Premiery kinowe w marcu 2024!


Sprawdźmy premiery kinowe w marcu 2024! Na jaki film warto wybrać się do kina w nadchodzących tygodniach?

Przeklęta woda

Premiery kinowe w marcu 2024

Premiera: 1 marca 2024

Jeśli Twoim marzeniem było posiadanie basenu, uważaj, o czym marzysz. Akcja Przeklętej Wody rozpoczyna się, gdy rodzina przeprowadza się do nowego domu z wymarzonym i perfekcyjnym miejscem do pływania. Całość wydaje się ekscytująca, ale okazuje się, że w basenie kryje się pewien duch, który ma złowrogie zamiary wobec rodziny. Night Swim obiecuje zanurzyć widzów we wszystkich lękach związanych z basenem, począwszy od samotności w nocy podczas pływania, aż po przerażającą perspektywę wciągnięcia na dno. Przeklęta Woda wkracza na teren znany z innych horrorów, ale oferuje nową, odświeżającą perspektywę.

Tylko nie ty

Premiera: 1 marca 2024

Komedia romantyczna. W filmie występują Sydney Sweeney i Glen Powell w rolach Bei i Bena – pary, która spędza fatalną pierwszą randkę, ale ląduje w Australii na wyjazdowym weselu. Aby uniknąć niezręczności, postanawiają udawać, że są razem.

Biała odwaga

Premiera: 8 marca 2024

Polski dramat historyczny w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Akcja filmu rozgrywa się na Podhalu podczas II wojny światowej. Opowiada historię dwóch braci, Andrzeja i Jędrka Zawratów, którzy zmuszeni są dokonywać trudnych wyborów, gdy ich wieś zostaje zajęta przez Niemców. Andrzej to szanowany starszy, który wierzy we współpracę z Niemcami, aby przeżyć, natomiast Jędrek to młody człowiek, który przyłącza się do ruchu oporu.

Kung Fu Panda 4

Premiery kinowe w marcu 2024

Premiera: 8 marca 2024

Kolejna część kultowego filmu. Po, Smoczy Wojownik, zostaje wezwany, aby zostać duchowym przywódcą Doliny Pokoju. Jego podróż do oświecenia zostaje przerwana przez przybycie nowego, potężnego złoczyńcy, zmiennokształtnej czarodziejki imieniem Kameleon, która stara się ukraść Kostur Mądrości Po i użyć jego mocy, aby wskrzesić wszystkich złoczyńców, których Po pokonał w przeszłości. Z pomocą przebiegłego złodzieja imieniem Zhen Po musi odkryć w sobie wewnętrznego bohatera i poznać prawdziwe znaczenie przywództwa, aby pokonać Kameleona i chronić Dolinę Pokoju.

Strefa interesów

Premiery kinowe w marcu 2024

Premiera: 8 marca 2024

Film wojenny na podstawie powieści Martina Amisa pod tym samym tytułem. Opowiada historię Rudolfa Hössa, komendanta Auschwitz i jego rodziny, którzy wiodą pozornie normalne życie w domu położonym tuż obok okrytego złą sławą obozu koncentracyjnego. Film bada niepokojące zestawienie codziennego życia pośród okropności Holokaustu, stawiając pytania o ludzką naturę, moralność i zdolność do podziału na przedziały.

Tyle co nic

Premiery kinowe w marcu 2024

Premiera: 8 marca 2024

Tyle co nic opowiada historię Jarka, rolnika, który w obliczu trudności finansowych i zmieniającego się krajobrazu rolniczego z trudem wiąże koniec z końcem. Kiedy Jarek zmuszony jest sprzedać swoją ziemię, staje przed niepewną przyszłością i musi znaleźć sposób na odbudowanie swojego życia.

Mean Girls

Premiera: 15 marca 2024

Odświeżona wersja klasyka! Film jest muzyczną adaptacją kultowego filmu z 2004 roku. Opiera się na tej samej głównej historii: Cady Heron, dziewczyna ucząca się w domu, porusza się po zdradzieckiej scenie społecznej liceum, a konkretnie popularnej grupy Plastics kierowanej przez Reginę George.

Urojenie

Premiery kinowe w marcu 2024

Premiera: 15 marca 2024

Fabuła tego thrillera koncentruje się wokół Jessiki, która wraz z córką Alice wraca do domu z dzieciństwa. Tam, zapomniana w piwnicy, leży stara zabawka Jessiki – pluszowy miś o imieniu Chauncey. Wkrótce Alice przywiązuje się do Chaunceya i zaczyna otrzymywać dziwne i niepokojące prośby od pozornie nieszkodliwego pluszowego misia. Ponieważ zachowanie Alice staje się coraz bardziej niepokojące, Jessica musi zmierzyć się z własną przeszłością i odkryć mroczny sekret Chaunceya, zanim będzie za późno.

Bękart

Premiery kinowe w marcu 2024

Premiera: 15 marca 2024

Film opowiada historię kapitana Ludviga Kahlena, weterana wojennego z XVIII-wiecznej Danii. Zubożały i przerażony swoimi doświadczeniami Ludvig postanawia ujarzmić rozległy, jałowy obszar Jutlandii znany jako „Wrzosowiska”. Zwraca się o pozwolenie króla i udaje mu się je zapewnić, ku wielkiemu przerażeniu Frederika De Schinkla, potężnego i bezwzględnego lokalnego szlachcica, który postrzega projekt Ludviga jako zagrożenie. Gdy Ludvig zaczyna budować nową społeczność na trudnym terenie, De Schinkel staje się coraz bardziej wrogi, co prowadzi do zaciętej konfrontacji między dwoma mężczyznami. Fabuła porusza tematy wytrwałości, ambicji i walki o władzę w trudnym i bezlitosnym środowisku. W głównej roli Mads Mikkelsen!

Miłość bez ostrzeżenia

Premiery kinowe w marcu 2024

Premiera: 15 marca 2024

Film jest komedią romantyczną napisaną i wyreżyserowaną przez Rebeccę Miller. W rolach głównych wystąpili Peter Dinklage jako kompozytor zmagający się z blokadą pisarską i Anne Hathaway jako jego żona, która staje się muzą dla jego nowej opery. Podróż prowadzi ich przez tętniące życiem ulice Nowego Jorku, gdzie spotykają szereg kolorowych postaci, które ostatecznie pomagają Stevenowi na nowo odkryć jego twórczą iskrę i znaleźć nieoczekiwaną miłość.

Pamięć

Premiera: 22 marca 2024

Ten dramat romantyczny koncentruje się wokół Sylwii, pracowniczki socjalnej prowadzącej pozornie zwyczajne życie, oraz Saula, mężczyzny z jej przeszłości. Kiedy niespodziewanie spotykają się ponownie, ich spotkanie rodzi głęboką więź i zmusza ich do skonfrontowania się ze wspólną przeszłością i złożonością pamięci.

Godzilla x Kong: Nowe Imperium

Premiery kinowe w marcu 2024

Premiera: 29 marca 2024

Kolejna część kinowego uniwersum MonsterVerse, obejmującego inne filmy, takie jak Godzilla (2014), Kong: Wyspa Czaszki (2017) i Godzilla: Król potworów (2019). W tym filmie Godzilla i Kong walczą ze sobą kolosalne, nieodkryte zagrożenie ukryte w naszym świecie. Ten nowy wróg rzuca wyzwanie istnieniu zarówno Tytanów, jak i ludzkości. Film zagłębia się także w historię i pochodzenie Godzilli i Konga, badając mityczną bitwę, która pomogła ukształtować te niezwykłe istoty i związała je na zawsze z ludzkością.

 

 

Zobacz też: Neal Shusterman – Unwind. Podzieleni- recenzja książki

Poprzednio Pokemon Day 2024: Wszystkie zapowiedzi!
Następny Najciekawsze premiery gier wideo - Marzec 2024