Już niedługo w Armored Core 6 pogramy w trybie kooperacji!


Armored Core 6: Fires Of Rubicon to niesamowita gra z gigantycznymi mechami, które wszędzie robią majestatyczną rozwałkę. Ale wyobraź sobie, że mógłbyś grać z dwoma lub więcej przyjaciółmi, współpracując ze sobą, aby pokonać wrogów w trybie współpracy. Nowy mod do Armored Core 6 jest opracowywany przez tę samą osobę, która stworzyła mody kooperacyjne do Elden Ring i Sekiro: Shadows Die Twice.

Krótki filmik udostępniony przez moddera LukeYui pokazuje, jak wyglądałaby kooperacja dla dwóch graczy w misji „Attack The Watchpoint” w grze. Walka u boku gigantycznych mechów brzmi bardzo fajnie, ale modder ujawnił, że pełna wersja będzie obsługiwać do sześciu graczy, z jednym hostem i pięciu gośćmi.

Armored Core VI Co-op Mod: Attack the Watchpoint

LukeYui, utalentowany modder odpowiedzialny za dodanie funkcji kooperacji do Elden Ring i Sekiro: Shadows Die Twice, obecnie pracuje nad modem, który przyniesie ten sam poziom towarzyskiego współdziałania do gry Armored Core 6: Fires Of Rubicon. Ten długo oczekiwany mod wciąż znajduje się w fazie alfa rozwoju, ale LukeYui podał kilka ekscytujących szczegółów na temat tego, czego mogą oczekiwać gracze. Jedną z kluczowych funkcji modu jest dynamiczne skalowanie poziomu trudności, dzięki czemu gra pozostaje wymagająca i angażująca niezależnie od liczby uczestniczących graczy. Mod pozwoli również graczom na utrzymanie ich kooperacyjnej drużyny między misjami, eliminując potrzebę ciągłego ponownego łączenia się. I oczywiście gospodarz zawsze będzie miał ostatnie słowo w wyborze misji.

Chociaż oficjalna data premiery moda kooperacyjnego Armored Core 6 nie została jeszcze ogłoszona, fani mogą z niecierpliwością oczekiwać jego nadejścia, obserwując stronę LukeYui na NexusMods. W międzyczasie osoby szukające smaku umiejętności moderskich LukeYui mogą zagłębić się w jego poprzednie mody kooperacyjne do Elden Ring i Sekiro, zamieniając te znane z trudności tytuły w bardziej znośne przedsięwzięcia dzięki współpracy ze znajomymi. Alternatywnie gracze mogą oddawać się kreatywnej swobodzie modowania niesamowitych Armored Cores w fantastycznym świecie The Lands Between, zapewniając humorystyczne połączenie estetyki sci-fi i fantasy.

Elden Ring - Just for demonstration

Jak trafnie ujęto w naszej recenzji Armored Core 6: Fires Of Rubicon, najnowsza oferta FromSoftware to błyskotliwa gra akcji, która w pełni wykorzystuje różne mechy oraz różne, czasami szalone konfiguracje. Podczas gdy samotna atmosfera gry może być czasem urzekająca, perspektywa współpracy z innymi pilotami mechów w celu pokonania potężnych wyzwań niewątpliwie dodaje atrakcyjną warstwę. Nadchodzący mod kooperacyjny LukeYui obiecuje wnieść świeżą dawkę towarzyskości i emocji do gry Armored Core 6: Fires Of Rubicon, przekształcając ją w wspólne doświadczenie, które wzmacnia dreszczyk emocji związany z pilotowaniem masywnych mechów i angażowaniem się w intensywne bitwy.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Destiny 2 notuje nowy rekord - Najmniejszej liczby graczy w historii!
Następny Do Medieval Dynasty nadchodzi tryb kooperacji!