Hades 2 nagle pojawił się na Steamie w trybie Wczesny Dostęp


Świat roguelike’ów został wczoraj zaskoczony niespodziewanym debiutem gry Hades 2 w trybie Early Access na Steamie i Epic Games Store! Kontynuacja hitu Supergiant Games, Hades, dostępna jest już w cenie 120 zł, a co ciekawe, twórcy zapewniają, że w tej wczesnej wersji gry znajdziemy więcej zawartości niż w pierwotnej wersji pierwszej części.

Już w Early Access Hades 2 oferuje graczom bogaty świat pełen różnorodnych lokacji, przeciwników i w pełni udźwięczonych postaci. To imponujący start, ale gra wciąż pozostaje w fazie rozwoju. Kluczowe obszary, bohaterowie, systemy rozgrywki i wydarzenia fabularne będą dodawane w kolejnych aktualizacjach. Supergiant Games, znane z transparentnej komunikacji z graczami, już wcześniej zapowiadało, że etap Early Access Hades 2 potrwa do drugiej połowy 2024 roku. Potwierdziło to również wczoraj, publikując FAQ na stronie gry.

https://twitter.com/SupergiantGames/status/1787526288116523479

„Podobnie jak w przypadku pierwotnego Hadesa, po premierze Hadesa 2 w Early Access planujemy wydać kilka dużych aktualizacji, które dodadzą resztę głównej zawartości gry i udoskonalą istniejącą już część w oparciu o opinie graczy,” czytamy w FAQ. „Fabuła będzie rozwijać się wraz z każdą aktualizacją, a my będziemy wprowadzać nowe postacie i rozwijać wątki istniejących. Proces ten zwieńczy premiera wersji 1.0, która zaoferuje zakończenie historii i inne ostateczne szlify.”

Warto też zwrócić uwagę na to, że pomimo krótkiego czasu od premiery gry w wersji wczesny dostęp na Steamie, to gra już teraz zbiera przytłaczająco pozytywne recenzje. Widać wyraźnie, że wielu graczy czekało na tą kontynuację i absolutnie nie jest nią rozczarowana.

W Hadesie 2 wcielamy się w Melinoë, księżniczkę Podziemia i siostrę Zagreusa z pierwszej gry. Nieśmiertelna czarownica o potężnych mocach magicznych wyrusza w niebezpieczną podróż, by wyrównać rachunki z przeszłością. Podczas swojej wędrówki przemierzy nowe, mroczne lokacje i spotka fascynujące postacie inspirowane grecką mitologią. Choć oficjalna data premiery pełnej wersji Hades 2 wciąż pozostaje tajemnicą, jedno jest pewne – fani roguelike’ów i miłośnicy pierwszej części gry z pewnością nie będą zawiedzeni. Early Access oferuje już mnóstwo satysfakcjonującej rozgrywki, a kolejne aktualizacje obiecują jeszcze więcej emocji i rozrywki. Warto więc dać Hadesowi 2 ącą w pamięć historię.

A jeżeli chcesz przypomnieć sobie pierwszą odsłonę gry Hades, to sprawdź nasz poradnik dla początkujących z pierwszej części.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Stellar Blade - Jak łowić ryby i co musisz wiedzieć? - Poradnik
Następny Fallout 4 - Ranking Pancerzy Wspomaganych - Poradnik