Solidne tytuły dostępne na Prime Day


Na Dzień Prime Amazon ma do zaoferowania sporo gier, w tym kilka naprawdę solidnych. Jakie to tytuły i co zrobić kiedy mamy za słaby komputer żeby w nie zagrać? Zobaczmy.

GeForce NOW

Jeżeli mamy zbyt słaby komputer, ale dobry internet to możemy spróbować zagrać przy pomocy usługi GeForce NOW. Darmowa wersja pozwala tylko na godzinne sesje, ale jeżeli zasubskrybujemy, to możemy robić do dłużej i streamować z lepszego komputera. Może komuś przyda się ta porada 🙂

Najciekawsze tytuły

Mass Effect Legendary Edition

Mass Effect™ Legendary Edition Official Reveal Trailer (4K)

Na pierwszym miejscu oczywiście zremasterowana trylogia Mass Effect czyli świetnych trzecioosobowych strzelanek RPG od Bioware. W pierwszej grze jako Komandor Shepard próbujemy ocalić Drogę Mleczną przed starożytną rasą hibernujących maszyn znanych jako Żniwiarze, druga dzieje się dwa lata później i w niej walczymy z siłami Zbieraczy czyli rasy obcych uprowadzającej ludzi w celu przywrócenia Żniwiarzy. Trzecia część przedstawia wojnę między Żniwiarzami, a resztą galaktyki.

Need For Speed Heat

Need for Speed™ Heat Official Launch Trailer

Nie trzeba chyba tłumaczyć nikomu czym jest seria Need For Speed. Need For Speed Heat usadzone jest w fikcyjnym Palm City czyli odpowiedniku Miami na Florydzie. Oprócz zwykłych wyścigów możemy brać udział w nocnych nielegalnych wyścigach podczas których ścigać będzie nas rogue siła policyjna, która ma za zadanie zapobiegać takim wyścigom. Pościgi mogą odbywać się również w dzień, ale różnic się będą w zależności od tego czy jest dzień czy noc(nie zmienia się dynamicznie, musimy przełączać go sami).

Grid Legends

GRID Legends | Launch Trailer

Grid Legends to druga gra wyścigowa w trzech najciekawszych propozycji na Prime Day. Czy to źle? Raczej nie, bo appeal takich gier jest bardzo duży. Wyprodukowana została przez Codemasters, ale opublikowana przez EA, tak jak Need For Speed i Mass Effect. Grid to już bardziej zamknięta gra wyścigowa od NFSa, ale odbywa się na 130 rzeczywistych torach wyścigowych. W grze dostępne jest ponad 100 pojazdów wielu rodzajów. Pierwszy raz w serii została dodana możliwość tworzenia własnych wyścigów z customowymi trasami, przeszkodami, czasem itd.

Inne ciekawe tytuły

STAR WARS Jedi Knight – Jedi Academy, STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast i STAR WARS Republic Commando. W ofercie jest jeszcze sporo mniejszych gier, które możemy sprawdzić na stronie.

Poprzednio Obi - Wan Kenobi - recenzja serialu - moc jest w nim wątła
Następny Labirynty: Początek drogi / Minotaur - recenzja - znajdź wyjście!