Do Helldivers 2 nadchodzi elektryzujący Battle Pass!


Studio Arrowhead Game Studios ogłosiło na PlayStation Blog, że 14 marca do gry Helldivers 2 trafi pierwsza od premiery przepustka bojowa o nazwie „Obligacje Wojenne”. Będzie ona idealnym uzupełnieniem w walce z nadciągającą inwazją mechów.

Nowe uzbrojenie w Helldivers 2 można zobaczyć w zwiastunie gry, ale oto jego skrót:

  • Broń palna: LAS-16 Sickle (karabin laserowy o krótkich seriach, niewymagający przeładowania), SG-8P Punisher Plasma (strzelba plazmowa), ARC-12 Blitzer (broń wystrzeliwująca pioruny na bliską odległość) oraz nowy pistolet i granat ogłuszający.
  • Pancerze: Nowe pancerze należą do serii EX Prototypów. Ich opisy wspominają o „gumowym podkładzie izolacyjnym” i „silnym polu magnetycznym”, sugerując dodatkowe efekty. Pancerze te powstają od co najmniej 12 lat w świecie gry i choć opisy mówią, że nie nadają się do użytku „w pobliżu zszytych papierów” i kosztują miliardy Super Kredytów, to wydają się posiadać przydatne efekty.
Helldivers 2 - Warbond: Cutting Edge Trailer | PS5 & PC Games

Przedmioty w „Obligacjach Wojennych” odblokowuje się poprzez zdobywanie medali za ukończenie misji lub znajdowanie ich jako łup na mapie. Chociaż niektóre zbroje i hełmy są dostępne w Supermarkecie (sklepie premium gry, gdzie walutą są Super Kredyty, które można kupić za prawdziwe pieniądze), to większość broni, granatów, elementów kosmetycznych i pancerzy można zdobyć po prostu grając i zdobywając nagrody.

helldivers 2 cutting edge warbond-3

Oprócz broni i pancerzy, przepustka bojowa zawiera również nowe peleryny i trzy nowe emotki, które niewątpliwie są najbardziej istotnym dodatkiem. Nowa przepustka pojawia się w idealnym momencie dla społeczności gry. Chociaż oficjalnie nie ogłoszono Mechów jako nowego typu wroga, wiele przecieków sugeruje ich nadejście, a niektórzy gracze uzyskali już dostęp do niewydanej jeszcze zawartości. Nowe „Egzoszkielety Patriota EXO-45” zostały też mocno zapowiedziane w mediach społecznościowych gry za pomocą plakatów w stylu propagandy, mówiących o ich gotowości do wdrożenia. Ponadto, Helldivers zostali właśnie wezwani do wyzwolenia Tien Kwan, gdzie znajdują się fabryki produkujące te egzoszkielety.

Teoria głosi, że po wyzwoleniu planety Mechy staną się dostępne. W środę ukazała się również nowa łatka, która osłabiła kilka ulubionych broni graczy, ale dodała ogniste tornada (XD). Gra więc dynamicznie się zmienia, prawdopodobnie najbardziej od czasu, gdy twórcy musieli rozwiązać problemy z serwerami i progresją na premierę.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Helldivers 2, to dobrze trafiłeś. Znajdziesz u nas poradnik dla początkujących do gry oraz poradnik ze wszystkimi wrogami w grze. Może Ciebie zainteresować też nasza recenzja tej gry. Helldivers 2 możesz też kupić w naszym sklepie z grami, dzięki czemu nas wspierasz.

helldivers 2 cutting edge warbond-2

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Pomysły na prezent dla gamerki – X propozycji
Następny Star Wars: Unlimited - recenzja - czy moc jest silna?