Uber Lilith pokonana w 79 sekund! Nowy rekord w Diablo 4


W Diablo 4 gracz osiągnął niebywałe zwycięstwo, pokonując Uber Lilith w zaledwie 79 sekund. Zwycięstwo nad Uber Lilith w Diablo 4 nie jest łatwym zadaniem, nawet na poziomie 100. Jednak dla tego gracza, kierującego Necromancerem i korzystającego z budowy Blood Orb, wydawało się to być niczym innym, jak spacerem po parku.

Diablo 4 przyciąga graczy szeregami wyzwań i zróżnicowaną rozgrywką. Jedno z ostatnich osiągnięć, jakie zanotowano, to pokonanie Uber Lilith przez gracza w zaledwie 79 sekund. Wydaje się to niewiarygodne, biorąc pod uwagę, że nawet na poziomie 100, taka walka to prawdziwe wyzwanie. Jednak dla gracza kontrolującego postać Necromancer i używającego strategii opartej na Blood Orb, było to jak bułka z masłem.

Zmagania w końcowej fazie gry Diablo 4 (możesz przeczytać o nich więcej w naszym poradniku endgame)  są niezwykle wymagające, nawet po osiągnięciu maksymalnego poziomu. Ale gra daje również graczom możliwość eksperymentowania z różnymi budowami, niektóre z nich wydają się być zbyt dużym wyzwaniem dla wewnętrznych wrogów gry. Na przykład Blizzard musiał osłabić budowę Blood Lance Necromancer w Diablo 4, która dosłownie „zepsuła” grę, powodując opóźnienia serwera. Teraz wygląda na to, że może musieć ponownie osłabić klasę Necromancer, biorąc pod uwagę, że pewien gracz zdołał łatwo pokonać najtrudniejszego bossa gry.

Diablo 4 i Pobicie Rekordu

Diablo 4 jest znane ze swoich trudności, zwłaszcza na późniejszych etapach gry. Nawet po osiągnięciu maksymalnego poziomu, gracze muszą stawić czoła poważnym wyzwaniom. Niemniej jednak, gra oferuje szerokie możliwości dostosowywania swojej postaci, dzięki czemu niektóre kombinacje zdają się przewyższać potęgę wrogów w grze. Blizzard, developer gry, musiał już kiedyś nerfować strategię Blood Lance Necromancer w Diablo 4, która powodowała duże opóźnienia serwera i de facto „psuła” rozgrywkę. Teraz, wygląda na to, że ponowne osłabienie klasy Necromancer może być konieczne, zważywszy na to, jak łatwo ten gracz pokonał najgroźniejszego bossa w grze.

YouTuber Struth Gaming osiągnął to niesamowite wyczyn, gdzie udało mu się zniszczyć Uber Lilith w Diablo 4 za pomocą unikalnej budowy Blood Orb. Na dodatek, film mówi, że zabicie Echo of Lilith zajęło 79 sekund, ale w rzeczywistości gracz uderzył Lilith tylko dwa razy, a reszta to było tylko czekanie na jej animację pomiędzy dwiema fazami walki. Na początku, gracz już przywołał trzy ogromne Blood Orbs na arenie przed pojawieniem się Lilith. Gdy walka się zaczęła, szybko rzucili Bone Prison i uczynili Lilith podatną na Corpse Tendrils, co następnie skutkowało zadziwiającym wyrzutem obrażeń, który całkowicie zniszczył pasek zdrowia Lilith.

Instantly Killing Uber Lilith As Blood Orb Necromancer | Diablo 4

Nowe Osiągnięcie w Diablo 4

Osiągnięcie to zawdzięczamy YouTuberowi o pseudonimie Struth Gaming, który nie tylko pokonał Uber Lilith w Diablo 4 używając specyficznego buildu Blood Orb, ale również zrobił to w rekordowym czasie. Mimo że oficjalny czas pokonania bossa wyniósł 79 sekund, faktycznie gracz zaatakował Lilith tylko dwukrotnie. Reszta czasu to oczekiwanie na zakończenie animacji pomiędzy dwoma fazami walki. Gdy walka rozpoczęła się, gracz szybko zastosował Bone Prison i osłabił Lilith za pomocą Corpse Tendrils, co skutkowało niewyobrażalnym natężeniem obrażeń i zniwelowaniem paska zdrowia przeciwnika.

Przebieg Drugiej Fazy Walki

Podobnie jak w pierwszej fazie, podczas drugiej fazy pasek zdrowia Lilith zniknął po jednym ciosie. Pozostała część walki to próba przetrwania na zawalającym się podłogą polu walki. Wielu graczy było zaskoczonych takim obrotem wydarzeń i wyraziło swoje zdziwienie w komentarzach pod filmem. Struth Gaming, chcąc rozwiać wątpliwości, obiecał opublikować kolejny film, w którym wyjaśni strategię używaną przez Necromancer w Diablo 4.

Czy Nekromanta to Najpotężniejsza Klasa?

Opinie wielu graczy skłaniają do tego, że to właśnie Necromancer jest obecnie najpotężniejszą klasą w grze. Film Struth Gaming to tylko potwierdza. Co więcej, pierwsi gracze, którzy ukończyli poziom 100 Nightmare Dungeon na poziomie Hardcore w Diablo 4, również korzystali z klasy Necromancer, co jeszcze bardziej utrwala tę opinię. Mimo to, Blizzard zapowiedział, że zamierza wprowadzić wiele zmian w zbliżającym się Sezonie 1, co może spowodować znaczne osłabienie tej klasy.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Jak zacząć grać w Pokemon Go - poradnik dla początkujących
Następny Lipcowe premiery na Netflixie, HBO MAX i Prime!