Microsoft chce się pozbyć Fallout 76? Szokujące słowa Spencera


Fallout 76 to gra, która od samego początku była bardzo kontrowersyjna. Jedni pokochali ją za jej unikalny klimat i rozgrywkę online, inni znienawidzili za liczne błędy i problemy techniczne. Mimo to, gra ciągle się rozwija i otrzymuje nowe aktualizacje. Jednak ostatnie słowa Phila Spencera, szefa Xboxa, dają do myślenia, czy Microsoft nie chce się pozbyć Fallout 76.

W niedawno ujawnionym e-mailu z 2021 roku, Spencer pisze, że nie jest pewien, dlaczego rozważa umieszczenie Fallout 76 na PlayStation Now, platformie subskrypcyjnej Sony. Jednak jasne jest, że gra nie osiąga wystarczających wyników, aby uzasadnić jej dalsze wspieranie. Spencer zauważa, że Fallout 76 musi mieć 10 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie na wszystkich platformach, lub gra zostanie anulowana.

W tamtym czasie Fallout 76 był w kiepskim stanie i nie był w stanie przyciągnąć i utrzymać graczy. Dopiero aktualizacja Wastelanders, która wprowadziła do gry NPC-ów i fabułę, zaczęła przywracać jej popularność. Mimo to, gra nadal nie osiąga wyników, których oczekuje Microsoft.

Umieszczenie Fallout 76 na PlayStation Now miało na celu zwiększenie liczby aktywnych graczy i utrzymanie wsparcia dla gry. Jednak nawet to nie wystarczyło. Microsoft nadal rozważa anulowanie Fallout 76, jeśli gra nie zacznie przynosić większych zysków.

Czy Microsoft faktycznie pozbędzie się Fallout 76? Tego jeszcze nie wiemy. Jednak słowa Spencera dają do myślenia, że firma nie jest zadowolona z wyników gry. Jeśli Fallout 76 nie zacznie przynosić większych zysków, Microsoft może podjąć decyzję o jej anulowaniu.

Co oznaczają słowa Spencera dla przyszłości Fallout 76?

Słowa Spencera są niepokojące dla fanów Fallout 76. Oznaczają one, że Microsoft nie jest zadowolony z wyników gry i rozważa jej anulowanie. Jeśli Fallout 76 nie zacznie przynosić większych zysków, Microsoft może podjąć decyzję o jej anulowaniu.

Oczywiście, Microsoft może również zdecydować się na kontynuowanie wsparcia dla Fallout 76, nawet jeśli gra nie osiąga wyników, których oczekuje firma. Jednak jest to mniej prawdopodobne, biorąc pod uwagę słowa Spencera.

Jeśli Fallout 76 zostanie anulowane, będzie to duża strata dla fanów serii Fallout. Gra ma swój własny unikalny klimat i rozgrywkę, która różni się od innych gier w serii. Fallout 76 jest również jedyną grą w serii, która oferuje rozgrywkę online.

Anulowanie Fallout 76 byłoby również ciosem dla firmy Bethesda. Fallout 76 to jedna z najnowszych gier wydanych przez Bethesdę i jest to jedyna gra w serii, która jest wciąż rozwijana. Anulowanie Fallout 76 oznaczałoby, że Bethesda nie ma żadnych gier w serii Fallout, które są obecnie rozwijane.

Oczywiście błędy się dalej znajdą, ale już nie przeszkadzają w grze. Raz tylko nie byłem w stanie ukończyć eventu z innymi graczami.

Co mogą zrobić fani Fallout 76?

Jeśli fani Fallout 76 chcą uratować grę, muszą pokazać Microsoftowi, że są zainteresowani grą i że chcą kontynuować w nią grę. Fani mogą to zrobić, kupując dodatki do gry, grając w nią regularnie i zostawiając pozytywne opinie na temat gry.

Fani mogą również spróbować przekonać swoich znajomych, aby zaczęli grać w Fallout 76. Im więcej osób będzie grało w grę, tym większe szanse, że Microsoft zdecyduje się na kontynuowanie wsparcia dla niej.

Ostatecznie, decyzja o przyszłości Fallout 76 należy do Microsoftu. Jednak fani gry mogą mieć wpływ na tę decyzję, pokazując Microsoftowi, że są zainteresowani grą i że chcą kontynuować w nią grę. Zobacz naszą recenzję gry Fallout 76 Wastelanders. W Fallout 76 możesz też zagrać w ramach usługi Boosteroid.

Poprzednio Podziemne Imperium - recenzja - nieoczekiwane złoto!
Następny Jakie planszówki warto wesprzeć na Gamefound ? - Wrzesień 2023