Top 5 slotów kasynowych opartych na grach komputerowychAutomaty w kasynie online, które powstały na podstawie prawdziwych gier wideo. Najlepsze sloty oparte o gry wideo.

Automaty wideo, czyli tzw. sloty są bardzo różnorodne pod względem tematycznym. Twórcy slotów poruszyli w swoich produkcjach już wszystkie możliwe motywy. Tematyka niektórych slotów oparta jest na wydarzeniach historycznych, innych na mitach, a jeszcze innych – na całkowicie wymyślonych historiach. Istnieją również sloty inspirowane filmami, a nawet grami. Dziś opiszemy pięć najlepszych automatów, zaprojektowanych na podstawie innych gier.

1. Tomb Raider, Microgaming

Tomb Raider to wydany w 2004 slot inspirowany serią gier komputerowych o tym samym tytule. Główną bohaterką gry jest Lara Croft, brytyjska archeolog zgłębiająca starożytne tajemnice wielu lokacji na całym świecie. Automat od Microgaming pozwoli nam wybrać się na jedną z takich podróży.

Slot składa się z planszy o wielkości pięciu bębnów, trzech rzędów i 15 określonych z góry linii wypłat. Jest to gra o niskiej/średniej wariancji i współczynniku RTP w wysokości około 95.2%. Znajdziemy tu dodatkowe funkcje w postaci bezpłatnych spinów czy różnych bonusowych symboli.

2. Hitman, Microgaming

Hitman to kolejna propozycja od autora Microgaming. Podczas gry wcielamy się w rolę płatnego mordercy. Gra łączy w sobie elementy gier akcji oraz gameplayu związanego z ukrywaniem się i omijaniem przeciwników.

Slot Hitman ma już kilka lat, co widać po jego grafice. Automat składa się z klasycznej wielkości planszy o wymiarach pięciu bębnów i trzech rzędów. Istnieje tu 15 linii warunkujących wygrane. Jest to gra o średniej/wysokiej zmienności oraz wskaźniku RTP w wysokości około 95.8%. Znajdziemy tu dodatki w postaci darmowych obrotów, bonusowych symboli czy dodatkowych rund specjalnych.

3. Call of Duty: Modern Warfare, Cryptologic

Automat stworzony na podstawie serii popularnej strzelanki pierwszoosobowej Call of Duty. Akcja tej części gry osadzona jest w futurystycznej scenerii. Fabuła każdej części gry jest bardzo złożona i opowiada całą, odrębną historię, którą poznajemy w trakcie rozgrywki.Gra składa się z planszy symboli o pięciu bębnach i trzech rzędach. Jest to slot o RTP równym 95.3%. Wygrane warunkowane są poprzez obecność 25 linii płatniczych. Dodatkami, jakie oferuje nam slot, są liczne bonusowe symbole, tryby bezpłatnych obrotów czy też specjalny stały jackpot, który możemy aktywować w określonych sytuacjach.

4. Street Fighter II, NetEnt

Automat inspirowany prawdziwą klasyką gier komputerowych o tej samej nazwie. Street Fighter II to gra wyprodukowana w latach 90 ubiegłego wieku. Jest to gra z gatunku bijatyk, którą z pewnością wielu z Was kojarzy z czasów dzieciństwa. Klimat gry został idealnie odzwierciedlony w automacie autorstwa NetEnt.

Gra składa się z planszy o wielkości 5×5 symboli. Symbole układają się tu w specjalne grupy. Cechami charakterystycznymi slotu są lawiny aktywowane po każdej wygranej, pojedynki pomiędzy postaciami i inne opcje bonusowe pozwalające zwiększyć ustawioną stawkę nawet 7 000x.

5. Worms Reloaded, Blueprint

Worms to cała seria gier strategicznych, w które można grać w trybie jednoosobowym, przez sieć czy w trybie wieloosobowym, na jednym komputerze. Jest to kolejna gra, w jaką graliśmy w latach 90. Podczas gry sterujemy robakami i niszczymy przeciwników za pomocą dostępnych broni.

Slot zbudowany jest z pięciu bębnów, trzech rzędów i 50 ustalonych z góry linii wypłat. Jest to gra o RTP w wysokości 95.24%, oferująca dodatkowe opcje, takie jak darmowe spiny, bonusowe rundy czy specjalne symbole.

Podsumowanie

Oczywiście opisane sloty online nie są jedynymi, w których dostrzeżemy liczne nawiązania do znanych nam gier. Producenci automatów bardzo często decydują się na taki zabieg. Gracze zawsze z chęcią uruchomią grę, której tematyka jest im znana i bliska. Jesteśmy pewni, że Wy również znajdziecie dla siebie jakiś interesujący automat wideo.

Brak komentrarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio World of Warcraft Wrath of the Lich King - news - Pandemic + WoW atakuje
Następny New World - Wrażenia z zamkniętej bety!