Macbook Air czy Pro? Który wybrać?


Jeśli szukasz dobrego komputera, który sprawdzi się na studia albo jako narzędzie pracy, koniecznie postaw na MacBooka. To połączenie niebanalnego designu z potężnymi podzespołami. MacBook Air czy Pro? Który wybrać?

Dlaczego warto kupić MacBooka?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że MacBooki to laptopy, które są synonimem wysokiej jakości. Przyciągają wzrok wyjątkową estetyką i cenione są za doskonałą wydajność. MacBook sprawdzi się nie tylko jako komputer domowy do rozrywki czy edukacji, ale również jako narzędzie pracy i sprzęt dla nieco bardziej wymagających użytkowników. Swoją popularność zawdzięcza kilku zaletom, wśród których należy wymienić:

  • system – system operacyjny w MacBooku to macOS, który nie ma sobie równych. Niezwykle szybki, funkcjonalny z przyjaznym interfejsem, gwarantuje bezpieczeństwo. Każda aktualizacja to wypełnienie wszelkich luk, co sprawia, że działa on bez zarzutów,
  • ekosystem Apple – na korzyść MacBooka przemawia również ekosystem Apple. Jeśli masz iPhone’a lub inne urządzenie z logo nadgryzionego jabłuszka, to warto wybrać i komputer Apple. Wszystkie urządzenia tej marki są stworzone w taki sposób, aby pracować ze sobą bez zarzutu. Rozpoczynając jedną czynność np. na telefonie, możesz dokończy na komputerze,
  • wydajność – jedną z najważniejszych cech MacBooków jest wydajność. Starsze modele napędzają procesory Intel. Z kolei w najnowszych wersjach jest to autorski układ M1 Pro i M1 Max, które zapewniają najlepszą moc.
  • wygląd – wszystkie urządzenia z logo nadgryzionego jabłuszka cechują się estetyką. Co prawda, design to kwestia gustu, ale MacBook to naprawdę ładny i elegancki sprzęt,
  • bateria – bateria pozwala na długi czas pracy na jednym ładowaniu – aż do 20 godzin!

Dowiedz się więcej na stronie: https://idream.pl/

Jaki MacBook wybrać?

Apple oferuje kilka modeli, a wybór konkretnego zależy przede wszystkim od potrzeb i oczekiwań użytkownika. Poszczególne warianty różnią się od siebie specyfikacją, a co za tym idzie – ceną. Do wyboru masz:

MacBook Air

MacBook Air najbardziej mobilny laptop na rynku, który ma bardzo lekką konstrukcję. Wyposażony w 13-calowy wyświetlacz Retina i układ M1 jest niezawodnym urządzeniem dla studenta. Pozwoli na wygodne tworzenie notatek, szukanie ważnych informacji w Internecie, a po wykładach na zrelaksowanie się przy ulubionym serialu

MacBook Pro

Wersję Pro stworzono z myślą o użytkownikach, którzy szukają komputera do pracy. Najnowszy MacBook Pro będzie dobrym wyborem dla grafików, architektów czy programistów.

MacBook Air czy Pro? Który jest lepszy?

Wybór pomiędzy MacBookiem Air a Pro wcale nie jest taki trudny, jakby mogło się z pozoru wydawać. Zacznijmy od tego, że oba produkty są bardzo dobre i zadowolą niemal każdego. MacBook Air jest najbardziej uniwersalnym laptopem, który doskonale sprawdzi się do domowego użytkowania: przeglądania stron internetowych, oglądania filmów. Z powodzeniem wykorzystasz go również do celów naukowych, a także posłuży jako narzędzie pracy. Natomiast MacBook pro to wersja dla bardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują solidnego komputera.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Tower of Fantasy - Jak niszczyć skały? - Poradnik
Następny Tower of Fantasy - Wszystkie Simulacra - Postacie i Bronie