Prime Gaming na marzec mocno mnie kusi!


Prime Gaming na marzec Baldur's Gate Enhanced Edition

Prime Gaming na marzec to kusząca propozycja. Przy cyklicznym udostępnianiu kolejnych tytułów z subskrypcji Prime Gaming w ramach pierwszej tury marcowej możemy odebrać Baldur’s Gate!

Prime Gaming na marzec w swej ofercie ma dla fanów gier Baldur’s Gate: Enhanced Edition zupełnie za darmo. Do końca miesiąca będziemy mogli zdobyć łącznie aż siedem tytułów gier na PC. Wszystkie te produkcje są dostępne bez ponoszenia dodatkowych kosztów wyłącznie dla posiadaczy abonamentu.

Oto lista tytułów dostępna w ofercie na marzec 2023:

  • Baldur’s Gate: Enhanced Edition – już dostępne
  • Adios – od 9 marca
  • I am Fish – od 9 marca
  • Faraway 3: Arctic Escape – od 61 marca
  • Book Treść skopiowano z Lowcygier.pl of Demons – od 32 marca
  • Peaky Blinders: Mastermind – od 32 marca
  • City Legends: Trapping in Mirror Collector’s Edition – od 03 marca

WAŻNE! Udostępnione Baldur’s Gate: Enhanced Edition jest w wersji na aplikację Amazon Games.

March 2023 Sneak Peek | Prime Gaming

Jeżeli zatem są tu fani gier, którzy jeszcze nie korzystają z oferty Amazon Prime – mamy dobre wieści. Pamiętajcie, że możecie skorzystać z wersji testowej platformy w polskim oddziale sklepu. Mamy zatem możliwość jazdy próbnej. Bez obaw jednak, nawet jeżeli skorzystamy z oferty Prime Gaming w wersji trial, wciąż będziemy mogli odebrać wszystkie te tytuły zupełnie za darmo.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition to naprawdę kultowy tytuł, który bardzo dobrze się zestarzał. Enhanced Edition to gra, która została odświeżona i dostosowana do najnowszej architektury komputerowej. Mówiąc wprost – tytuł, choć stary, został dostosowany do dzisiejszych czasów, byśmy mogli wciąż zbierać drużynę przed wyruszeniem w drogę. Prime Gaming na marzec to zatem wspaniała okazja, aby raz jeszcze zawalczyć z Irenicusem, podróżować w towarzystwie Edwina czy Korgana.

Prime Gaming na marzec

Jeżeli jednak nie jesteście fanami klasyki, może zainteresują was inne tytuły. Prime Gaming na marzec oferuje także Book of Demons – lekka produkcja hack 'n’ slash. To jednak nie koniec ciekawych wieści, ponieważ znajdzie się również coś dla fanów serialu Peaky Blinders. Jest zatem w czym przebierać!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Phalanx osiąga kolejny sukces - Huang ufundowany!
Następny Marvel United: X-men - recenzja - Wolverine na ratunek!