Kim jest Sztormiciel w Diablo Immortal?


Diablo Immortal, będąca przede wszystkim grą mobilną, musi się bardziej postarać, aby udowodnić, że nadal jest pełnoprawnym tytułem z serii Diablo oraz poważnym action RPG. Po wypróbowaniu ósmej i najnowszej klasy, Sztormiciela, możemy śmiało powiedzieć, że ta ciężka praca się opłaciła.

Sztormiciel jest prawdopodobnie nie tylko jedną z najfajniejszych i najbardziej stylowych klas w Diablo Immortal, ale również wyróżnia się koncepcyjnie na tle całego gatunku ARPG. Dzięki dużej różnorodności buildów, od walki wręcz po dystansową i skupioną na przyzywaniu, błyskawicznie szybkim umiejętnościom zapewniającym mobilność oraz widowiskowej estetyce żywiołów powietrza i wody, Sztormiciel prawdopodobnie stanie się natychmiastowym ulubieńcem wielu graczy w Diablo Immortal. Zobacz też jakie są największe różnice między Diablo 4, a Diablo Immortal.

Zróżnicowana rozgrywka i bogata historia

Sztormiciel to bez wątpienia jedna z najbardziej udanych klas w historii Diablo Immortal. Wyróżnia się nie tylko unikalną mechaniką i estetyką, ale również oferuje graczom szeroki wachlarz możliwości budowania i dostosowywania rozgrywki. Warto też sprawdzić materiał od twórców, gdzie prezentują postać Sztormiciela.

Plusy:

  • Duża różnorodność buildów: Sztormiciel może być grany zarówno w walce wręcz, jak i dystansowej, a także skupiać się na przyzywaniu.
  • Niesamowita mobilność: Sztormiciel posiada szereg umiejętności zwiększających jego prędkość poruszania się i umożliwiających mu teleportację, co czyni go jedną z najszybszych klas w grze.
  • Widowiskowa estetyka: Animacje umiejętności Sztormiciela są imponujące i satysfakcjonujące, a połączenie żywiołów powietrza i wody tworzy unikalny i przyjemny dla oka styl wizualny.
  • Potencjał PvP: Sztormiciel posiada szereg umiejętności kontroli tłumu i zadawania obrażeń obszarowych, co czyni go groźnym przeciwnikiem na polu bitwy.

Minusy:

  • Może być trudny do opanowania: Sztormiciel posiada skomplikowany zestaw umiejętności, co może sprawiać trudności początkującym graczom.
  • Niektóre buildy mogą być mniej wydajne: Niektóre buildy Sztormiciela mogą być mniej wydajne od innych w określonych sytuacjach.

Wprowadzenie pełne filmowych scen i głębokiego lore

Podobnie jak w przypadku poprzedniego dodatku do rostera postaci w Diablo Immortal – Krwistego Rycerza, zespół twórców opracował dla Sztormiciela pełne tło fabularne, obejmujące przerywniki filmowe przedstawiające starożytne imperia i w pełni udźwięcznioną linię zadań. Sztormiciele pochodzą z wyspiarskiego imperium Pelghain, w większości spokojnego, szlachetnego i cnotliwego ludu, który mocno kontrastuje z mroczną, brutalną i krwawą historią Krwawych Rycerzy.

Zestaw umiejętności i style gry Sztormiciela

Styl gry Sztormiciela może się znacznie różnić w zależności od tego, jakie umiejętności są wyposażone i jakie legendarne przedmioty je modyfikują. Ogólnie rzecz biorąc, Sztormiciel może bardziej polegać na walce wręcz lub dystansowej, albo też wykorzystywać swoją pasywną umiejętność Dotknięty Mgłą. Wszystkie Sztormiciele posiadają pasywkę Dotknięty Mgłą, która sprawia, że ataki okresowo przywołują klona Zephyr naśladującego umiejętności Sztormiciela, zanim rozwieje się w Orbę Dotkniętą Mgłą. Zbieranie tych orbów skraca czas odnowienia kolejnych przyzwań Zephyr, co ciekawe, sojuszniczy gracze również mogą je zbierać, aby przyzwać własne klony Zephyr.

Sztormiciel celuje w mobilność, stałe obrażenia i kontrolę. Prąd Morski wciąga pobliskich wrogów i ogłusza ich, a Krok Mgły sprawia, że Sztormiciel staje się niemożliwy do namierzenia przez kilka sekund i może zostać wzmocniony modyfikatorem, który powoduje, że Krok Mgły usuwa również efekty utrudniające ruch. Z pewnością w całym zestawie umiejętności Sztormiciela drzemie duży potencjał PvP, a dobrzy gracze Sztormiciela prawdopodobnie będą niesamowitą przeszkodą na Polu Bitwy.

Bardzo potrzebna przeróbka systemu Paragonów w Diablo Immortal

Na koniec mieliśmy również okazję pobawić się z nowo przerobionym Systemem Paragonów, który został znacznie uproszczony, aby był bardziej przystępny. Zamiast 15 różnych pięcio-umiejętnościowych drzew Paragonów, system został usprawniony do pięciu drzew z jasnymi motywami dla każdego z nich. Ogólnie rzecz biorąc, aktualizacja ta sprawia wrażenie, że Diablo Immortal jest na szczycie formy, oferując jedną z najbardziej pamiętnych klas w historii serii. Sztormiciel wyróżnia się na tle innych klas i nie sprawia wrażenia prostej przeróbki czegoś, co Blizzard już zrobił. Będzie ciekawie zobaczyć, jakie style gry tej klasy staną się ulubionymi wśród graczy Diablo Immortal.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Majowe premiery na VOD - Netflix, HBO i inne! [2024]
Następny Dungeons 4 - Poradnik Solucja - Pełne przejście gry