Destiny 2 spotyka Mass Effect! Niecodzienna współpraca między dwoma markami


Bungie, twórcy popularnej gry MMORPG Destiny 2, ogłosili nową współpracę z EA i BioWare, twórcami kultowej serii Mass Effect. Ta ekscytująca partnerstwo pozwoli Strażnikom zanurzyć się w świecie Mass Effect, nosząc kultowe zestawy pancerzy i dzierżąc potężne bronie inspirowane ukochanymi postaciami i frakcjami trylogii.

Normandy Crew Bundle, centralny element tego wydarzenia crossoverowego, będzie dostępny do zakupu w sklepie Eververse w grze od 13 lutego 2024 r. Ten ekskluzywny pakiet zawiera zestaw pancerza N7 inspirowany komandorem Shepardem dla Tytanów, zestaw Vakarian inspirowany Garrusem dla Łowców i zestaw Shadow Broker inspirowany Liarą dla Warlocków. Każdy zestaw ma unikalny design, który oddaje esencję odpowiadającej mu postaci Mass Effect, jednocześnie pasując do estetyki Destiny 2.

Oprócz Normandy Crew Bundle, wszyscy gracze otrzymają Alliance Requisitions Bundle jako darmowy prezent z okazji tej międzyfranczyzowej współpracy. Ten pakiet zawiera Enhanced Defense Ghost Shell, elegancki i futurystyczny towarzysz, który będzie chronił Strażników podczas eksploracji kosmosu. Obok Ghost Shell gracze otrzymają również Alliance Scout Frigate, zwinną i zwinną jednostkę, która szybko przetransportuje Strażników na rozległe przestrzenie kosmosu. Aby jeszcze bardziej wzbogacić swoje wrażenia w grze, gracze otrzymają również Alliance Drop Ship Sparrow, potężny i konfigurowalny pojazd, który pomoże im w przemierzaniu krajobrazów Destiny 2.

Dla tych Strażników, którzy poszukują jeszcze większej personalizacji, Omni Strike finisher i Flux Dance emote będą dostępne do zakupu za pomocą Silver, waluty w grze. Omni Strike finisher pozwala Strażnikom wyzwolić niszczący wybuch energii, podczas gdy Flux Dance emote zawiera hipnotyzującą choreografię taneczną, która na pewno zrobi wrażenie na obserwatorach.

Ta ekscytująca współpraca między Bungie a EA/BioWare stanowi znaczący kamień milowy w historii obu franczyz. Otwiera świat możliwości dla przyszłych crossoverów i wydarzeń cross-promocyjnych, łącząc fanów tych ukochanych uniwersów i rozszerzając ich doświadczenia w grach w nieoczekiwane sposoby. Dzięki pakietowi Normandy Crew i innym inspirowanym Mass Effect przedmiotom dostępnym w Destiny 2, Strażnicy z pewnością wyruszą w niezapomniane przygody inspirowane kultowymi postaciami i opowieściami trylogii Mass Effect.

Zobacz naszą recenzję gry Mass Effect: Legendary Edition.

Od 30 stycznia do 12 marca 2024 roku w grze Destiny 2 pojawią się nowe, cotygodniowe misje o nazwie „Życzenia Riven”. Podczas tego okresu Strażnicy będą mieli do wykonania zadanie każdego tygodnia, aby zdobyć token, który można wymienić na skarb łupów.

Do wyboru będą trzy rodzaje życzeń:

  • Życzenie o Siłę pozwoli zdobyć bronie Deepsight z rajdu Ostatnie Życzenie.
  • Życzenie o Ochronie pozwoli zdobyć egzotyczną zbroję z roku Lightfall.
  • Życzenie o Piękno pozwoli zdobyć pamiątki z wydarzenia i niezbędne materiały do wytwarzania Ascendantów.

Dołącz do obchodów roku Lightfall z Momentami Triumfu, które potrwają od 30 stycznia do 3 czerwca 2024 roku. Wydarzenie to jest dostępne dla wszystkich graczy Destiny 2 (wybrane Triumfy wymagają rozszerzeń lub uprawnień do Sezonu).

Nie bądź elf, dej suba!

 

Momenty Triumfu to uroczyste wydarzenie podsumowujące, które wyznacza scenę przed nadchodzącą ekspansją The Final Shape. Podczas tego wydarzenia Strażnicy mogą zdobywać Triumfy, które honorują ostatni rok naszej podróży w Destiny 2.

Po ukończeniu pieczęci MMXXIII gracze mogą zakupić koszulkę Moments of Triumph ze sklepu Bungie za pośrednictwem Bungie Rewards. Gracze, którzy ukończą Triumf Paracausal Adventurer, podejmując się rajdów i lochy z ubiegłego roku, mogą odblokować ekskluzywne naszywki za pośrednictwem Bungie Rewards, aby wzbogacić swoją koszulkę Moments of Triumph.

Poprzednio Prawie wszyscy Game Masterzy World of Warcraft zostali zwolnieni
Następny Osaczeni - recenzja - kłamstwa, puste obietnice i fałszywe informacje!