EVERSPACE 2: Inwazja Starożytnych! Nowa aktualizacja z Unreal Engine 5


EVERSPACE 2 otrzymał dzisiaj darmową aktualizację, która wprowadza do gry monumentalne bitwy kosmiczne, legendarne przedmioty oraz przenosi grę na silnik Unreal Engine 5.

Inwazja Starożytnych to najnowsza aktualizacja do gry EVERSPACE 2, dostępna już na PC i PlayStation. Wersja na Xboksa pojawi się wkrótce. Aktualizacja oferuje szereg nowych funkcji, przedmiotów oraz ulepszeń dla fanów kosmicznych rozgrywek.

Warto wspomnieć, że aktualizacja pojawia się tuż po wielkim zwycięstwie EVERSPACE 2 na tegorocznej Deutsche Computerspielpreis, gdzie ROCKFISH Games zdobyło nagrodę za Najlepszą Grę Niemiecką.

EVERSPACE 2 | Incursions Update Trailer

 

Aktualizacja Incursions rozszerza świat i historię EVERSPACE 2, dodając monumentalne bitwy kosmiczne do późniejszej części kampanii fabularnej. Działania Adama Roslina i jego załogi osłabiły strukturę wszechświata, pozwalając Starożytnym na przedostanie się z przestrzeni riftów do rzeczywistości. W nowych aktywnościach Incursions gracze muszą odpierać ataki hord wrogów, jednocześnie niszcząc beacony umożliwiające przedostanie się przeciwników z innego wymiaru.

everspace 2 incursions

Oprócz nowej rozgrywki Incursions, piloci EVERSPACE 2 mogą zdobyć 15 nowych przedmiotów legendarnych, nowe moduły dziobowe, rufowe i kokpitu oraz nowe przedmioty skarbów relikwiarzy, które można odblokować w udoskonalonym trybie Ancient Rift. Dodano również takie funkcje, jak ulepszony tryb fotograficzny, przerobiona ostateczna umiejętność „Shadow Strike” zwiadowcy, zwiększony limit przedmiotów legendarnych na ekwipunek oraz wiele zmian wprowadzonych na prośbę społeczności.

Na konsolach Xbox i PlayStation dodano również możliwość przemapowania przycisków kontrolera.

Aktualizacja Incursions przenosi również EVERSPACE 2 z Unreal Engine 4 do wersji 5.3. Ta migracja silnika pozwala zespołowi ROCKFISH Games na kontynuowanie rozwoju gry przy użyciu najnowszych narzędzi, a jednocześnie umożliwia włączanie i wyłączanie takich funkcji, jak Lumen GI w DirectX 12, redukcję opóźnień Nvidia Reflex, upscaler Intel XeSS, upscaler AMD FSR 3.0 z interpolacją klatek oraz Nvidia Frame Generation dla graczy PC z high-endowymi maszynami.

everspace 2 incursions

„Przeniesienie EVERSPACE 2 na Unreal Engine 5.3 wraz z całą nową zawartością Incursions było monumentalnym wyzwaniem, które zespół podjął się z pełnym zapałem, a efekty są widoczne” – powiedział Michael Schade, dyrektor generalny i współzałożyciel ROCKFISH Games. „Chociaż w tej aktualizacji mogliśmy wykorzystać najnowsze technologie, takie jak Nvidia Frame Generation i Unreal Engine Lumen, naszym głównym celem przy tej migracji silnika było zabezpieczenie przyszłości gry – mamy jeszcze wiele dodatkowej zawartości premium, o której opowiemy później w tym roku. Na razie nowi i powracający piloci mogą cieszyć się wszystkimi legendarnymi przedmiotami i zawartością endgame dodaną w tej aktualizacji.”

Pełną listę zmian można znaleźć na najnowszym wpisie na blogu studia.

ROCKFISH Games uruchamia również dzisiaj nowy pakiet EVERSPACE 2 Supporter Pack na Steamie, oferując superfanom całą gamę opcji kosmetycznych dla statków. Ten pakiet w cenie 9,99 USD / 9,99 EUR / 8,49 GBP / 1520 JPY zawiera nowe skórki statków, kalkomanie i efekty świetlne, a także różnorodne efekty silników dla pilotów chcących wesprzeć zespół. Zobacz też naszą recenzję do Everspace 2.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Stellar Blade - Poradnik Zakończeń
Następny Fallout 1 Classic 1997 - Recenzja - Prawdziwe RPG