Nadchodzi Sezon Konstruktów w Diablo IV!


Starożytne siły zagrażają Sanktuarium w Diablo IV. Aby je pokonać, musisz zagłębić się głęboko pod wirujące piaski Kehjistanu i zmierzyć się z demonem Malphasem. Na swojej drodze napotkasz wiele pułapek i niszczycielskich Konstruktów. Będziesz również miał wsparcie swojego towarzysza Seneschal, robotycznego towarzysza, który pomoże ci w walce z Malphasem. Oprócz tego odkryjesz potężne sekrety Loom Zoltun Kulle.

Sezon Konstruktów w Diablo IV rozpoczyna się 23 stycznia o 19:00 CET. Przygotuj się do odkrycia potężnych sekretów Loom Zoltun Kulle z nowym typem Dungeonu o nazwie Vaults, sezonowym robotycznym towarzyszem Seneschal i Weekly Leaderboards w Gauntlet. Kilka kluczowych funkcji ułatwiających życie, w tym prawie stałe wydarzenia Helltide, pojawi się, aby pomóc Ci w podbojach podczas walki w Skarbcach. Nowe zagrożenie czai się głęboko pod piaskami Kehjistanu, gdzie Loom, starożytna technologia zaprojektowana przez Zoltun Kulle i Ayuzhan z Caldeum, została przejęta przez siły zła. Demon Malphas odpowiada za zniekształcenie Loom dla swoich okrutnych zachcianek. Były towarzysz Zoltuna, Ayuzhan, prowadzi cię przez zdradliwe Skarbce, zdając się powstrzymać potężnego Malphasa i jego śmiertelne konstrukcje przed podbojem Sanktuarium.

Zobacz nasz poradnik postaci do gry Diablo IV!

Diablo IV | Sezon Konstruktów | Zapowiedź

Udaj się do Gatehall, centrum miasta pod Kehjistanem, które służy jako twoja baza operacyjna w walce z Konstruktami. Gatehall jest twoim przewodem do dostępu do śmiertelnych Skarbców – wypełnionych zagrożeniami elementarnymi i Konstruktami, te Skarbce są kluczem do wykorzystania pełnego potencjału Loom. Udaj się do Loom, aby powstrzymać zagrożenie u źródła i pokonać Malphasa w nowej walce z bossem. Aby zagrać w Sezon Konstrukta Sezonalnej Questline, musisz utworzyć nową postać na Sezonalnym Królestwie i ukończyć Główną Kampanię. Skorzystaj z funkcji Pomiń Główną Kampanię, gdy tylko ukończysz prolog, jeśli chcesz od razu wskoczyć! Zobacz też naszą recenzję gry Diablo IV!

Wykorzystaj moc Loom, zdobywając własnego Seneschal Companiona, który staje się dostępny podczas Sezonowej Questline. W wizji Zoltuna Seneschal uzupełnia twoje przygody, angażując się bezpośrednio w walkę lub wiernie wspierając cię z boku. Korzystając z magicznych kamieni sterujących i strojenia odzyskanych ze Skarbców i innych miejsc w Sanktuarium, wzmocnij swojego Seneschala tak, aby najlepiej pasował do twojego docelowego buildu na Sezon Konstrukta. Kamienie sterujące określają, jakie ataki może wykonywać twój Seneschal, podczas gdy kamienie strojenia będą wzmacniać te umiejętności i zapewniać większą użyteczność. Możesz wyposażyć swojego Seneschala w 2 kamienie sterujące i 6 kamieni strojenia, po jednym kamieniu sterującym dla każdej ataku i trzy kamienie strojenia do wzmocnienia umiejętności. Istnieje 12 kamieni sterujących i 27 różnych kamieni strojenia o różnych rzadkościach do wyszukania w Skarbcach, aby odblokować pełną moc konstrukcji Seneschal.

Zobacz nasz poradnik aspektów do Diablo IV!

Kamienie strojenia i sterowania można zdobyć na kilka sposobów. Ukończ Skarbce, aby zdobyć jeden losowy kamień strojenia i poszukaj Skrzyń z Wardwovenem, aby zdobyć dodatkowe kamienie strojenia – oba można zdobyć przez różne poziomy Sezonowego Podróży. Oba typy mają również niewielką szansę na pojawienie się jako dropy podczas gry w Vaults i Arcane Tremors. Pokonanie wrogich konstrukcji w Skarbcach przyzna także Shattered Stone, który można przetworzyć na kamienie sterowania i strojenia u jubilerów znalezionych w całym Sanktuarium. Aby odblokować pełną moc Kamieni, musisz zwiększyć ich moc surową, zwiększając ich poziom. Zbieraj lub twórz duplikaty tych samych kamieni, scalaj je razem, aby uzyskać doświadczenie i ostatecznie podnieść poziom swoich aktualnie posiadanych kamieni. Zwiększanie poziomu tych kamieni zwiększa siłę i moc tych ataków. Zwiększanie poziomu twoich kamieni strojenia może dodawać dodatkowe pociski lub wzmacniać typ obrażeń, które wykonują. Po zdobyciu swojego Seneschala będą cię oni podążać wszędzie w Sanktuarium do czasu zakończenia Sezonu Konstrukta.

Poprzednio The Talos Principle 2 - Recenzja - Kim jest człowiek?
Następny Ubisoft woli żebyście nie posiadali gier