Piekielny przypływ w Diablo IV posiada niedokończone przedmioty?


Najnowsza aktualizacja Diablo IV, Sezon 4, wprowadziła wiele zmian w systemie zdobywania łupów i craftingu. Jednak obok pozytywnych opinii graczy o Loot Reborn, pojawił się zaskakujący problem – gracze odkrywają w piekielnych przypływach niedokończone przedmioty.

Dzięki danym uzyskanym przez serwis Wowhead, datamining ujawnił, że twórcy z Blizzard pracowali nad nowym amuletem o nazwie „Eye of the Depths” (Oko Głębin). Ten unikatowy przedmiot 76 poziomu oferuje moc przedmiotu na poziomie 925 oraz 25% odporności na wszystkie żywioły. Jednak, zgodnie z opisem w grze, amulet ten wciąż jest „pracą w toku” (WIP – Work in Progress). Mimo niedokończonego stanu, gracze zaczęli znajdować Oko Głębin w nagrodach z piekielnych przypływów. Użytkownik o nicku Rikukun zamieścił screena swojego znaleziska na subreddicie Diablo IV, zwracając uwagę, że „niedokończony przedmiot” w jakiś sposób trafił do gry. Późniejszy post Rikukuna z dowodem posiadania amuletu w ekwipunku jego postaci Barbarzyńcy potwierdził autentyczność znaleziska.

Na zrzucie ekranu, który zamieścił Rikukun, wyraźnie widać, że opis przedmiotu określa Oko Głębin jako „WIP”. Podczas gdy niektóre statystyki są widoczne, inne oznaczone są jako „TBD” (To Be Determined – Do ustalenia). Najwyraźniej ten konkretny przedmiot trafił do gry znacznie wcześniej, niż oczekiwano. Problem z niedokończonym amuletem nie dotyczy tylko Rikukuna. Na oficjalnym forum Diablo IV pojawił się wątek zgłoszeniowy w sekcji bugów na PC, gdzie inni gracze potwierdzali znalezienie tajemniczego Oka Głębin. Jeden z użytkowników zastanawiał się nawet, czy „udanie się w jakieś miejsce na wodzie nie aktywuje mocy [przedmiotu]”. Do tej pory jednak żadna z teorii nie została potwierdzona.

Aktualizacja Diablo IV, Loot Reborn, została uruchomiona 14 maja i wprowadziła znaczące zmiany w systemie zdobywania łupów i craftingu. Społeczność graczy chwali Loot Reborn, a niektórzy twierdzą nawet, że gra z gatunku ARPG w końcu „daje radę”. Mimo pozytywnego odbioru aktualizacji, pojawienie się niedokończonych przedmiotów w grze stawia pytanie o kontrolę jakości ze strony Blizzarda. Warto czekać na dalsze informacje od twórców Diablo IV dotyczące pojawienia się Oka Głębin w grze. Być może zostanie ono wycofane z dropu, a twórcy dopracują przedmiot przed jego oficjalnym wprowadzeniem. Niewykluczone też, że deweloperzy zdecydują się zostawić Oko Głębin jako ciekawostkę lub nagrodę za jakieś specjalne wyzwanie. A jeżeli szukasz legalnych potężnych przedmiotów w Diablo 4, to sprawdź nasz poradnik z aspektami.

Diablo 4 Poradnik expienia

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Diablo 4 - Jak szybko expić i zdobywać poziomy? - Poradnik
Następny Głos Scarlett Johansson skradziony przez ChatGPT?