Warhammer 40,000: Inquisitor Martyr – Zapowiedź gry


Inquisitor Martyr postać głównego bohatera.
Inquisitor Martyr postać głównego bohatera.

 

Warhammer 40,000: Inquisitor Martyr – co to tak naprawdę jest ??

 

Warhammer 40,000: Inquisitor Martyr ma być grą z gatunku Action-RPG wyświetlaną rzutem izometrycznym. Jej tworzeniem zajmuje się studio Neocore- odpowiedzialne za przygody Van Helsinga, więc o elementy akcji w produkcji nie mamy się co martwić. Ma być mrocznie oraz krwawo, a przede wszystkim dużo Herezji do wytępienia. Rozgrywka będzie polegać na usuwaniu szumowin Chaosu z różnych systemów, w skład których będą wchodziły planety, jak i infrastruktura kosmiczna.

 

Demon Nurgla czekający na nasze nadejście.
Demon Nurgla czekający na nasze nadejście.

 

Przyjdzie spotkać naprawdę mnóstwo przeciwników. Począwszy od mięsa armatniego w postaci zwykłych Heretyków, przez Kosmicznych Marines Chaosu, kończąc na potężnych Demonach oraz Dreadnoughtach. W zwalczaniu ich wspierać nas będzie potężny arsenał broni, w skład których wejdzie sprzęt walki wręcz jak i broń dystansowa. Wszyscy, którzy pamiętają grę Space Marines, nie poczują się zawiedzeni, ponieważ w nasze ręce zostaje oddany Thunder Hammer. Krew będzie się lała litrami, a wnętrzności nisko latać. Fani Warhammera 40k dostaną to, na co czekali- brutalną wartką akcję. Miodnie i krwiście wyszarpiemy drogę do zwycięstwa!!

 

W40K: Inquisitor - Martyr | Blood and Gore Trailer

 

Twórcy podkreślają również, że ich model sztucznej inteligencji nie będzie się bezczynnie patrzył. Mniejsze demony w grupie zaatakują naszego bohatera. Inni będą się chować za osłonami a nawet czasem korzystać z uzbrojenia stacjonarnego w postaci dział. Wróg po zobaczeniu nas nie okaże litości będzie nas ścigał, nie pozwoli się zregenerować- no chyba, że szybciej go wyeliminujemy.

 

Niszczenie otoczenia.
Niszczenie otoczenia.

 

Dostaniemy do naszej dyspozycji trzech agentów Imperium. Będą nimi Krzyżowiec, Imperialny Zabójca oraz Psyker.
Każda z unikalnymi zdolnościami oraz innym stylem gry, ale dokładne szczegóły poznamy później.

 

Otwarty świat w którym przychodzi nam walczyć z Siłami Chaosu.

 

Twórcy położyli duży nacisk aby stworzyć otwarty świat, w którym przyjdzie nam podróżować. Wśród zadań znajdzie się eliminacja Hord Chaosu, zamykanie portali, odzyskiwanie danych, jak i usunięcie wrogich dowódców. Mapy mają być generowany losowo z dostępnych wcześniej fragmentów, przez co ma być o wiele trudniej spotkać tą samą konfigurację, co wydłuży chęć przemierzania lokacji. Bardzo duży nacisk został też postawiony na szczegółowe odwzorowanie gotyckiego świata, dzięki czemu otrzymujemy wszechstronne i bardzo klimatyczne wnętrze statku kosmicznego oraz fortec. Teren ma służyć nam również za osłonę jak i możliwość zgniecenia kilku heretyków opadającą kolumną.

Na filmiku przedstawiona jest koncepcja:

 

W40K: Inquisitor - Martyr | Open World Trailer

Zarówno my jak i przeciwnicy możemy korzystać z dobrodziejstw osłony, aby otrzymywać mniejsze obrażenia. Na każdym zakamarku znajdziemy emblematy spaczonych bogów. Przyjdzie nam spotkać naszych sojuszników z Gwardii Imperialnej, którzy polegli w walce z siłami Chaosu.

 

Zainfekowany teren oraz Gotycki klimat.
Zainfekowany teren oraz Gotycki klimat.

 

Producent zapowiedział również specjalne sezony, w których podejmiemy nowe zadania. Nie zabraknie podczas nich specjalnych wrogów, jak i zmodyfikowanych wcześniej terenów. Zapowiada się ciekawa droga do chwały w imię Imperatora!

 

Plugawa maszyna Chaosu.
Plugawa maszyna Chaosu.

 

W oczekiwaniu na premierę.

 

Na swoim kanale YouTube producent publikuje filmiki, dzięki którym dowiadujemy się jak idą prace i co szykują dla nas- graczy. Prace idą pełną parą, o czym świadczy udostępniona możliwość wsparcia gry. Uruchomiony został program Founding, dzięki któremu zakupimy pakiet. W pakietach znajduje się dostęp do testów ALFA i BETA, a po ich zakończeniu dostajemy Pełna Wersję Gry i bonusy z wybranego przez nas pakietu. Uczestnictwo w testach pozwala nam to wpływać na przebieg tworzenia gry. Większa ilość osób szybciej znajdzie błędy, które zostałyby przegapione. Każdy gracz może również dodać swoją cegiełkę z pomysłem urozmaicenia rozgrywki.

 

Zainteresowanych pakietami i ich zawartością zapraszam na stronę:

https://neocoregames.com/en/store/warhammer-40k-inquisitor-martyr-editions

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Budujemy Dom - Unboxing gry Domek
Następny Domek - Recenzja gry planszowej dla całej rodziny