Fortnite: wydarzenie Festiwal Zimy powróciło


Fortnite: wydarzenie Festiwal Zimy powraca

To najszczęśliwszy okres w roku w Fortnite. Rozpoczęła się coroczna impreza Festiwal Zimy, podczas której Epic Games świętuje okres świąteczny, rozdając graczom elementy kosmetyczne oraz skórki za darmo.

Dla tych, którzy brali udział w zeszłorocznym Festiwalu Zimy, niewiele się zmieniło. Możesz odwiedzić schronisko Festiwalu Zimy – dostępne za pomocą nowego przycisku w lobby – i otwierać jeden prezent dziennie, dopóki nie otworzysz wszystkich 14 z nich. Wśród tych 14 prezentów znajdziesz 17 darmowych przedmiotów, w tym dwie lotnie, dwie powłoki, trzy utwory muzyczne do lobby, trzy spraye, plecak, kilof, emotkę i emotikon. O tak, i dwie darmowe skórki. Jeśli przegapisz kilka dni, to w porządku. Możesz nadrobić zaległości do samego końca wydarzenia – 3 stycznia o godz. 15:00.

Oczywiście wpływa to również na tryby Battle Royale w Fortnite. W skarbcu na Festiwalu Zimy znajdują się wyrzutnia śnieżek oraz prezenty, które zawierają różnego rodzaju wysokiej jakości łupy. Dodatkowo, Sierżant Zima będzie jeździł po wyspie w wielkiej ciężarówce, rzucając prezenty tym, którzy go nie zastrzelą. Więc nie strzelaj do niego, chyba że nie chcesz żadnych prezentów.

Epic nie ujawnił, jaka będzie większość darmowych przedmiotów ze schroniska Festiwalu Zimy, ale wiadomo, że pewne są dwie skórki, o nazwach Arktyczna Adeline i Guff Zaprzęgowy Futrzak.

Oprócz tych skórek jest jeszcze jedna darmowa Guff Fajnisty Futrzak, dostępna bezpośrednio w sklepie z przedmiotami tylko na PC.

Pewnie myślałeś, że już skończyliśmy mówić o darmowych przedmiotach, ale jest jeszcze jedna rzecz: emotka Żelazny Wycisk, którą możesz zdobyć, grając w gry w dowolnym trybie z pięcioma różnymi znajomymi (niekoniecznie w tym samym czasie) podczas trzech tygodni Festiwalu Zimy. Jeśli wykonasz cel, otrzymasz emotkę w styczniu, kilka dni po zakończeniu wydarzenia.

Dodaktowo, w sklepie z przedmiotami możesz znaleźć nowy strój Śnieżna Tancerka oraz powracający strój Dziany Jonesy.Wszyscy subskrybenci Ekipy Fortnite mają również w tym miesiącu dodatkowy bonus w postaci reaktywnego plecaka Zimo-la-la-Lama, który członkowie ekipy powinni otrzymać przy zalogowaniu się do Fortnite. Wiecznie przeziębiona Zimo-la-la-Lama kicha przy każdej likwidacji i otwarciu skrzyni.

Sprawdź poprzedni news o Fortnite tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef - Recenzja - O taką grę nic nie robiłem!
Następny Avatar: Istota wody - recenzja - warto było czekać?