Zapowiedziano retro-futurystyczny Exekiller


Polskie studio Paradark ogłosiło Exekiller czyli ich pierwszą singleplayerową przygodową grę akcji gdzie retro-futuryzm spotyka się z westernem. Zanurzymy się w postapokaliptyczny świat gdzie nie istnieją zasady i jedynym prawem jakie panuje jest naładowana broń.

Doświadczymy dystopijną alternatywną rzeczywistość gdzie apokalipsa już nadeszła. Dwadzieścia lat temu Great Fire Disaster ogarnęła większość świata w ogniu wywołując masowe wymieranie i zniszczenie na Ziemie. Jedynie ok. 30% ludzkości przetrwało i tylko w niektórych miejscach da się zamieszkać. Rządy traciły na sile, a kontrole przejęły korporacje, świat stoczył się w chaos i anarchię. Taki jest obraz Nowego Yorku w 1998 roku.

CEO studia Paradark określa to w ten sposób: „We are fans of westerns, postapo but also dark sci fi, cyberpunk and retro futurism- from mixing these genres Exekiller was born”

Zostajemy Exekillerem czyli futurystycznym łowcą nagród gdzie naszym głównym celem jest zbieranie S.O.U.L.S tj. biochipa, który zbiera informacje o swoim właścicielu i go kontroluje. Chipy są produkowane przez jedną z największych korporacji, która kontroluje nową Ziemie. Bez chipa S.O.U.L. nie istniejemy. Będziemy polować na banitów, zabijać ich, przyprowadzać przed sąd lub po prostu wypuszczać, wybór należy do nas. Wybory, których dokonamy będą miały wpływ jak kierowana przez na historia się rozwinie. Będziemy mogli również ulepszać nasze umiejętności, używać wielu gadżetów, skradać się, używać otoczenia na naszą korzyść czy uciec z nieciekawej sytuacji odpowiednio poprowadzoną rozmową. Do naszej dyspozycji będziemy mieli nasz zaufany pojazd, który będzie nam towarzyszył podczas podróży po wielu regionach świata gry.

Linki:

https://store.steampowered.com/app/1701840/ExeKiller/

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Wojna Szeptów – Recenzja – intrygi ukryte w cieniu
Next Hades - Megajra, Furia - Boss #1 konta Adamantowy Miotacz - Klipy Adixa