Co obejrzeć w weekend? Maj na HBO MAX, Netflixie, Prime i w kinie!


Jak zapowiada maj na HBO MAX, Netflixie i Amazon Prime Video? Sprawdźcie najnowsze premiery na tych platformach oraz co można obejrzeć w kinie w połowie miesiąca. Ten tydzień zapowiada się całkiem interesująco.

NETFLIX

Nasz ojciec

Our Father | Official Trailer | Netflix

To bez wątpienia produkcja, która jednocześnie intryguje i przeraża. Dzięki popularny, domowym testom DNA kobieta odkrywa, że posiada dużo więcej przyrodniego rodzeństwa, niż zakładała i oczekiwała pierwotnie. Prawda, która wychodzi na jaw jest wręcz szokująca. Za wszystkim stoi pewien lekarz od płodności i dawca nasienia. Dokument pokazuje jak wszystkie jego dzieci zbierają się, by sprawiedliwość dosięgnęła sprawcę tego okrutnego eksperymentu.

tutaj zwiastun!

42 dni w mroku

Maj na HBO MAX Netflixie

Serial oparty na prawdziwych wydarzeniach. W małej wiosce w Chile ginie kobieta. Na poszukiwania wyrusza jej siostra. Realia poszukiwań okażą się jednak niezwykle trudne. Kobiecie przyjdzie zmierzyć się z medialnym zamieszaniem, nagonką i ciężkim w obyciu społeczeństwem. Jeśli dodamy do tego olewczy stosunek instytucji, w tym policji – odnalezienie kobiety może okazać się prawie niemożliwe.

Prawnik z Lincolna – sezon 1

Jeśli lubicie seriale o tematyce prawniczej, to Prawnik z Lincolna może przypaść Wam do gustu. Po śmierci swojego partnera Mickey postanawia wrócić do świata palestry. Pierwszą sprawę jaką przejmuje jest morderstwo i prowadzi ją z tylnego siedzenia samochodu – lincolna. Szybko też odkrywa, że sprawa ma podwójne dno

HBO MAX

O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

Maj na HBO MAX Netflixie

Muszę przyznać, że to tytuł filmu przyciągnął moją uwagę. Akcja rozgrywa się w czasach I Wojny Światowej. Dwoje kartografów odwiedza walijską wioskę aby oznakować położenie terenu. Szybko uznają, że najsłynniejsze wzniesienie nie może zostać nazwane górą, gdyż jest za niskie o kilka metrów. Mieszkańcy z kolei nie zgadzają się z takim wnioskiem i postanawiają… podnieść wzgórze, aby stało się górą. Wszystko to brzmi jak kawał dobrego, angielskiego humoru.

Candyman

Seria Candyman to klasyczne amerykańskie shashery pełne krwi i takich innych ciekawostek. Ten na HBO MAX jest sequelem do produkcji o tej samej nazwie z 1992 roku. Mimo, że od tamtych czasów minęło już wiele lat, pamięć o upiorze dalej nie opuszcza mieszkańców dzielnicy Cabrini-Green w Chicago. Tam też wprowadza się Anthony ze swoją dziewczyną. Pierwotna fascynacja upiorem eskaluje do rozmiarów obsesji a mężczyzna pragnie rozwiązać zagadkę morderstw Candymana.

Przystanek Ziemia

Maj na HBO MAX Netflixie

Zbliżając się do matury, sporo z nas zastanawiało się co dalej. Czy warto wybrać się na studia, jeśli tak – to jakie, czy może lepiej rozpocząć pracę, czy połączyć obie opcje. Jeśli dodać do tego codzienne problemy nastolatków, robi się trochę stresująco. Przystanek Ziemia to film o trzech przyjaciółkach, nastolatkach, które powoli wkraczają w dorosłość. To opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości i dorastaniu.

Dziecko

Dziecko to interesujący serial o tym… jak podejrzane i momentami przerażające są małe dzieci. Główna bohaterka nie ma potomka, lecz wydaje się, że dosłownie każdy w jej otoczeniu będzie mógł się takim pochwalić. Cóż, Natashy dziecko spada dosłownie z nieba. Od teraz zajmuje się tą przedziwną istotą. Aby dodać trochę pikanterii, kobieta zdaje sobie sprawę, że każdy kto przebywa dłużej w towarzystwie dzieciątka…umiera. Każdy, z wyjątkiem jej  samej. To ciekawa opcja komediowa z dodatkiem „grozy”.

AMAZON PRIME VIDEO

Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls

Lizzo's Watch Out For The Big Grrrls - Official Trailer | Prime Video

Na pewno kojarzycie piosenkarkę Lizzo. Jeśli nie, z pewnością zetknęliście się z jakąś piosenką nawet przypadkiem. Amazon Prime Video wypuścił mały dokument/ reality show o tym, jak Lizzo wybiera tancerki na najbliższą trasę koncertową. Zetkniecie się z dziesiątkami układów choreograficznych i masą dobrej muzyki. Czy z masy kandydatek uda się wybrać tę najlepsza?

KINO

Kapitan Nova

Maj na HBO MAX Netflixie

Jest rok 2050. Rusza kolejna misja ratowania ludzkości – Ziemia jest zanieczyszczona i wysuszona, więc pozostała tylko ucieczka w kosmos. Kapitan Nova wraz z załogą muszą cofnąć się w czasie i spróbować zapobiec tragedii. Cofają się jednak zbyt daleko: do czasów w których Kapitan ma 12 lat. Jak dziecko ma ocalić świat?

Spree

Co zrobicie dla zdobycia popularności w Internecie? Spragniony sławy i virali Kurt obmyśla dosyć morderczy plan, który przybliży go do zrealizowania celu. Jako kierowca nagrywa na żywo morderstwa swoich pasażerów. Ostatecznie, jak w takich historiach często bywa, to żyjąca ofiara zyskuje sławę za powstrzymanie mordercy a sam główny zainteresowany, zepchnięty zostaje w odległe czeluści sieci.

Boscy

Komediodramat z Antonio Banderasem i Penelope Cruz w rolach głównych! A w nim odnoszący sukcesy biznesmen zatrudnia reżysera, by ten nakręcił przebojowy film, który zapewni mu sławę. Aby to zrobić, angażuje do produkcji dobrą, lecz kontrowersyjną panią reżyser i dwoje dorobkowych aktorów z nieco przerośniętym ego. Przy takim miksie wszystko może pójść nie tak, jak trzeba.

Jeśli chcecie pójść do kina, możecie też złapać nowego Doktora Strange! Sprawdźcie też naszą recenzję: Doktor Strange w Multiwersum Obłędu – recenzja – ekscytujący średniak

 

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Epic: Pojedynek - recenzja - cios za cios, karta za kartę.
Następny Małe Epickie Podziemia - recenzja - czy zwiedzanie lochów w wersji mini jest fajne?