Elden Ring pojawił się na Steam wraz z informacją o polskiej wersji gry


Elden Ring

Nowy ARPG twórców serii Dark Souls – Elden Ring – pojawił się na Steam, odkrywając przed graczami kilka informacji, które dla wielu mogą okazać się istotne. Mowa o, między innymi, polskiej wersji językowej gry.

Elden Ring otrzyma polską lokalizację

W ostatnich dniach na Steam pojawiła się strona gry Elden Ring, z której możemy dowiedzieć się, w jakich językach będzie ona dostępna. Dubbing otrzymamy tylko w języku angielskim, jednak produkcja zaoferuje napisy w wielu językach – w tym po polsku. Dla niektórych nie jest to duża rzecz, innych jednak z pewnością uraduje. Mnie cieszy fakt, że po tak mocno wyczekiwanym, a niedostarczonym spolszczeniu Resident Evil Village, wydawca gry – Bandai Namco – w końcu zwrócił uwagę na polskich graczy. Ponadto, poza polskim, wersję otrzyma 13 innych języków.

Pierwsze szczegóły na temat rozgrywki

W opisie gry Elden Ring chwali się takimi aspektami, jak ogromny, otwarty świat; szeroko rozwinięty kreator postaci; epicka, rozbudowana fabuła; czy nietuzinkowy multiplayer. Dodatkową informacją jest zamieszczona przez twórców notka, która wspomina, że w grze znajdą się treści dla dorosłych – co również może zabrzmieć zachęcająco dla graczy, szukających mocniejszych wrażeń.

Kompatybilność Elden Ring z VR

Na koniec, warto wspomnieć, że krążące w ostatnim czasie plotki, jakoby produkcja FromSoftware miała na Playstation obsługiwać kontrolery ruchowe oraz VR zostały zdementowane. Poza Steam, strona gry pojawiła się także w Playstation Store, gdzie po nieporozumieniach i spekulacjach, w opisie gry pojawił się zapis, że tytuł nie będzie kompatybilny z Playstation VR.

 


Pojawienie się Elden Ring na platformach do dystrybucji gier z pewnością przyniosło nam wiele ciekawych informacji, choć już wcześniej wyczekiwaliśmy tego tytułu z ogromną niecierpliwością. Kto inny może dostarczyć nam mroczne RPG akcji, jak nie sami twórcy kultowych Soulsów? Na dodatek, mowa tu o tytule, nad którym pracuje znany fanom studia Hidetaka Miyazaki we współpracy z samym Georgem R. R. Martinem – twórcą jednej z najpopularniejszej serii fantasy na świecie – Pieśni Lodu i Ognia.

Poprzednio Godfall już na PS4 - z nowym dodatkiem i międzyplatformową kooperacją
Następny The Ascent - Recenzja - To nie jest lepszy Cyberpunk 2077