Ujawniono datę premiery i zwiastun serialu Secret Invasion


Ujawniono datę premiery i zwiastun serialu Secret Invasion

Marvel nie tylko opublikował plakat i zwiastun do Secret Invasion na Disney+, ale potwierdził również, że serial z udziałem Samuela L. Jacksona jako Nicka Fury’ego, będzie miał premierę 21 czerwca 2023 r.

Jeśli chodzi o plakat, jest on uderzający, ponieważ przedstawia Nicka Fury’ego w czerni i bieli oraz Skrulla w kolorze, wszystkie pocięte razem jak dwa nachodzące na siebie kawałki papieru. Jest to bardzo odpowiednie, ponieważ Secret Invasion jest oparty na crossoverze komiksowym z 2008 roku, który skupiał się wokół inwazji Skrullów na Ziemię.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, Skrulle mogą zmieniać kształt, a w komiksach porywać i zastępować bohaterów i polityków swoimi własnymi, próbując przejąć kontrolę nad planetą. Podejście MCU wygląda jednak nieco inaczej, ponieważ film Spider-Man: Far From Home potwierdził, że Fury od jakiegoś czasu współpracuje ze Skrullami.

Nie oznacza to, że wszyscy Skrullowie są zbyt zadowoleni z obecnej sytuacji, ponieważ potwierdzono, że Emilia Clarke, która jest najbardziej znana z roli Daenerys Targaryen w Game of Thrones, zagra G’iah, „uchodźcę ” Skrull, która nie jest zbyt zadowolona z Nicka Fury’ego, który nie może dotrzymać niektórych wcześniejszych obietnic. Aha, i jest córką Talosa.

Premiera Secret Invasion jest w interesującym momencie dla MCU, ponieważ pojawiły się doniesienia, że ta seria i sezon 2 Lokiego mogą być jedynymi „pewniakami” Disney+ na premierę w 2023 roku. To byłaby duża zmiana, ponieważ premierę miało pięć seriali MCU w 2021 r. i trzy w 2022 r.

Marvel Studios’ Secret Invasion | Official Trailer | Disney+

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Deliver us Mars - Poradnik, Solucja - Pełne przejście gry
Następny Premiery kinowe w kwietniu 2023!