Gry w Amazon Prime Gaming – sierpień 2022(leak)


Tym razem trochę wcześniej wyciekły gry w Prime Gaming, czy będą lepsze niż w miesiącu po Prime Day? Sprawdźmy. Warto pamiętać, że póki co to tylko leak, to może nie okazać się prawdziwy.

StarCraft: Remastered

StarCraft Remastered Announcement

Starcraft: Remastered to remaster pierwszego Starcrafta i jego dodatku Brood War, który pozostawia oryginalny gameplay Starcrafta z ulepszoną grafiką UHD, nagranym od nowa audio i aktualnym systemem Multiplayer Blizzarda.

ScourgeBringer

ScourgeBringer - Official Trailer | gamescom 2020

ScourgeBringer to „fast-paced free-moving roguelite platformer”, którego akcja dzieje się w post-apokaliptyczym świecie gdzie tajemniczy byt zniszczył większość ludzkości. W grze wcielamy się w najlepszą wojowniczkę swojego klanu Kyhre, której pomożemy eksplorować nieznane i przebić się przez starożytne maszyny broniące dostępu do jej przeszłości i może odkupienia dla ludzkości.

Zak McKracken and the Alien Mindbenders

Zak McKracken and the Alien Mindbenders - Official Trailer 1989

Zak McKracken and the Alien Mindbenders to graficzna przygodówka z 1988 roku od Lucasfilm Games, druga wykorzystująca SCUMM engine po Maniac Mansion. Amazon jakoś uczepił się tych graficznych przygodówek, ale nie są to oczywiście złe gry. Akcja odbywa się w 1977 roku i podąża śladami Zaka(Francisa Zacharego McKrackena), Annie Larris, Melissy China oraz Leslie Bennett. W grze naszym celem będzie powstrzymanie obcych Caponian przed powolnym redukowaniem inteligencji wszystkich ludzi.

Beasts of Maravilla Island

Beasts of Maravilla Island - Official Gameplay Trailer | Summer of Gaming 2021

Beasts of Maravilla Island to gra o fotografowaniu. Wcielamy się w Marię Montez, młodą fotografkę dzikich zwierząt, która podróżuje na magiczną wyspę w celu udokumentowania jej stworzeń aby ludzie uwierzyli w magię i aby przywrócić moc wyspy.

Recompile

Recompile - Gameplay Trailer | PS5

Gra docelowo łączy postęp metroidvanii z nielinearną eksploracją i gameplayem. Gra ma kilka zakończeń opartych na naszych wyborach, w grze możemy naprawiać różne systemy, przywracać stracone dane lub niszczyć przeciwników w czego trakcie odkrywać prawdę o Hypervisorze i oryginalnym celu mainframe’u. Ciekawe jest to, że cała akcja gry dzieje się w 1 sekundę czasu rzeczywistego.

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Gray Man - recenzja - ponieważ 007 było już zajęte
Następny Darmowe gry w Playstation Plus – sierpień 2022