Kontrola telefonu partnera jeszcze nigdy nie była tak prosta!


Nie każdy ma szczęście związać się z kimś, kto okaże się wierny bez względu na okoliczności. Coraz częściej słyszy się o rozwodach z powodu braku zaufania czy zdrady. Zanim jednak dojdzie do ostateczności, warto dowiedzieć się na czym stoisz. Pomocny może być w tym zakresie program do czytania cudzych sms i szpiegowania telefonu. Który wybrać? Dowiedz się więcej!

Czy partner/partnerka mnie zdradza?

Wiemy, że zdrada wiąże się z utratą zaufania do jednej z najbliższych osób oraz wyrzutami, że samemu było się naiwnym. Czy można jednak sprawdzić wierność partnera lub partnerki, z którą żyjesz? Popatrzmy!

Psychologowie dostarczają nam interesujących przykładów na to, kiedy można podejrzewać niewierność połowicy. Może to być:

 • oziębłość wzajemnej relacji,
 • kłopoty w życiu intymnym,
 • częste rozkojarzenie,
 • brak starania się, kreatywności w związku,
 • wymówki,
 • częste wyjazdy w samotności.

Jednak problem objawia się nie tylko na podłożu psychiki. Z nimi może sobie jednak poradzić szpieg na telefon bez instalacji. Chodzi na przykład o częste konwersacje z obcymi osobami, niewyjaśnione wydatki na restauracje czy prezenty, zwiększone zużycie baterii czy instalacja podejrzanych aplikacji.

Oznaką niewierności może być też elegancki ubiór do pracy czy nadzwyczajne korzystanie z perfum. Tego typu oznaki są jednak trudne w obiektywnej ocenie i łatwo je wytłumaczyć.

Temu, jak radzić sobie w takiej sytuacji poświęciliśmy kolejne akapity. Czytaj dalej by dowiedzieć się więcej!

Szpiegowanie telefonu partnera bez instalacji – zobacz jak!

Chcesz dowiedzieć się jakie są sposoby na szpiegowanie telefonu partnera bez instalacji? Poznaj najlepsze rozwiązania!

Najlepsza aplikacja do szpiegowania bez instalacji – mSpy

Aplikacja mSpy to jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku. Pozwala bez przeszkód uzyskać dostęp do informacji, które pomogą Ci sprawdzić wierność partnera czy partnerki.

Funkcji aplikacji mSpy pozwalają między innymi na:

 • śledzenie lokalizacji (historycznej i aktualnej),
 • monitorowanie wykonywanych połączeń telefonicznych,
 • sprawdzenie aktywności w mediach społecznościowych,
 • przeglądnięcie historii przeglądania,
 • ustawienie alertów na określone słowa kluczowe.

Kontrola telefonu partnera z mSpy jest bardzo prosta – dodatkowo otrzymasz też narzędzie nagrywające ekran. W ten sposób w prosty sposób podejrzysz co dzieje się na telefonie Twojej partnerki lub partnera.

Darmowe aplikacje – ufać czy nie?

W wielu przypadkach darmowe aplikacji szpiegowskie to prosty sposób do utracenia prywatnych danych. Dlatego jeśli nie chcesz stać się ofiarą własnych działań, wybierz takie rozwiązanie, które zagwarantuje Tobie oraz śledzonej osobie maksymalne bezpieczeństwo – darmowe aplikacje w większości tego nie dają.

Wybaczenie to długi i trudny, ale możliwy proces

Zdajemy sobie sprawę, że zdrada to zawsze jest poważny problem, stawiający na włosku przyszłość całego związku. Okazuje się jednak, że w pewnych przypadkach rozstanie nie jest najlepszą opcją. Czy zatem można wybaczyć drugiej osobie? Jeśli tak, od czego zacząć?

Bez względu na to czy informacji o romansie dostarcza Ci aplikacja do szpiegowania telefonu bez instalacji, czy przyłapujesz partnera czy partnerkę in flagranti, ból zawsze jest wielki. Podstawą do ustalenia co dalej powinna być wspólna rozmowa na temat przyszłości. Zemsta nigdy nie daje długofalowej satysfakcji.

Żaden problem nie bierze się jednak znikąd. Warto, byście porozmawiali na poniższe tematy:

 • Co zmieniło się w związku?
 • O co w związku warto dalej walczyć?
 • Co nas łączy, co nas dzieli?
 • Czy brakuje Ci mnie?

Każda rana potrzebuje jednak czasu, by się zagoić. Najlepszym lekarstwem może okazać się odbudowa i troska o związek mimo popełnionych wcześniej poważnych błędów.

Podsumowanie

Sposobów na sprawdzenie wierności partnera lub partnerki jest wiele. Mamy jednak prawie całkowitą pewność, że darmowy program do szpiegowanie telefonu bez instalacji nie jest jednym z nich. Bardziej pomocna może okazać się profesjonalna aplikacja, taka jak mSpy.

Jeśli uzyskasz dowody niewierności, zastanów się co dalej robić ze związkiem. Pamiętaj jednak, że szczera rozmowa to trudna, ale raczej najlepsza opcja.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio 10 gier Hack & Slash, w które musisz zagrać w 2023 roku
Następny Cała NAPRZÓD! EVERSPACE 2 — gra RPG z otwartym światem — dostępna jest od dziś na PC!