Premiery na VOD w marcu 2024 – co obejrzeć w weekend?


Sprawdźmy premiery na VOD w marcu 2024 roku. Jakie nowości pojawiły się w tym tygodniu na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video?

NETFLIX

DAMA

premiery na VOD w marcu

Film opowiada historię młodej kobiety o imieniu Elara (w tej roli Millie Bobby Brown), która zgadza się poślubić księcia Henryka, aby ocalić swoją wioskę. Wkrótce jednak odkrywa, że rodzina królewska ma wobec niej złowrogi plan. Zamierzają złożyć ją w ofierze ziejącemu ogniem smokowi jako zapłatę za starożytny dług. Elara zostaje wrzucona do jaskini ze smokiem i musi użyć swojego dowcipu i zaradności, aby przeżyć. Zaprzyjaźnia się z grupą innych kobiet, które również zostały złożone w ofierze smokowi i razem planują ucieczkę.

KRÓLOWA ŁEZ

premiery na VOD w marcu

Południowokoreański serial komediowy. Fabuła koncentruje się wokół życia dyrektor prawnej Queens Group, oraz prezesa domów towarowych Queens i czebola w trzecim pokoleniu (zamożna rodzina kontrolująca dużą część koreańskiej gospodarki). Mimo że są małżeństwem, ich związek stoi w obliczu wyzwań, ale miłość między nimi nieoczekiwanie rozpala się na nowo.

GOTHIKA

Thriller psychologiczny. Halle Berry wciela się w Mirandę Grey, psychiatrę kryminalną, która budzi się jako pacjentka w zakładzie psychiatrycznym, w którym pracowała, oskarżona o zamordowanie męża, ale nie pamięta przestępstwa. Film podąża za Mirandą, która próbuje poskładać swoje wspomnienia i udowodnić swoją niewinność, jednocześnie radząc sobie z nadprzyrodzonymi elementami w szpitalu psychiatrycznym.

SYGNAŁ

premiery na VOD w marcu

Fabuła skupia się na Pauli, stacjonującej na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Podczas swojej podróży powrotnej na Ziemię w tajemniczy sposób znika, pozostawiając rodzinę i świat w niepewności i oczekiwaniu. Gdzieś w kosmosie Paula dokonuje szokującego odkrycia, które może potencjalnie zmienić wszystko, co wiemy o świecie. Narracja podąża za Svenem, mężem Pauli i ich córką, którzy zmagają się z jej zniknięciem i potencjalnym znaczeniem jej odkrycia.

DŻENTELMENI

premiery na VOD w marcu

Serial jest inspirowany tym samym światem, co film „Dżentelmeni” z 2019 roku i osadzony w tym samym świecie. Opowiada historię Eddiego Halsteada – arystokraty, który nieoczekiwanie dziedziczy swój rodzinny majątek, by wkrótce odkryć, że jest on domem dla ogromnego imperium konopi. W miarę jak wieść o spadku się rozchodzi, na światło dzienne wychodzi cała grupa podejrzanych postaci z brytyjskiego półświatka przestępczego, z których każda walczy o udział w lukratywnej operacji. Serial podąża za Eddim, który próbuje chronić swoje nowo odkryte dziedzictwo i uczy się jak poruszać się po świecie przestępczości zorganizowanej.

HBO MAX

WONKA

premiery na VOD w marcu

Filmowy hit z zeszłego roku. Opowiada historię młodego Willy’ego Wonki, który wraz z uwielbiającymi czekoladę towarzyszami wyrusza w podróż mającą na celu znalezienie brakującego składnika do jego najcudowniejszego dzieła.

INTERSTELLAR

W dystopijnej przyszłości, w której Ziemia powoli umiera z powodu zarazy, grupa astronautów pod wodzą byłego pilota Coopera podróżuje przez tunel czasoprzestrzenny w pobliżu Saturna w poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości. Podróż prowadzi ich przez szereg tuneli czasoprzestrzennych, na planety o ekstremalnych warunkach, a wszystko to podczas stawiania czoła wyzwaniom związanym z dylatacją czasu i emocjonalnymi żniwami rozłąki z bliskimi. Interstellar jest znany ze swojej oszałamiającej grafiki, zwłaszcza z przedstawień podróży kosmicznych i różnych obcych planet.

REŻIM

Opowiada historię upadku europejskiego reżimu autorytarnego w ciągu jednego roku. Narracja toczy się wewnątrz bogatych murów pałacu, koncentrując się na interakcjach i zmaganiach kluczowych postaci: Kanclerza Eleny Vernham – starzejącej się i bezwzględnej przywódczyni oraz Kaprala Herberta Zubaka – enigmatycznego i skomplikowany szefa bezpieczeństwa, zmagającego się z lojalnością i własnym sumieniem. Serial bada tematykę władzy politycznej, korupcji i elementu ludzkiego w walkach politycznych. Zagłębia się w badanie, w jaki sposób władza deprawuje i kształtuje osoby, które ją sprawują.

PSYCHOPATA

Thriller psychologiczny z 1995 roku, który o powiada historię doktor Helen Hudson, znanej ekspertki od seryjnych morderców, która po występie w telewizyjnym talk show staje się celem zabójcy naśladowcy. Tymczasem detektyw M.J. Monahan prowadzi śledztwo w sprawie serii morderstw, które wydają się być inspirowane twórczością słynnych seryjnych morderców z przeszłości. Gdy ilość znajdowanych ciał zaczyna rosnąć, Hudson i Monahan muszą współpracować, aby powstrzymać zabójcę, zanim uderzy ponownie.

WENUS

premiery na VOD w marcu

Hiszpański horror, którego bohaterką jest Lucia – młoda kobieta, która ucieka po kradzieży przesyłki narkotyków od niebezpiecznych pracodawców. Wraz z siostrą i siostrzenicą Albą ukrywa się w opuszczonym apartamentowcu, ale szybko zdaje sobie sprawę, że budynek nie jest tym, czym się wydaje. W trakcie śledztwa Lucia odkrywa, że budynek nawiedza duch młodej kobiety, która została tam zamordowana wiele lat temu. Duch jest zły i mściwy, a jego celem są mieszkańcy budynku. Bohaterka musi znaleźć sposób, aby powstrzymać ducha, zanim zabije ją i jej rodzinę.

DISNEY+

HIDEO KOJIMA: CONNECTING WORLDS

Film dokumentalny przedstawiający twórczy umysł i karierę Hideo Kojimy, kultowego projektanta gier wideo i założyciela Kojima Productions. Dokument zabiera widzów w podróż przez proces twórczy Kojimy, od jego początków jako twórcy gier, aż do uruchomienia niezależnego studia. Zawiera wywiady z samym Kojimą, a także z innymi wpływowymi postaciami w branży gier.

ŚMIERĆ I INNE SZCZEGÓŁY

premiery na VOD w marcu

Serial z nutą detektywistyczną. Akcja rozgrywa się na luksusowym statku pasażerskim. Imogene Scott jest młodą kobietą, która wplątuje się w morderstwo. Musi dojść do prawdy, kto zabił i dlaczego, zanim statek dotrze do portu.

AMAZON PRIME VIDEO

ROAD HOUSE

premiery na VOD w marcu

To nowa odsłona kultowego klasyka z 1989 roku „Wykidajło”. Były zawodnik UFC Dalton (w tej roli Jake Gyllenhaal) podejmuje pracę jako bramkarz w zajeździe na Florida Keys i odkrywa, że raj nie jest taki, jakim się wydaje. Wkrótce zostaje wplątany w sieć korupcji i musi wykorzystać swoje umiejętności, aby oczyścić to miejsce.

RICKY STANICKY

premiery na VOD w marcu

Trzej przyjaciele z dzieciństwa, Dean (Zac Efron), Rod (John Cena) i Wes (Jermaine Fowler), tworzą wyimaginowaną postać „Ricky Stanicky”, aby uniknąć winy za swoje psotne zachowanie. Dwadzieścia lat później ich żony nabierają podejrzeń co do istnienia Ricky’ego i żądają spotkania z nim. Przyjaciele, chcąc podtrzymać kłamstwo, zatrudniają aktora Roda (również granego przez Johna Cenę), aby zagrał Ricky’ego. Rod jednak  traktuje tę rolę trochę zbyt poważnie, co prowadzi do zabawnych i chaotycznych konsekwencji.

KŁAMSTWA ARMSTRONGA

Film dokumentalny opowiadający o wzlotach i upadkach Lance’a Armstronga, amerykańskiego kolarza zawodowego, który został pozbawiony siedmiu tytułów Tour de France z powodu naruszeń dopingowych. Dokument przedstawia karierę Armstronga, od jego wczesnych zwycięstw po ostateczny upadek. Wykorzystuje wywiady z dziennikarzami, sportowcami i ekspertami antydopingowymi, aby rzucić światło na złożoną historię legendy kolarstwa.

KOLEKCJONER KOŚCI

premiery na VOD w marcu

Wydany w 1999 roku thriller kryminalny, oparty na powieści Jeffery’ego Deavera pod tym samym tytułem. Lincoln Rhyme to genialny detektyw z porażeniem czterokończynowym, który zostaje zmuszony do współpracy z początkującą policjantką Amelią Donaghy, aby wyśledzić seryjnego mordercę pozostawiającego tajemnicze wskazówki na miejscach zbrodni.

TRZEJ MUSZKIETEROWIE

premiery na VOD w marcu

Przygodowy film akcji na podstawie powieści Aleksandra Dumasa pod tym samym tytułem. Film opowiada historię D’Artagnana, młodego mężczyzny, który udaje się do Paryża, aby zostać muszkieterem. Wkrótce zaprzyjaźnia się z trzema doświadczonymi muszkieterami – Athosem, Portosem i Aramisem – i zostają oni uwikłani w konflikt pomiędzy koroną francuską a intrygującym kardynałem Richelieu.

 

 

Zobacz też: Marcowe premiery na VOD – co obejrzeć w weekend?

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Last Epoch vs Path of Exiles - Która gra jest lepsza?
Następny Pomysły na prezent dla gamerki – X propozycji