Co obejrzeć w wielkanocny weekend na VOD?


Co obejrzeć w wielkanocny weekend na VOD? Sprawdźmy premiery z tego tygodnia na Netflixie, HBO Max, Disney+ oraz Prime Video!

NETFLIX

DŻOKEJ

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Dramat sportowy opowiadający o starzejącym się dżokeju Jacksonie Silvie, który stoi u schyłku swojej kariery. Jackson, doświadczony dżokej mający za sobą długą i pełną sukcesów karierę, zmaga się z pogarszającym się stanem zdrowia. Kiedy zmaga się z rzeczywistością, w której może być zmuszony do przejścia na emeryturę, w jego życie wkracza młody i obiecujący jeździec Gabriel Boullait.

DZIENNIK DLA JORDANA

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Amerykański dramat wojenny oparty na prawdziwej historii. To opowieść o sierżancie Charlesie Monroe Kingu (w tej roli Michael B. Jordan), żołnierzu wysłanym do Iraku. W obliczu niepewności wojny Charles postanawia napisać dziennik pełen miłości, rad i lekcji życia dla swojego nowonarodzonego syna Jordana.

SPOCZYWAJ W POKOJU

Zadłużony po uszy ojciec rodziny postanawia wykorzystać nieoczekiwaną zbieżność okoliczności, aby zniknąć. Po wielu latach spędzonych za granicą pod przybranym nazwiskiem, odkrywa przypadkowo szczegół, który wzbudza w nim nieodpartą chęć dowiedzenia się, jak radzą sobie mieszkańcy jego miasta od czasu jego zniknięcia.

NEW HEIGHTS

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Michi Wyss, odnosząca sukcesy konsultantka prowadząca wygodne życie w Zurychu, dziedziczy borykającą się z trudnościami farmę mleczną Neumatt po swoim zmarłym ojcu. Wracając do swoich wiejskich korzeni, od których dystansował się jako młody człowiek, Michi musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, ponownie połączyć się z rodziną (matką i dwójką rodzeństwa) i zdecydować o przyszłości farmy. Fabuła porusza tematy rodziny, dziedzictwa i poszukiwania swojego miejsca na świecie.

GLASS

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

David Dunn wykorzystuje swoją nadprzyrodzoną zdolność, aby wyśledzić Kevina Wendella Crumba, niezrównoważonego mężczyznę, który ma 24 różne osobowości, z których jedna jest brutalną bestią. Tymczasem Elijah Price, genialny człowiek cierpiący na łamliwe kości, który organizuje przestępstwa, aby udowodnić istnienie nadludzi, manipuluje zarówno Dunnem, jak i Crumbem.

CENA STRACHU

Thriller osadzony w samym środku pustyni, w pobliżu obozu dla uchodźców. Wokół niego płonie szyb naftowy, co zagraża to życiu setek ludzi. Firma wiertnicza wysyła na miejsce ekspertów, którzy wiedzą, że katastrofie może zapobiec tylko jedno: zdetonowanie szybu za pomocą nitrogliceryny. Zostaje wysłana ekipa specjalna, która ma 24 godziny na przetransportowanie 200 kg materiałów wybuchowych przez 800 km w dwóch ciężarówkach. Podróż przez pełną niebezpieczeństw pustynię staje się wyścigiem z czasem, a członkowie ekipy muszą zmierzyć się nie tylko z ekstremalnymi warunkami, ale także z własnymi demonami.

STAMTĄD

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Fabuła koncentruje się wokół tajemniczego miasta, którego mieszkańcy zostają uwięzieni i nie mogą się wydostać. Zmagając się z niewyjaśnioną sytuacją, muszą także stawić czoła niebezpieczeństwom, które czyhają nocą w okolicznym lesie.

HBO MAX

TAMTE DNI, TAMTE NOCE

Elio Perlman (Timothée Chalamet), 17-latek mieszkający z rodziną we Włoszech, nawiązuje letni romans z Oliverem, asystentem badawczym swojego ojca. Film opowiada o ich pierwszej miłości, odkrywaniu siebie i słodko-gorzkości ulotnych letnich znajomości.

KEIKO

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Keiko, utalentowana bokserka z wadą słuchu, kontynuując karierę bokserską, boryka się z wewnętrznymi zmaganiami i wątpliwościami. Film porusza tematy wytrwałości, pokonywania wyzwań i znaczenia wspólnoty.

THE BEAUTIFUL SUMMER

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Akcja rozgrywa się w Turynie we Włoszech w 1938 roku i opowiada historię Gini, młodej kobiety, która właśnie przeprowadziła się ze wsi. Spragniona przygód zaprzyjaźnia się z Amelią, swobodną modelką, która wprowadza ją w tętniący życiem świat artystów. Gdy Ginia doświadcza radości pierwszej miłości i odkrywania siebie, nadciągający cień wojny rzuca ciemną chmurę na jej nowo odkrytą wolność.

THE TRUTH VS. ALEX JONES

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Film jest kroniką prawdziwych historii rodzin, które straciły bliskich w strzelaninie w szkole podstawowej Sandy Hook w 2012 roku. Skupia się na ich dążeniu do sprawiedliwości poprzez postawienie przed sądem prezentera radiowego i teoretyka spiskowego Alexa Jonesa za zniesławienie. Alex Jones rozpowszechnił fałszywe informacje na temat strzelaniny, twierdząc, że to mistyfikacja, co wywołało ogromny stres emocjonalny wśród rodzin ofiar.

DISNEY+

BIEDNE ISTOTY

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Film, który błyszczał na ostatniej gali oscarowej! Fabuła koncentruje się wokół Belli Baxter, młodej kobiety przywróconej do życia przez ekscentrycznego naukowca doktora Godwina Baxtera. Bella z przeszczepionym mózgiem i dziecięcą niewinnością porusza się po świecie jednocześnie fascynującym i dziwnym. Film porusza tematy tożsamości, poszukiwań naukowych, oczekiwań społecznych i dążenia do wolności.

BUNTOWNICZKA NELL

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Historyczny serial przygodowy. W XVIII-wiecznej Anglii Nell Jackson zostaje wrobiona w morderstwo i staje się najbardziej przerażającą rozbójniczką w kraju. Kiedy na jej horyzoncie pojawia się magiczny duch o imieniu Billy Blind, Nell zdaje sobie sprawę, że jej przeznaczenie jest większe, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała.

MADU

Film o Anthonym Madu, 12-letnim nigeryjskim chłopcu, który staje się sensacją internetową po nagraniu wideo przedstawiającego go tańczącego boso na deszczowej ulicy w Lagos. Dokument przedstawia podróż Anthony’ego, który opuszcza rodzinę i społeczność, aby uczęszczać do jednej z najbardziej prestiżowych szkół baletowych na świecie w Anglii. Porusza tematy pokonywania przeszkód, podążania za marzeniami oraz znaczenia rodziny i przynależności.

PRIME VIDEO

RDZA

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Miniserial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w borykającym się z trudnościami miasteczku w Pasie Rdzy w Pensylwanii. Jego fabuła koncentruje się wokół Del Harrisa, zmartwionego szefa policji, który zostaje uwikłany w śledztwo w sprawie morderstwa syna swojej ukochanej z dzieciństwa.

ŚWIADEK MIMO WOLI

Jake Scully, bezrobotny aktor, wynajmuje apartament w Los Angeles od swojego przyjaciela Sama Boucharda. Z okna swojego nowego mieszkania Jake obserwuje piękną kobietę, Glorię Revelle, mieszkającą w pobliskim budynku. Pewnej nocy Jake jest świadkiem morderstwa Glorii. Staje się on celem mordercy, który chce go uciszyć. Jake musi udowodnić swoją niewinność i odkryć prawdę o morderstwie Glorii.

JESTEM NUMEREM CZTERY

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

John Smith jest nastolatkiem, który ucieka z planety Lorien przed najeźdźcami z Mogadorian. Na Ziemi ukrywa się pod przybranym przypadkiem i stara się nowa powieść normalnego życia. Jednak jego wydanie go dogania i musi zostać ustawione na początku Mogadorianom, kto chce odejść.

OSACZONA

Thriller w reżyserii Ridleya Scotta. Claire Gregory, zamożna bywalczyni towarzystwa, staje się świadkiem brutalnego morderstwa. W obawie o swoje życie wyznaczyła na swojego ochroniarza Mike’a Keegana, żonatego detektywa policji. Gdy Mike chroni Claire, rozwija się w nich skomplikowana i zakazana atrakcja, narażając życie obojga.

RAPORT Z AUSCHWITZ

Co obejrzeć w wielkanocny weekend

Film historyczny oparty na prawdziwej historii ucieczki dwóch słowackich Żydów, Rudolfa Vrby i Alfréda Wetzlera, z obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau w 1944 roku. Po ucieczce sporządzili oni raport o Holokauście, który stał się znany jako „Raport Vrby-Wetzlera”.

 

 

Zobacz też: Nowości na VOD w marcu 2024 – Netflix, Disney, Prime!

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

Poprzednio Rise of the Ronin - Poradnik Osiągnięć i Trofeów - Jak zdobyć platynę?
Następny Nadchodzi darmowe DLC do The Sims 4!