdziwienie. Potajemnie konsultuje się ze swoim porywaczem z dzieciństwa, przetrzymując go w piwnicy, aby zdobyć jego pokrętną wiedzę w rozwiązywaniu spraw.

PANI SPRZĄTAJĄCA – sezon 3

Co obejrzeć w marcu na VOD

Fabuła koncentruje się wokół Rosy, samotnej matki, która emigruje do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu leczenia dla swojego syna. Niestety system opieki zdrowotnej zawodzi ją, zmuszając do podjęcia niekonwencjonalnych działań. Zostaje sprzątaczką, ale nie do zwykłych domów. Rosa kończy sprzątanie dla organizacji przestępczej, nieświadomie będąc świadkiem morderstwa tłumu. Aby przeżyć, staje się źródłem informacji dla FBI, prowadząc niebezpieczne podwójne życie, pełne wysokich stawek i trudnych wyborów.

CAŁA PRAWDA O SZEKSPIRZE

Brytyjski dramat biograficzny opowiadający o ostatnich latach życia Williama Szekspira. Film wyreżyserował Kenneth Branagh, znany także z ról aktorskich w sztukach Szekspira. Sam Branagh wciela się w filmie w rolę Williama Szekspira. W obsadzie znaleźli się także znani aktorzy, tacy jak Judi Dench jako żona Szekspira, Anne Hathaway i Ian McKellen jako przyjaciel i patron Szekspira.

I LIKE MOVIES

Co obejrzeć w marcu na VOD

Komediodramat, którego fabuła koncentruje się wokół Lawrence’a Kwellera, 17-latka, który ma głęboką miłość do filmów i jest niedostosowany społecznie. Na początku XXI wieku dostaje pracę w sklepie wideo i nawiązuje skomplikowaną przyjaźń ze swoją starszą menadżerką.

DISNEY+

TAYLOR SWIFT: THE ERAS TOUR

Co obejrzeć w marcu na VOD

Film zabiera Cię w kinową przygodę przez całą karierę Taylor Swift, obejmującą 17 lat popularnej, nagradzanej muzyki. Będziesz świadkiem występów na żywo jej największych hitów, od debiutanckiego brzmienia country po najnowsze hymny pop.

PRZEPIS NA AMERYKAŃSKI SEN

Sitcom komediowy. To zabawna i podnosząca na duchu opowieść o tajwańskiej rodzinie, która w latach 90. przeprowadza się do Orlando na Florydzie. Rodzina Huangów, prowadzona przez zdeterminowanego Louisa i zaradną Jessicę, postanawia gonić amerykański sen i zmienić swoje dotychczasowe życie w Chinatown w stanie Waszyngton. Przeprowadzają się na przedmieścia Orlando, spotykając zupełnie nowy świat z innymi kulturami, normami społecznymi i oczywiście , żywność!

TREVOR: THE MUSICAL

Co obejrzeć w marcu na VOD

Produkcja sceniczna Trevor: The Musical miała swoją premierę w listopadzie 2021 roku, jednak w związku z panującym wówczas Covidem miał ograniczoną ilość przedstawień na żywo.  Aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców, w serwisie Disney+ wypuszczono sfilmowaną wersję spektaklu. Fabuła opowiada o podróży 13-letniego Trevora Nelsona, czarującego i artystycznego młodego mężczyzny zmagającego się ze swoją tożsamością i wyzwaniami bycia queerowym nastolatkiem w Ameryce roku 1981.

PRIME VIDEO

BIG GIRLS DON’T CRY

To nowa, ekscytująca historia, która opowiada o grupie młodych dziewcząt stawiających czoła wyzwaniom dorastania w szkole z internatem dla dziewcząt w Ooty w Indiach. Serial porusza tematy tożsamości, przyjaźni, odkrywania siebie i stawiania czoła złożonościom okresu dojrzewania.

GNIEWNE PSY

Co obejrzeć w marcu na VOD

Komedia kryminalna  Alexandrem Skarsgårdem i Michaelem Peñą w rolach głównych. Dwóch skorumpowanych gliniarzy z Albuquerque w Nowym Meksyku, Terry Monroe  i Bob Bolaño, specjalizują się w szantażowaniu i wrabianiu przestępców. Jednak ich chciwość wpędza ich w kozi róg, gdy decydują się zaatakować kogoś znacznie bardziej niebezpiecznego.

DOGMAN

Co obejrzeć w marcu na VOD

Francuski thriller akcji. Fabuła koncentruje się wokół Douglasa, mężczyzny, który w dzieciństwie był molestowany przez ojca i znajduje pocieszenie w swoich psach. Żyje na marginesie społeczeństwa, pracując jako ich opiekun. Jego świat zostaje wywrócony do góry nogami, gdy spotyka brutalnego przywódcę gangu imieniem Ackerman.

 

 

 

 

 

Zobacz też: Premiery na VOD w marcu 2024 – co obejrzeć w weekend?

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Backpack Battles - Nie mogę się oderwać od pakowania plecaka!
Następny Gothic - Poradnik Solucja - Pełne Przejście Gry