Hades 2 ogłoszony


Hades II ogłoszony

Następna gra Supergiant, Hades 2, kontynuacja przebojowej gry Hades, została ujawniona podczas The Game Awards. Hades 2 zostanie osadzony w tym samym wszechświecie wraz z nowymi twarzami z greckiego panteonu i podobną rozgrywką roguelike. Gra jest obecnie w fazie rozwoju i planowana jest premiera jako gra ze wczesnym dostępem.

W przeciwieństwie do pierwszej gry Hades, Hades 2 przedstawia bohaterkę, Melinoë, która jest siostrą Zagreusa i nazywana jest Księżniczką Zaświatów. Zwiastun rozpoczyna się jej treningiem z zamaskowaną mentorką i okazuje się, że ich wspólnym celem jest zabicie Chronosa.

Nowa postać Moros komentuje, że jest to okazja dla głównego bohatera, aby „zrobić lepszą przyszłość dla nas wszystkich”. Inne nowe twarze, takie jak Nemezis i Apollo, pojawiają się krótko w zwiastunie. Kilka postaci odnosi się również do bohaterki jako wiedźmy – dając więcej wskazówek, jak może wyglądać jej potencjalny arsenał broni w grze.

Chronos jest bogiem czasu i wydaje się być głównym antagonistą. Głos Hadesa opowiada: „On nie jest zwykłym tytanem. On jest samym czasem, a czasu nie można zatrzymać”. Melinoë kończy zwiastun, mówiąc: „Poczekaj na mnie, ojcze. Niedługo tam będziemy.

Hades 2 jest już dostępny na liście życzeń na Steamie i Epic Store. Jak dotąd potwierdzony tylko na PC, ale planowany jest również na konsole. Supergiant mówi, że udostępni więcej informacji o dostępności na innych platformach w późniejszym terminie.

Hades II - Reveal Trailer

 

Sprawdź poprzednie newsy o ujawnieniach na The Game Awards:

Death Stranding 2

Diablo 4

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Ixion - Recenzja - Zaczynało się nieźle
Następny NCWW – Na jakie planszowe nowości wydać wypłatę? – Grudzień 2022