Do Medieval Dynasty nadchodzi tryb kooperacji!


Medieval Dynasty to gra, w której wcielamy się w młodego mężczyznę, który zostaje wygnany z rodzinnej wioski. Musi on zacząć wszystko od nowa, w nieprzyjaznym świecie średniowiecza. Musi znaleźć schronienie, zdobyć pożywienie i odzież, a także nauczyć się walczyć, aby przetrwać.

Gra oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju postaci. Możemy zostać farmerem, rzemieślnikiem, kupcem lub nawet wojownikiem. Możemy również założyć własną osadę i stworzyć dynastię. Gra jest bardzo realistyczna. Musimy dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci, takie jak jedzenie, woda i sen. Musimy również uważać na dzikie zwierzęta i bandytów. Medieval Dynasty to gra, która oferuje wiele godzin zabawy. Jest to idealna gra dla osób, które lubią wyzwania i chcą przeżyć średniowiecze na własnej skórze. Najnowszy wpis w devlogu gry Medieval Dynasty przedstawia nowe funkcje, które zostaną wprowadzone w nadchodzącej aktualizacji. W trybie kooperacyjnym gracze będą mogli wspólnie budować wioskę, tworzyć zasoby i eksplorować świat. W grze pojawi się nowa mapa, Oxbow, która będzie dostępna dla graczy w trybie kooperacyjnym.

Medieval Dynasty | Co-Op Update Devlog #2

Kreator postaci zostanie rozszerzony o nowe opcje personalizacji, takie jak blizny na twarzy. Gracze będą mogli dostosować wygląd swojego bohatera/ki, aby odzwierciedlić jego/jej historię i przeżycia. Aby ułatwić komunikację między graczami, do gry zostanie dodany czat wraz z systemem emotek. Gracze będą mogli używać czatu, aby wysyłać do siebie wiadomości tekstowe, a emotek, aby wyrażać podstawowe emocje i czynności. W grze pojawi się również nowy element rozgrywki, związany z miłosnymi rywalizacjami. Gracze będą mogli rywalizować o względy potencjalnego partnera/ki. Aby zdobyć miłość, gracze będą musieli zwracać uwagę na zainteresowania i nawyki ukochanej osoby, przynosić jej prezenty i zabiegać o jej względy. Najnowszy wpis w devlogu sugeruje, że nadchodząca aktualizacja będzie znaczącym rozszerzeniem gry Medieval Dynasty. Nowe funkcje powinny uczynić grę bardziej atrakcyjną dla graczy, którzy lubią współpracować z innymi i przeżywać przygody w średniowiecznym świecie.

Od czasu premiery w ramach wczesnego dostępu, deweloperzy Render Cube wraz z wydawcą Toplitz Productions nieustannie wprowadzają aktualizacje do gry zgodnie ze swoją roadmapą. W aktualizacjach wprowadzono wiele nowych funkcji. Dodano postacie żeńskie z trybem kreatora postaci oraz współpracę z innymi grami, na przykład Disaster Brand. Aktualizacje polegały także na implementacji sugestii graczy, wdrażaniu nowych funkcji lub wprowadzaniu drobnych elementów, takich jak dekoracje, meble czy budynki. W okresie świątecznym deweloperzy dodali nawet śnieg, aby wzmocnić świąteczny klimat, ale także aby zmienić rozgrywkę, czyniąc ją bardziej realistyczną. Trudne warunki pogodowe wpływają choćby na rolnictwo. Medieval Dynasty można znaleźć na Steam w cenie 109 złotych. Gracze na PC swoją przygodę w trybie kooperacyjnym będą mogli rozpocząć już 7 grudnia 2023 roku. Gra jest również dostępna na platformach PlayStation 5 i Xbox Series X|S, gdzie co-op zostanie wprowadzony w Q1/Q2 2024 roku.

Poprzednio Już niedługo w Armored Core 6 pogramy w trybie kooperacji!
Następny Pokemon TCG: Scarlet & Violet - Paldean Fates dostępne już wkrótce