Nadchodzi Tales of Kenzera: Zau! Zobacz emocjonujący film od twórców gry!


EA Originals i Surgent Studio opublikowały dziś oficjalny zwiastun premierowy nadchodzącej niezależnej przygodowej platformówki Tales of Kenzera™: ZAU, której premiera odbędzie się już we wtorek, 23 kwietnia na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz na PC za pośrednictwem Steam.

Zainspirowany licznymi inspiracjami z lat 90., Tales of Kenzera: ZAU to piękna i niebezpieczna platformówka typu metroidvania, w której wcielasz się w Zau, młodego szamana, który dobija targu z bogiem śmierci, aby przywrócić do życia swojego zmarłego ojca. Wyrusz w podróż przez tętniące życiem, pełne niebezpieczeństw krainy Kenzery, w których czekają na ciebie mnóstwo sekretów do odkrycia i wrogów do pokonania. Po drodze będziesz musiał rozwinąć swoje umiejętności i poznać moce szamana, aby móc stanąć twarzą w twarz z bogiem śmierci i uratować swojego ojca.

Tales of Kenzera: ZAU Official Launch Trailer

Tales of Kenzera: ZAU to nie tylko piękna i niebezpieczna platformówka, ale także wzruszająca historia o miłości, stracie i poświęceniu. Abubakar Salim, twórca studia Surgent i pomysłodawca gry, stworzył tę produkcję jako hołd dla swojego ojca, z którym łączyła go ogromna pasja do gier wideo.

„Mój ojciec zawsze był dla mnie prawdziwym bohaterem. To on pokazał mi magię gier wideo i zainspirował mnie do zostania twórcą gier. Kiedy zmarł, chciałem uczcić jego pamięć, tworząc grę, która byłaby dla niego wyjątkowa. Tales of Kenzera: ZAU to osobista historia o stracie, poświęceniu i nadziei. Mam nadzieję, że gracze docenią jej przesłanie” – powiedział Abubakar Salim.

MY SHOES, YOUR FEET | ABUBAKAR SALIM | RSA FILMS x SURGENT STUDIOS

Oprócz oficjalnego zwiastuna premierowego, wczoraj Abubakar Salim opublikował także osobisty i emocjonalny film krótkometrażowy „My Shoes, Your Feet”, który opowiada o motywacji stojącej za powstaniem Tales of Kenzera: ZAU. Produkcja Ridley Scott Creative Group przedstawia historię Abubakara i jego ojca, którzy wspólnie pokochali gry wideo. Film porusza wątki związane ze stratą i poświęceniem, jednocześnie pokazując, jak ważne jest, aby nigdy nie tracić nadziei. Tales of Kenzera: ZAU zadebiutuje już we wtorek, 23 kwietnia na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz na PC za pośrednictwem Steam. Gra będzie dostępna w cenie 24,99 USD. Jeżeli szukasz też innych gier platformowych, to zobacz naszą recenzję gry Prince of Persia: The Lost Crown.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Fallout 4 - Jak zdobyć więcej osadników? - Poradnik
Następny Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters - Recenzja - Szary Rycerz