Cyberpunk 2077 – Johny Silverhand i jego przedmioty – Poradnik z mapami


W Cyberpunk 2077 będziemy w stanie zdobyć przedmioty należące do Johnego Silverhanda i zdobyć związane z tym osiągnięcie. Nie wszystkie z nich są potrzebne do odblokowania osiągnięcia o nazwie Breathtaking, ale i tak przedstawię Wam także ten tajny przedmiot do zdobycia.

Cyberpunk 2077 oferuje dziesiątki sekretów, ukrytych przedmiotów czy nawet questów schowanych za innymi questami. Jednymi z nich są te, które będą polegać na wykonaniu ostatniej woli dla naszego sumienia (lub też diabła w duszy) Johnego Silverhanda, który po ukończeniu szeregu zadań zapyta się nas, czy oddamy mu nasze ciało na poszukiwania samego Adama Smashera, który to zabił nieszczęśnika 50 lat temu. To czy się zgodzimy czy też nie wpłynie na możliwość zdobycia przedmiotów, poniżej więc opisuje gdzie zdobyć każdy z nich. Większość z tych przedmiotów nie jest pomijalna, z wyjątkiem jednego którego możemy przez przypadek zgubić. Poniżej także napiszę który przedmiot jest możliwy do pominięcia. A jeżeli potrzebujecie pomocy z innymi osiągnięciami, to znajdziecie ją tutaj – Osiągnięcia w Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 ubrania johnego silverhanda

Koszulka Johnego Silverhanda w Cyberpunk 2077

Pierwszą rzeczą będzie koszulka, którą zdobędziecie na końcu zadań o nazwie Metamorfozy. Są to zadania aktywujące się po każdym z trzech dużych questów fabularnych. Na końcu każdego z nich V będzie ofiarą ataku drzazgi, która wypala jej mózg i zastępuje jaźnią Silverhanda. Będą to łącznie trzy questy, które aktywują się po następujących zadaniach:

  • Automatic Love
  • Transmission Life
  • During Wartime
  • Search and Destroy

Musisz więc wykonać wszystkie te questy fabularne, by móc aktywować zadania dla Silverhanda i na wstępie otrzymać właśnie koszulkę. Ogólnie polecam zrobienie tych zadań jak najszybciej, bo z nich też otrzymasz dostęp do innych ciekawych zadań – jak np. questy dla Panam oraz Judy. O ile Panam aktywuje się bardzo szybko, bo zaraz po wizycie w afterlife na początku gry, kiedy wykonasz zadanie z normadką, to quest Judy staje się dopiero aktywny po lub w trakcie zadania Transmition.

Okulary Johnego Silverhanda i Quest Chippin’in

Zapomniałem wspomnieć o jednej ważnej rzeczy – przy zadaniach metamorfozy starajcie się być dla Johnego mili. Wiem że wypala Wam mózg, ale robi to właściwie relic a nie on sam i nie jest temu winny. Jeżeli będziecie zbyt opryskliwi dla Silverhanda i na końcu metamorfoz nie zgodzicie się na pomoc w poszukiwaniu Smashera, to quest Chippin’in nie aktywuje się i pozamiatane, zapomnij o pozostałych przedmiotach (oraz także fantastycznych questach dla Kerrego). Jeżeli jednak się zgodzisz, to będziesz musiał dotrzeć do Afterlife i po dosyć długiej scenie, gdzie Johny wykorzysta Twoje ciało do melanżowania, otrzymasz też okulary Silverhanda.

Kurtka Johnego Silverhanda

Kolejnym przedmiotem który zdobędziecie, będzie kurtka Johnego i ta zostanie Wam przekazana w trakcie zadania Chippin’in. Po tym jak Johny odda Wam kontrolę, musicie być dla niego wyrozumiali i wyrazić chęć na dalszą pomoc w poszukiwaniu Smashera. Jeżeli to zrobicie, to dzień później skontaktuje się z Wami Rogue i zaprosi na polowanie na podnóżek byka z Arasaki. Na wstępie przekaże Wam właśnie kurtkę, która jest repliką tej którą nosił Johny. Piękny gest prawda?

Cyberpunk 2077 malorian arms 3516

Rewolwer Johnego Silverhanda – Malorian Arms 3516

Pod sam koniec ciągu zadań Chippin’in, na kontenerowcu czeka Cię walka z podnóżkiem Smashera. Dupek ten będzie miał pistolet Silverhanda. Obojętnie co się stanie i jak będziesz chciał rozwiązać tą sytuację, zabierz go. W sumie jest to jeden z gorszych rewolwerów w grze i nie ma wybiegu do innych broni tego typu znajdowanych w grze. Chyba że będziesz chciał go ulepszyć wydając masę legendarnych komponentów, ale osobiście wolałem rewolwer należący do Kerrego.

Porshe 911

Porshe 911

Stare, dobre Porshe 911 nie jest Wam potrzebne do zrobienia osiągnięcia Breathtaking, ale przyda się do zawiezienia Rogue na randkę (i powiększy Waszą kolekcję samochodów). Porshe te możesz uzyskać podczas końcówki zadania Chippin’in w momencie kiedy uzyskałeś rewolwer. Podnóżek będzie chciał wykupić swoje życie próbując przekazać informacje o tajnym przedmiocie należącym do Silverhanda. Możesz się na to zgodzić i przyjąć kartę do kontenera znajdującego się parę metrów dalej. Możesz także potem strzelić dla skurwysyna w łeb bez żadnych konsekwencji. Przetestowałem to i w taki sposób twoje sumienie będzie czyste, bo powstrzymałeś strasznego dupka i otrzymasz fajną furę.

Spodnie Johnego w Cyberpunk 2077

Jedyny w zasadzie pomijalny przedmiot, który zdobędziecie tylko w lokalu podczas zadania Psychofan dla Wakako. Lokacja zadania zaznaczona wyżej, a jeżeli go nie macie, to musicie zrobić parę zadań dla Pani Wakako, gdyż każde kolejne może odblokować nowe kontrakty. Spodnie znajdziesz na piętrze sypialni w szafeczce. Jeżeli nie zgarniesz ich podczas tego zadania, to nie zgarniesz ich już wcale.

Buty Silverhanda

Buciory Silverhandla znajdziesz w zadaniu Rogue, które otrzymasz dopiero, kiedy zrobisz wszystkie kontrakty dla Wakako. Po tym pojawi się nowy znacznik, a jak pojedziesz do tego miejsca, to zadzwoni do Ciebie Rogue z zadaniem dla takiego specjalisty jakim jesteś. Zadanie nazywa się Kontrakt: Pamiątka Rodzinna. Buty zgarniesz w tej samej szafce gdzie znajduje się płyta potrzebna do ukończenia zadania. Obok stoi także samochód gówniarza, który też możesz odzyskać by zrobić dodatkowy cel w zadaniu.

Chcecie więcej Cyberpunka w naszym wykonaniu? Sprawdźcie kanał Big Bad Dice TV i playlistę, gdzie przechodzę grę na Playstation 5.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Pracujesz zdalnie. Ta sieć będzie idealna dla Ciebie!
Następny Reavers of Midgard - testujemy insert od reDrewno!