Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce: jakim platformom bukmacherskim warto zaufać w 2024 roku?


Obecnie legalni bukmacherzy internetowi w Polsce, poddani są dość rygorystycznej Ustawie Hazardowej z 2009 roku z późniejszymi zmianami.

Ostatnie zmiany zostały wprowadzone w 2023 roku, a główną zmianą jest konieczność posiadania aktualnej licencji przez wszystkie podmioty prowadzące zakłady wzajemne online w Polsce.

Ową licencję muszą te podmioty uzyskać w Ministerstwie Finansów RP, a jest ona niezbędna do prowadzenia legalnej działalności hazardowej online w Polsce. Dlatego ta zmiana ma wpływ na bezpieczeństwo graczy wśród Polscy legalni bukmacherzy.

Kryteria dla godnych zaufania bukmacherów: na co zwrócić uwagę?

Warto kierować się przy wyborze odpowiedniego dla siebie i godnego zaufania zakładu bukmacherskiego online, pewnymi kluczowymi czynnikami, które są bardzo ważne.

A są nimi:

  • licencja – bardzo ważne jest, aby bukmacher posiadał aktualną licencję, dzięki temu gracze mają pewność udziału w bezpiecznych i legalnych rozgrywkach. Bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce powinni posiadać odpowiednią licencję
  • reputacja – warto poczytać opinie i fachowe recenzje na temat danego bukmachera, dobra reputacja to podstawa zaufania
  • środki bezpieczeństwa – sprawdź jakie środki bezpieczeństwa zapewnia operator witryny bukmacherskiej, im więcej, tym lepiej
  • różnorodność rynków zakładów – duży wybór rynków sportowych w ofercie bukmachera jest bardzo ważny

Najlepsi zaufani bukmacherzy w 2024 roku: recenzje i rekomendacje, ranking legalnych bukmacherów

Poniżej prezentujemy listę bukmacherów online, którzy są godni uwagi, a którzy zapewniają różnorodność dostępnych rynków, wiele ciekawych i atrakcyjnych bonusów oraz bezpieczne metody płatności i ogólne wrażenia z gry użytkownika.

  1. STS – to jeden z najbardziej popularnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Posiada on także wiele punktów stacjonarnych. W ofercie znajdziemy ponad 40 rynków i wiele opcji stawiania zakładów. Oferta bezpiecznych metod płatności sprawia, że STS jest tak popularny.
  2. Fortuna – to kolejny godny zaufania bukmacher, który posiada ponad 30 rynków. Ponadto posiada ekskluzywne bonusy dla graczy.
  3. TOTALbet – ten legalny bukmacher stawia na różnorodne rynki. W ofercie znajdziemy różne opcje stawiania zakładów. Do tego możliwość stawiania kuponów live.

Odpowiedzialne praktyki obstawiania: promowanie bezpiecznego środowiska obstawiania w najlepsi bukmacherzy online

Pamiętaj, żeby obstawiać zakłady sportowe u bukmacherów odpowiedzialnie. To znaczy przede wszystkim, aby szukać bezpiecznych bukmacherów, którzy prowadzą politykę odpowiedzialnej gry oraz posiadają opcje samowykluczenia.

Ustaw sobie limit i budżet dzienny lub tygodniowy i zawsze się go trzymaj. Unikaj skrajnych emocji, zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych. Po wygranej odejdź od gry na dłuższy czas i ciesz się nią!

Poprzednio Najlepiej oceniane odcinki anime Atak Tytanów - top 10
Następny MLEM: Agencja kosmiczna - recenzja - koty w kosmosie!