System Shock już niedługo zainfekuje Wasze konsole!


System Shock powraca na konsole! Kultowy remake z rozszerzoną zawartością zadebiutuje 21 maja nie tylko na konsolach nowej generacji, ale także tych starszych!

Wielokrotnie nagradzany remake System Shock, kultowej gry akcji science fiction z elementami RPG z 1994 roku, zmierza na konsole! Już 21 maja 2024 roku gracze PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S będą mogli stanąć oko w oko z SHODAN, zbuntowaną sztuczną inteligencją, i spróbować ocalić Ziemię przed zagładą. Wersja konsolowa System Shock zawierać będzie szereg dodatków niedostępnych na PC. Gracze otrzymają dostęp do rozszerzonego zakończenia, które ulepszy ostateczną konfrontację z SHODAN. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii serii, będzie można wybrać płeć bohatera – grać jako mężczyzna lub kobieta.

Remake gry łączy w sobie kultową rozgrywkę oryginału z zupełnie nową grafiką HD, zaktualizowanym sterowaniem, przerobionym interfejsem oraz zupełnie nowymi dźwiękami i muzyką. Konsolowe wydanie gry zaoferuje również rozdzielczość do 4K i płynność 60 klatek na sekundę na PlayStation 5 i Xbox Series X. W grze gracze wcielają się w hakera, który budzi się na stacji kosmicznej opanowanej przez SHODAN. Kierowana przez sztuczną inteligencję rebelia zmutowała załogę i zamieniła stację w śmiertelną pułapkę. Zadaniem gracza jest odkrycie tajemnic Cytadeli, powstrzymanie SHODAN i ocalenie Ziemi przed zagładą.

Remake System Shock to idealna pozycja zarówno dla fanów kultowego oryginału, jak i dla nowych graczy, którzy chcą poznać tę klasykę gatunku. Gra łączy w sobie wciągającą fabułę, wymagającą rozgrywkę i klimatyczny, science-fictionowy świat.

System Shock – kluczowe informacje:

  • Data premiery: 21 maja 2024 roku
  • Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S
  • Wersja fizyczna i cyfrowa (PS5, Xbox Series X|S)
  • Wersja cyfrowa (PS4, Xbox One)
  • Język polski: napisy

Zobacz nowy zwiastun gry System Shock na konsolach:

System Shock - Zwiastun z zapowiedzią [PEGI POL]

 

System Shock to powrót legendy w odświeżonej odsłonie. Nie przegap okazji, by przeżyć tę mrożącą krew w żyłach historię i stanąć do walki z SHODAN!

Dodatkowe informacje:

  • Gra zawiera wiele ulepszeń w stosunku do oryginału, m.in. ulepszony system walki, nowy interfejs użytkownika i ulepszoną sztuczną inteligencję.
  • Gra zawiera opcjonalny tryb „retro”, który pozwala grać w oryginalną wersję gry z 1994 roku.
  • System Shock otrzymał wiele nagród i wyróżnień, m.in. nagrodę „Best Remake” na The Game Awards 2023.
  • Remake to pozycja obowiązkowa dla każdego fana gier science fiction i strzelanin FPP. Nie przegap okazji, by zagrać w tę kultową grę!

Jeżeli chcesz poczuć więcej Cyberpunkowych klimatów, to koniecznie sprawdź naszą recenzję gry Cyberpunk 2077: Phantom Liberty oraz The Ascent.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Wszyscy członkowie Hashiry w anime Demon Slayer!
Następny Bezsilna - recenzja książki Lauren Roberts - udany debiut?