Dobra wiadomość! Już wkrótce będziemy mogli wrócić do ciepło przyjętej gry Greedfall w odświeżonej wersji na konsole nowej generacji! Co oferuje nam Gold Edition?

Greedfall to ciepło przyjęta gra fabularna w luźny sposób inspirowana serią Risen oraz Gothic. U nas otrzymała ona dosyć wysoką ocenę 7/10 (sprawdź recenzję gry Greedfall), gdzie ocena została głównie obniżona przez liczne błędy techniczne, które do dzisiaj na pewno zostały już naprawione i chętnie do niej wrócimy w ramach odświeżonej wersji na konsole Playstation 5.

Poniżej oficjalna informacja od Focus Home Entertainment przekazana nam przez wydawnictwo Cenega:

Wydawca Focus Home Interactive z przyjemnością informuje, że ciepło przyjęty przez graczy i krytyków tytuł GreedFall ukaże się 30 czerwca w wersji Gold Edition, która zawiera podstawową wersję gry wraz z dodatkiem The De Vespe Conspiracy. Rozszerzenie wprowadzi nowe lokacje, przeciwników, sprzęt oraz wątki fabularne. GreedFall: Gold Edition zostanie wydany na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S ze wsparciem Ultra HD, natywnym 4K, szybszymi ekranami ładowania i usprawnioną wydajnością. Tytuł będzie dostępny również na PlayStation 4 i Xbox One.

Ciekawostką jest także to, że dodatkowo otrzymamy całkowicie nowy dodatek o nazwie The De Vespe Conspiracy, który to zabierze graczy nie tylko konsol, ale i PC w jeszcze bardziej ukryte obszary wyspy Teer Fradee. Nowi wrogowie, nowy sprzęt i lekko zakręcona narracja wraz z fabułą idealnie rozszerzy dobrze nam znaną historię z gry Greedfall. W pakiecie otrzymamy też nowy obszar z całkowicie nowym wątkiem fabularnym. Idealny moment by wrócić do Teer Fradee. W grę będziemy mogli zagrać już od 30 czerwca na platformie PC, PS4, Xbox One oraz konsolach Playstation 5 i nowym Xbox Series X! Poniżej parę zdjęć z podkręconej wersji:

GreedFall_Gold_edition bigbaddice01

GreedFall_Gold_edition_GreedFall_Gold_edition_02

GreedFall_Gold_edition_bigbaddice03

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Ratchet and Clank: Rift Apart - Recenzja - Wielowymiarowe Arcydzieło?
Następny Co obejrzeć w weekend? Nowości na Netflixie, HBO Go i w kinie!