Nadchodzi mroźna zima: Tails of Iron 2: Whiskers of Winter zadebiutuje wkrótce!


Przygotujcie się na powrót do okrutnego świata szczurów w nadchodzącej kontynuacji Tails of Iron! Odd Bug Studio i United Label z dumą prezentują Tails of Iron 2: Whiskers of Winter, sequel ciepło przyjętej gry RPG z 2021 roku. W mrocznej opowieści o zemście i przetrwaniu wcielimy się w syna Strażnika Północy – Arlo, który stawi czoła mroźnym pustkowiom i hordom Mrocznych Skrzydeł.

Po krwawych wydarzeniach z pierwszej części, Arlo wyrusza na mroźną północ, by pomścić śmierć swojego ojca i odeprzeć atak Mrocznych Skrzydeł. W rozbudowanej kampanii fabularnej, trwającej około 20-25 godzin, przemierzymy sześć zróżnicowanych biomów, inspirowanych prawdziwymi miejscami na półkuli północnej, m.in. tajgą, tundrą i lodowcami. Napotkamy tam nowe frakcje zwierząt, sojuszników i wrogów, w tym mroczne wilki, krwiożercze niedźwiedzie i tajemnicze sowy. Tails of Iron 2: Whiskers of Winter oferuje udoskonaloną wersję wymagającego systemu walki z pierwowzoru. Arlo będzie mógł korzystać z mocy czterech żywiołów (ogień, lód, elektryczność i trucizna), by nasycić swój oręż unikatowymi zdolnościami. Oprócz standardowych potyczek, gracze podejmą się również polowania na 15 gigantycznych bestii, takich jak lodowe golemy, mroczne trolle i gigantyczne pająki. Pokonywanie tych potworów zapewni Arlo rzadkie materiały do ulepszania broni i pancerza, a także trofea, które ozdobią jego twierdzę.

Tails of Iron 2: Whiskers of Winter | Announcement Trailer

Odbudowując zniszczoną osadę Winter’s Edge, Arlo zapewni sobie dostęp do potężniejszych przedmiotów, posiłków, pułapek i innych ulepszeń. Usprawniony system craftowania i rozbudowy bazy odegra kluczową rolę w przygotowaniach do walki z Mrocznymi Skrzydłami. Gracze będą mogli ulepszać kuźnię, kuchnię, sklep z pułapkami i inne budynki, aby uzyskać dostęp do coraz lepszych zasobów. System dnia i nocy wprowadzi do gry element dynamiki. W zależności od pory dnia, różne rodzaje wrogów będą bardziej aktywne, a Arlo będzie musiał dostosować swoją strategię do panujących warunków. Dodatkowo, system morale wpłynie na siłę i wytrzymałość Arlo. Dbając o jego odpoczynek, posiłki i otoczenie, gracze zapewnią mu optymalne warunki do walki.

Doug Cockle, znany z serii Wiedźmin, Baldur’s Gate 3 i Alan Wake 2, ponownie użyczy swojego charyzmatycznego głosu, by tchnąć życie w mroczną opowieść o Arlo. Narrator będzie komentować wydarzenia i towarzyszyć graczom podczas ich mrocznej krucjaty. Tails of Iron 2 możesz dodać do swojej listy życzeń na Steam.

Tails of Iron 2: Whiskers of Winter – kluczowe cechy gry:

  • Obszerna, napędzana zemstą kampania – „Whiskers of Winter” wrzuci graczy w wir walki, gdzie jako Arlo zmierzą się nieokiełznanymi nietoperzami znanymi jako Mroczne Skrzydła. Półotwarty świat gry będzie składał się z sześciu zróżnicowanych biomów zamieszkiwanych przez nowe frakcje zwierząt.
  • Pełne wyzwań walki – bazując na wymagającym systemie walki znanym z pierwowzoru, Tails of Iron 2 oferuje jego udoskonaloną formę. Arlo będzie mógł korzystać z mocy czterech żywiołów (ogień, lód, elektryczność i trucizna), by nasycić swój oręż unikatowymi zdolnościami.
  • Polowanie na potwory – by odwrócić los bitwy przeciwko zębatej armii Mrocznych Skrzydeł, Arlo może wyśledzić i pokonać 15 gigantycznych bestii. Ich zabicie zapewni mu rzadkie materiały, które posłużą do stworzenia potężnych ulepszeń.
  • Ulepszony system rozbudowy bazy – konstruuj i ulepszaj zniszczoną osadę Winter’s Edge, by odblokować dostęp do potężniejszych przedmiotów z kuźni, smaczniejszych posiłków z kuchni, bogatszego wyboru pułapek ze sklepu i pozostałych ulepszeń.
  • System dnia i nocy – jako Arlo będziesz stawiać czoła różnorodnym wrogom, których obecność zostanie podyktowana porą dnia. Ponadto dodatkowe typy przeciwników będą dodawane w miarę pokonywania kolejnych potworów.

tails of iron 2 news-1

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Wszystkie filmy Pokémon - streszczenie
Następny Jak aktywować gry przez VPN? - Poradnik